Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Seriale


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

Oficer, Oficerowie, Trzeci Oficer - żadna nowość, ale chyba najlepszy Polski serial :good:

Pitbull chyba lepszy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Z polskich seriali kryminalnych ostatnich lat to tylko Pitbull Vegi i Glina Pasikowskiego z super grą Radziwiłowicza :good: i Maćka Stuhra :good:, nie mówiąc o muzyce :good:. Klimat jak na prawdziwe gliny przystało. Oczywiście pierwszy wymieniony tez wymiata obsadą: Gajos, Grabowski, Dorociński, Saniewski; klimat podobnie jak w Glinach tylko bardziej mroczny, wręcz patologiczny: problemy z kasą Despera i Gebelsa; z alkoholem Metyla i ze zdrowiem Benka. Nie można oczywiście zapomnieć o świetnych rolach lekarzy kobiet, patologa i "lekarza ostatniego kontaktu". Do Pitbulla mam sentyment wielki ponieważ pojawiłem się w jednej ze scen, nie mówiąc że mam mały udział też w koprodukcji.

Mam nadzieję, że wyprodukują dalsze sezony tych seriali, w szczególności Glin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duchovny w Californication jest extra, a scena przy stole w ostatnim odcinku ostatniego sezonu wymiata :good:, już nie długo kolejny sezon i patrząc na ostatnią scenę bedzie mega wiele cipkologii :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Game of Thrones"

Ekranizacja pierwszego tomu siedmioczęściowej sagi "Pieśń Lodu i Ognia" autorstwa George’a R.R Martina.

Seria opowiada o walce siedmiu królestw o kontrolę nad Żelaznym Tronem.

tumblr_lpztndYRHS1qh9f3jo1_500.gif

Pierwszy sezon jest już skończony, Drugi Startuje jakoś w połowie 2012 roku. Polecam, strasznie wciąga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas Honoru :good:

super serial :good: 4 sezon się zaczął :)

polecam jeszcze z obecnie lecących na FoxHD:

Breaking Bad, nauczyciel odkrywa, że ma raka i zaczyna produkować metamfetaminę, klimat niezły :good:

Sons Of Anarchy - losy gangu motocyklowego w USA, niektóre sceny naprawdę mocne

Life, tylko 2 sezony :( - historia policjanta niesłusznie skazanego na długie więzienie, jego śledztwo w tej sprawie po wyjściu z pudła przy okazji innych wątków, fajną ma partnerkę :slina:

zawsze Heroes :notworthy: - 4 sezony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficer, Oficerowie, Trzeci Oficer - żadna nowość, ale chyba najlepszy Polski serial :good:

Pitbull chyba lepszy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Może. Oglądałem kilka odcinków wyrywkowo i nie za bardzo mi go oceniać - nie wciągnął mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd Wy bierzecie czas na tyle seriali ?? :gwizdanie: powiedzcie gdzie go kupujecie i ile płacicie to sobie zafunduję :P

Ja kiedyś kiedyś to LOST, ale garstkę odcinków - zbyt zakręcone to dla mnie.

Potem Prison Break - to już wszystkie sezony i odcinki.

Potem niejako z przymusu Grace Anatomy :naughty:

Potem w TV Dr. House ale ostatnio brak czasu. Muszę chyba hurtowo tego Housa obejrzeć i mieć spokój i się wziąć za jak to ktoś napisał "cipkologię" z Duchovnym, bo skoro dobra kumpela mi mówi, że spoko serial i nie ma żadnych feministycznych uwag to musi być kox :banan1::boobs:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THE WIRE! Najlepszy serial ever...

Six feet under rowniez :)

Breaking Bad, nauczyciel odkrywa, że ma raka i zaczyna produkować metamfetaminę, klimat niezły :good:

Sons Of Anarchy - losy gangu motocyklowego w USA, niektóre sceny naprawdę mocne

BB swietny, ale obecny sezon mnei rozczarowuje troche...

SoA pare dni temu ogladalem pilota 4ego sezonu, mocny :)

z mniej popularnych jak Dexter, ktorego wszyscy znaja polecam:

Entourage calosc, Weeds (bardzo dobry do S05), White Collar, The Killing (czekam na 2 sezon), Rubicon (genialny, ale tylko 1 sezon), Lie to me (fajnie sie oglada, lajtowa rozrywka)

Oficer, Oficerowie, Trzeci Oficer - żadna nowość, ale chyba najlepszy Polski serial :good:

Pitbull chyba lepszy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a ja slyszalem, ze Glina jeszcze lepszy, ale nie moge go jako na torrentach dorwac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer są na torrentach dwa sezony Gliny, łącznie 9Gb, jak chcesz to podaj na PW maila to prześlę pliczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

White Collar, The Killing

White Collar fajny ale tylko 1 sezon widziałem

The Killing w kolejce do oglądania na FoxLife HD leci teraz

fajny jeszcze jest Life On Mars świetny klimat lat 70' :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walking dead ktoś oglądał?? Jak ktoś lubi klimaty odrąbywania głów chodzącym trupom to mogę śmiało polecić.

Z tych co oglądam w tej chwili to Chuck (pierwsze dwa sezony bardzo śmieszne), Smallville (od 4 sezonu bo pierwsze trzy są dla dzieci i nastolatków) oraz Game of Thrones (rozkręca się w połowie sezonu dopiero).

House md i Californication nikomu nie trzeba widzę przedstawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takich, których jeszcze nikt nie wymienił zdecydowanie polecam 'Luther' http://www.filmweb.pl/serial/Luther-2010-548378

Ostatnio oglądnąłem również 'Grę o Tron' z początku taki sobie ale później robi się ciekawy.

Z nowych z mało znanych fajny był 'Shameless' - taki komedio-dramat http://www.filmweb.pl/search?q=shameless

(a za niecałe 3 tygodnie rusza Dexter) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lie to me (fajnie sie oglada, lajtowa rozrywka)

Niby fajny, ale jakoś mnie nie przekonał :nose:

House md i Californication nikomu nie trzeba widzę przedstawiać.

Nie trzeba :decayed:

(a za niecałe 3 tygodnie rusza Dexter) :)

:jerk: :jerk: :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dexter to wg mnie najlepszy serial!!!

polecam również: sons of anarchy, breaking bad, the shield (gliniarze), lie to me, laverage, oczywiście 24 (wszystkie sezony), criiminal minds, flashpoint, white collar, the mentalist.

ze wszystkich wymienionych seriali obejrzałem wszystkie sezony i mogę je szczerze polecić!!!

No i polecam Prison breaka, niektórzy mówią, że męczy, ale jak się ogląda ciągiem to wciąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...