Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Panowie i Panie w kuchni...


NIUNIAA4

Rekomendowane odpowiedzi

Biedna Niunia wpadła w sidła miłości i teraz raczy nas tu takimi temacikami ;)

Albo namiętności :naughty:

przypominam ze to jest temat tylko o jedzeniu, sposobie przygotowania itd... :P

Tere fere, wątek od dawna kipi sexem, a kulinaria w nim są uzupełnieniem. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia, informacją o swoim szczęściu trzeba się dzielić :)

Nie zamykałbym, temat fajnie ewoluował. Mała zmiana tematu, zostawmy "Panie i Panowie w kuchni" i ... jedziemy.

Ważne tylko, żeby temat potraktowac poważnie

Pierwszemu, który zacznie jaja, bądź oborę robić, Modowie powinni j@j@ urwać i w garze ugotować (no patrzcie nawet groźba mi sexualnie i kulinarnie wyszła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie całkiem ciekawy temat. Odkąd sprzedałem A4 ;(, siedzę głównie w tym dziale forum;/ Ale spoko - zarobię, to będzie nowsze;D. W kuchni może nie jestem mistrzem, ale conieco zrobić potrafię...Jak mi się chce, to piekę jakieś ciasto, jak trzeba, to jakąs zupkę też się zrobi, a jeżeli chodzi o to , co lubię, to bardzo wysoko w rankingu jest kurczaczek z rożna, kiełbacha z grilla i pyszna karkówka, ale to ostatnie naprawdę trzeba umieć zrobić;) Do tego mięska piwo i jestem w 7. niebie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur w jakie sidla milosci :bicz3:

to jest temat o gotowaniu, czasami jest tak ze nie ma sie pomyslu co ugotowac a tak to wystarczy wejsc na ten temat i po krzyku :disgust:

a jakie znacie afrodyzjaki kuchenne?

No cóż trudno ci przyznać mi rację .... ;)

co do afrydozjaku ... latem zalej owoce pół na pół słodkim białym winem i szampanem ... nie za dużo bo niechodzi to o picie ale zjedzenie tych owoców - tylko nie za dużo bo trudno spostrzec kiedy nagle (nie będzie się w stanie...) urwie się film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najstarszy ze znanych mi afrodyzjaków to lubczyk.

A tak na serio to najbardziej lubie czerwone wino do jedzonka, niezależnie od tego czy powinno sie podawać z czymś innym. mniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ej ej w ogóle kiedyś już był taki temat, nawiasem mówiąc założony przez moją skromną osobę, niestety nie spotkał się praktycznie z żadnym odzewem :foch:

nie obrażaj się, na zlocie dostaniesz jakiś afrodyzjak na poprawę humoru ;)

temat założony przez Niunię dobrze sie rozwijał, myślę że będzie jeszcze ciąg dalszy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ej ej w ogóle kiedyś już był taki temat, nawiasem mówiąc założony przez moją skromną osobę, niestety nie spotkał się praktycznie z żadnym odzewem :foch:

pamiętam, jakieś przepisy, sałatki ale było bez podtekstów i dlatego temat umarł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...