Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!


P-U-M-A

Rekomendowane odpowiedzi

musze powiedziec ze wydzialem podsufitke na zywo u PUMY i efet bardzo fajny wyglada to dużo lepiej niż na zdjeciach + lampka z polifta wyglada jak w samolocie(oczywiscie sam taka tez mam:)) + kier 3-ramiena bardzo odmłodzila audika jak dojdzie fela 17 i obnizone zawieszenie bedzie cud malina :)

PUMA jak tam sprawuja sie nowe żaróweczki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za opinie Michał. Żarówki świecą kapitalnie ciekawe jak będzie z białymi postojami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te żarówki tylko w H7 i soczewce i musze powiedzieć że dają radę na suchym i mokrym asfalcie :good: po zmianie lamp i żarówek aż się chce jeździć w nocy :naughty:

a jakie masz lampy po lifcie??jaka firma??[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 18:53_________________________________________________słyszałęm ze h7 szybciej sie pala i nietanie sa...,ale dlatego lepiej moze swieca...

Mam polifty DEPO... podobno te OSRAMki mają krótką żywotność ale zależało mi na jakości a nie chodziło o pieniądze :wink4: Dałem chyba 30 zł za sztukę w sklepie :gwizdanie:

A teraz sobie przypomniałem że kumpel też ostatnio założył nightbraker-y w H4 do accenta i pięknie świecą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no naprawde super świecą dużo lepiej niż zwykłe. Ale teraz jest ta wersja "plus" podobno świecą dłużej. Ja narazie nie ma poliftów to jestem zadowolony. A u kumpla M.AUDI trzymią już ponad rok.[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 18:54_________________________________________________Wrzucam zdjęcie jak świecą Osram Night Breaker h4 U mnie

Żarówki Osram Night Breaker

2eqgw2g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie podsufitka wyszła :good:

Planuję zrobić taki sam sufit jak Ty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh może jutro jak umyje troche autko. Ale koza jest to trzeba przyznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No felga zawitała teraz tylko czekać na zawieszenie i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Dzięki każdemu moge serdecznie polecać koszt nie aż taki wielki a wnętrze zaraz inne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja go sam robiłem ale materiał tak do 200zł nie pamiętam dokładnie bo jeszcze lampki z polifta farby itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz robił to służę pomocą.[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 21:18_________________________________________________Robił ktoś może podwójny wydech w 1.6 Chodzi mi o sam końcowy żeby były 2 końcówki dzwięk silnika może być ten sam. Z drugiej strony może być troszke bardziej głośny jakiego tłumika końcowego użyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja go sam robiłem ale materiał tak do 200zł nie pamiętam dokładnie bo jeszcze lampki z polifta farby itd.

a te czarne elementy (sloneczka itp.) to porostu pomalowane czy jak???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Poprostu pomalowane ale słupki tylnie i środkowe chce tez obić bo sie farba wyciera nawet z podkładem.[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 14:13_________________________________________________Na razie muszę przestać modzić bo mam do wymiany wszystkie tarcze i klocki bo już sie praktycznie do niczego nie nadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...