Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy ciężko dziś sprzedać auto?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie trzeba pytać ile zejdzie z ceny po to prawie oczywiste każdy wystawia cenę do zbicia przeważnie końcówkę

Opublikowano

ne do konca, ja zszedlem 3 kola prawie wiec nie taka koncowka..a poza tym ciekawe co bys zrobil jakbys przyjechal obejrzec moje auto 300km, podobaloby sie a ja bym powiedzial ze nie zejde zlotowki..? kupilbys czy ujalbys sie honorem i pojechal do domu zeby 600 km zrobic na prozno?

Opublikowano

jak mnie nie stać na auto to nie jadę,a nie żebrzę o zniżkę :wallbash:

Opublikowano
:good:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 14:29_________________________________________________miałem kiedyś klienta na auto, kosztowało 18900 a klient do mnie mówi że podoba mu się auto ale musi coś dozbierać, ja pytam ile ma a on mówi że 10000, ale jakbym poczekał z 3 miesiące to może by miał :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: to niech se kupi daewoo tico :polew:
Opublikowano

Niestety ciężo dziś sprzedać auto,

a jeszcze trudniej kupić

:kwasny:

Opublikowano

to prawda, próbowałem sprzedaćswoje A4 ale chętnych nie było wcale. Przez 14 dni nawet nikt nie zadzwonił. Wystawiona była za 50,000 zł z obecnym wyposażeniem, kolega sprzedał ostatnio za 45k podobną sztukę, więc musiałbym wystawć za ok 42-43 żeby było zainteresowanie... CCC - Cena Czyni Cuda

Opublikowano

to prawda, próbowałem sprzedać swoje A4 ale chętnych nie było wcale. Przez 14 dni nawet nikt nie zadzwonił. Wystawiona była za 50,000 zł z obecnym wyposażeniem, kolega sprzedał ostatnio za 45k podobną sztukę, więc musiałbym wystawć za ok 42-43 żeby było zainteresowanie... CCC - Cena Czyni Cuda

Przez chwilę szukałem b6-b7 i Oglądalem twoje ogloszenie, audi :good::kox: takiej bym szukał :rolleyes:

tylko teraz szykują się inne wydatki,

a ta przynajmniej nic nie ciągnie funduszy więc odstawiam zmiane samochodu na poźniej.

Opublikowano

to prawda, próbowałem sprzedać swoje A4 ale chętnych nie było wcale. Przez 14 dni nawet nikt nie zadzwonił. Wystawiona była za 50,000 zł z obecnym wyposażeniem, kolega sprzedał ostatnio za 45k podobną sztukę, więc musiałbym wystawć za ok 42-43 żeby było zainteresowanie... CCC - Cena Czyni Cuda

Przez chwilę szukałem b6-b7 i Oglądalem twoje ogloszenie, audi :good::kox: takiej bym szukał :rolleyes:

tylko teraz szykują się inne wydatki,

a ta przynajmniej nic nie ciągnie funduszy więc odstawiam zmiane samochodu na poźniej.

a ja odkładam sprzedażna później :) nie wiem czemu ale ciągle się uśmiecham jak wsiadam do tego samochodu :D

Opublikowano
  • Autor

Ja się coraz bardziej przekonuję, że nie ma jednego doskonałego sposobu na sprzedaż auta.

Wystawiłem audi a4 na allegro, cena 6.800 do opłat.

Oprócz tego, mam kartkę na szybie "sprzedam". O dziwo z allegro dzwonił tylko jeden człowiek (w ciągu 14 dni), za to codziennie ktoś mnie zaczepia gdy jeżdżę na zakupy do marketów.

Wniosek? Samochód wygląda lepiej na żywo, a niżeli na zdjęciach.

A może to jest to, że ludzie widzą i mogą "dotknąć" auto które zamierzają kupić.

Oprócz tego dałem ogłoszenie do miejscowej gazety, i są telefony.

Wydaje mi się, że takie tańsze autko pójdzie na okoliczną wioskę.

Ale większość to marudy, konkretnych jest znacznie mniej.

Pytają czy jest założony gaz, odpowiadam że nie, to mówią "szkoda, dziękuję".

Założę się, że gdybym miał gaz, to by dzwonili i mówili "eeee to już dobity silnik od gazu, nie dziękuję".

I jak tu dogodzić ludziom.

Opublikowano

to jak pytają o gaz to mów że założysz kupisz używany po kosztach i niech się martwią :naughty:

Opublikowano

Dla mnie jak kupowałem, brak gazu akurat był zaletą.

Gaz to jest do gotowania, a nie do napędzania aut :D

Opublikowano

Dla mnie jak kupowałem, brak gazu akurat był zaletą.

Gaz to jest do gotowania, a nie do napędzania aut :D

gaz najlepiej do dechy :naughty:
Opublikowano

CCC - cena czyni cuda :>

Kiedyś kumpel zmienił auto i chciał się pozbyć czym prędzej starego mondeo. Pojechał na giełdę i wystawił go za 6tys (chodziły gdzieś po 8 tys). Nawet pies nie zaszczekał. Za tydzień wystawił 8,5 tys, sprzedał za 8,2 tys.

Cena czyni cuda :>

Opublikowano

za wysoko źle za nisko jeszcze gorzej... :cool1:

Opublikowano

Gaz to jest do gotowania, a nie do napędzania aut :D

Popieram :good::hi:.

Zadbane Audi A4 B5 w dieslu trzymają cene szczególnie 1.9 TDI 110KM lub 115KM, a benzynowe wersje już nie i ciężej je sprzedać... :(:confused4:... Może się myle...

Opublikowano

Gaz to jest do gotowania, a nie do napędzania aut :D

Popieram :good::hi:.

Zadbane Audi A4 B5 w dieslu trzymają cene szczególnie 1.9 TDI 110KM lub 115KM, a benzynowe wersje już nie i ciężej je sprzedać... :(:confused4:... Może się myle...

wg.eurotax cena Audi 1.9 TDI jest najwyższa ze wszystkich dostępnych aut w tej klasie na rynku :wallbash:
Opublikowano
  • Autor

To co, uważacie że 6.800zł to za tanio ? Za audi a4 1995 rok, 1.8 benz, na alusach.

Opublikowano

No ciekawe jak mi pójdzie sprzedanie mojej hondziny po powrocie :embarrassed:

Patrzyłem allegro to taki model, ten silnik, bez sekwencji LPG , do opłat i rejestracji coś 10 500 zł :)

Opublikowano

To co, uważacie że 6.800zł to za tanio ? Za audi a4 1995 rok, 1.8 benz, na alusach.

f*ck jak te ceny lecą w dół, ja sprzedałem 95 rok 1.6 z mojego podpsiu za 15tys 2 lata temu i to w ciagu dwóch dni a wszyscy sie ze mnie śmiali że drogo wystawiłem :gwizdanie:

Niedawno od szwagierki Astre sprzedawałem 95 rok technicznie bez zarzutów ale delikatne oznaki korozji cena 3tys, kazdy dzwonił i marudził że gazu nie ma :wallbash: kurde 3 tys i jeszcze gaz im założyc najlepiej w tej cenie :disgust:

i najlepsze po 2 tygodniach kupił ją gość który sprzedał ją 3 lata wczesniej mojej szwagierce :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.