Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Panowie i Panie w kuchni...


NIUNIAA4

Rekomendowane odpowiedzi

Gotowanie to w sumie prosta sprawa... Nie chce sie chwalic ale potrafie przyrzadzic wszystko, czasem wychodza mi nawet potrawy ktorych jeszcze nie wymyslono :) Dlatego sam gotuje tylko wtedy gdy jestem NAPRAWDE glodny - mam wtedy gwarancje ze zjem bez wzgledu na efekt koncowy :P A co do garow to najlepiej skombinowac sobie zmywarke - do niedawna mialem taka bardzo wydajna, ekonomiczna i prosta w obsludze ale niestety ze mna zerwala... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie o garach i zmywaniu tu mowa lecz o pienkej sztuce jaka jest gotowanie!!!

Czy kiedys ktos z Was gotowal z osoba towarzyszaca, gotowanie we dwoje to jest super swietan zabawa i gotowy scenariusz na extra randke...

Smakowanie razem przypraw, czucie zapachow przeroznych miodzio po porstu... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gary to tragedia :no:

a ja lubię zmywać ;) tak jak i gotować jak już cos robić to od deski do deski panowie!

a jak sie nie lubi to trzeba kupic zmywarkę lub wynająć taką na dwóch nogach czyli gosposie :naughty:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2007, 19:57 _________________________________________________

Oj nie o garach i zmywaniu tu mowa lecz o pienkej sztuce jaka jest gotowanie!!!

Czy kiedys ktos z Was gotowal z osoba towarzyszaca, gotowanie we dwoje to jest super swietan zabawa i gotowy scenariusz na extra randke...

Smakowanie razem przypraw, czucie zapachow przeroznych miodzio po porstu... :thumbup:

scenariusz na randkę i to bardzo udaną, przeżyłem coś takiego, fajna sprawa :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co gotowaliscie podziel sie z nami... :naughty:

jak to sobie dokładnie przypomnę to napisze ;) bo nie tylko na gotowaniu sie skończyło :naughty: no i nie wszystko pamiętam dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bylo na pikantnie :oklaski:

bardzo ładnie to ujęłaś :)

można powiedziec tez że na słodko.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedna Niunia wpadła w sidła miłości i teraz raczy nas tu takimi temacikami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deserek zawsze jest slodki :thumbup:

ze słodyczy najbardziej lubię schabowe :D

to tak na obiad schabowy,na deser schabowy....?? czy jak ten obiad wygląda skoro na deser jest schabowy? to już wiadomo dlaczego w temacie zlotu zimowego tak wszyscy o jedzeniu piszą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyniek jak sie kiedyś będziesz nudził to możesz przyjechać do mnie i coś ugotować wiesz gdzie mieszkam więc problem żaden. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyniek jak sie kiedyś będziesz nudził to możesz przyjechać do mnie i coś ugotować wiesz gdzie mieszkam więc problem żaden. :D

wszystko fajnie tylko co na to powie Twój chłopak.... może pomyslec np. że chcę go otruć... :polew:

kurczak nie wiem czy bym trafił do Ciebie. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...