Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda ciekawie.

Co to jest Koliba?

Czy jest duża sala gdzie się zmieści ok 100 osób razem?

Jesteś skłonny poprowadzić organizację zlotu w tej miejscówce (oczywiście dostałbyś kogoś do pomocy), to jakieś "znajome" miejscówki?

Tak nazywają knajpe regionalna z ichniejszym żarciem :D

Podejrzewam że 100 os powinno się bez problemu zmieścić (na dole ok 70 osób + 20 na górze) ale zawsze się coś wykombinuje.

Co do poprowadzenia to nie ma sprawy (na co dzień zajmuje się takimi rzeczami) a tam byłem chyba ze 3 razy i dużo osób tam wysłałem i nikt nie narzekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako , że czas nieubłaganie nam ucieka to powoli będziemy musieli planwować zimowy zlot.Czekam na jakieś propozycje i jakieś przybliżone terminy (pamiętajcie o studentach) :th:

No to głosujemy http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,17710.0.html

Nie działa ten link przynajmniej u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co Wy qffa chcecie głosować, jak narazie pracujemy nad propozycjami.

:polew:

nooo, bo ja już spakowany jestem i nie wiem gdzie jechać :D

:polew: :polew: :polew:

To trza Cię gdzieś wysłać - ja wiem, że rozpakowywanie jest najgorsze.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makoz, całkiem zaje...fajna ta chata "Koziar" no i ceny też przystępne :thumbup:

Ja się pisze na ten weekend 14-16.III

Może być tylko problem z chętnymi z północy Polski, bo będą mieli kawał drogi

Ale juz gdzies to było pisane że Letnie zloty na północy a zimowe na południu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co Wy qffa chcecie głosować, jak narazie pracujemy nad propozycjami.

:polew:

nooo, bo ja już spakowany jestem i nie wiem gdzie jechać :D

Rob jak już się spakowałeś a chcesz być klubowiczem, który był na wszystkich naszych dużych zlotach to jedź sobie do kaletki na 2 dni ( zaliczymy Ci to :> )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)Witam! .. A co powiecie o Wrocławiu..???Miasto niczego sobie.. i przede wszystkim jest gdzie poszalec..:)Pozdrawiam :audi:

Widze że konkretów jak nie ma tak nie ma...

No to może ja.

Doman. Propozycja, mim zdaniem jak nabardziej do wzięcia pod uwagę, jednocześnie jak pewnie zauważyłeś było już kilka propozycji w postaci podania tylko strony internetowej i stwierdzen,że jest fajnie i pewnie da sie załatwic rabaty.

Potwierdź proszę:

- możliwe terminy na przełomie lutego i marca

- możliwość zaparkowania ok 50 aut

- możliwość zakwaterowania 100-150 osób

- pierwszą cenę dla nas (nie mówię o cenie w necie, tylko o pierwszej cenie dla dużej grupy)

- ze zajmiesz sie organizacją (ty albo ktoś kto się już zdeklaruje)

Jak już bedziesz miał te rzeczy potwierdzone, zapraszam ponownie - będzie to pierwsza konkretna propozycja, którą weźmiemy pod uwagę (bo generalnie uważam, ze propozycja ciekawa).

Jak któregoś z elementów braknie, to ... :confused4:

mlyko.

Radomyśl Wielki też jest za***ista miejscówą.

Fajnie, ze się przywitałeś, szkoda tylko, ze zamiast przeczytać chciaż stronę wcześniej, wyskoczyłeś jak filip z konopi.

:bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)Witam! .. A co powiecie o Wrocławiu..???Miasto niczego sobie.. i przede wszystkim jest gdzie poszalec..:)Pozdrawiam :audi:

Jak możesz napisać jakies konkrety, ceny, daty itp. to zrób to, a nie taką informacje, że gdzieś jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale juz gdzies to było pisane że Letnie zloty na północy a zimowe na południu....

Cuber, jak dla mnie to pasuje, sam mieszkam na południu, a skoro mówisz, że tak ma być to widzocznie nie doczytałem (mój błąd)

Generalnie skoro ktoś już tak ustalił, to nie będę się wtrącał... ale jeżeli ktoś kto będzie organizował nasz zlot i będzie mu potrzebna pomoc kogoś z wrocka to może na mnie liczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam propozycje przedstawiona kilka stron wczesniej poprawioną o brakujące szczegóły:

miejsce: ZAKOPANE

strona : http://www.czteryporyroku.pl/page.php?menu=3

cennik ze strony - kazdy moze sprawdzic..

Jestem po telefonicznych rozmowach z wlascicielem a moje emailowe zapytanie wyglądalo tak:

Proszę o wycene pobytu z okresleniem ceny dla jednej osoby doroslej i dla dziecka osobno (będzie pare osob z dziecmi)

Zaznaczam ze proszę o cennik dla grupy 100 osób.

Proszę o odpowiedz na pytania :

1. Ile osób może pan przenocowac maksymalnie

2. Ile aut zmiesci pan w okolicy i na parkingu osrodka

3. Czy jest wolny termin 14-16.03.2008

4. Jaki koszt za pobyt 1 osoby uwzględniając taki program pobytu:

Piątek- przyjazd po południu - kolacja (szwedzki stół w formie bankietowej) do późnych godzin nocnych

Sobota- śniadanie – wyporcjowane

Obiad

Kolacja – w formie grilla –do póznych godzin nocnych - i tu chcielibyśmy jakiegos prosiaka pieczonego lub 2 lub 3 – nie mamy rozeznania ile trzeba na grupe 100 osobową

Niedziela – śniadanie – wyporcjowane

Obiad niedzielny byłby sprawą indywidualna uczestników gdyz nie wszyscy zostaną do obiadu.

Proszę o odpowiedz.

Otrzymalem taką odpowiedz.

Na osrodku mogę przenocować 102 osoby , wszystkie pokoje sa typu hotelowego z pełnym węzłem sanitarnym , tv .

na parkingu tak aby nikt nikogo nie zastawil mieszczą się ok. 35 samochodów lub 4 autobusy , bywało tak ze było 50 aut i więcej.

Jeżeli chodzi o termin to na dzien 26 10 2007 jest wolny .

Koszt za osobodzień tj nocleg + sniadanie + obiad lub obiadokolacja 70 zł , dzieci do 12 lat 60 zł .

jeżeli chodzi o opcje kolacji to typowa 12 zł . bankietowa w przedziale 50-70 zl .Kolacja grillowa 25 – 40 zł Opcje w załączniku .

Jeżeli chodzi o prosiaka to szt 600 zł , do podziału na 50 osób .

szczegóły ustalimy telefonicznie jesli zapadna jakies decyzje .

Pozdrawiam i zapraszam

Maciej Curlej

Willa "Cztery Pory Roku"

tel. 0 608 40 17 04

http://www.czteryporyroku.pl

to tyle z mojej strony myśle ze jest to konkretna propozycja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że na forum jest wielkie parcie na Zakopiec i w sumie to nie ma się czemu dziwić

Góry świętokrzyskie nie są takie fajne jak Tatry.

Jednak są te 300 km dalej...

Teraz będę w domu parę dni to mogę się dowiedzieć czegoś o hotelu jodełka w górach świętokrzyskich http://www.hoteljodelka.pl/

Tylko nie wiem czy jest sens i jak wszyscy patrzą na świętokrzyskie "górki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...