Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA


kusiek

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy są dokładnie ten spoty ? mieszkam od krk 35 km :) w piątek będę wieczorem na galerii kazimierz. Pamiętam ,że chyba w niedziele ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy są dokładnie ten spoty ? mieszkam od krk 35 km :) w piątek będę wieczorem na galerii kazimierz. Pamiętam ,że chyba w niedziele ?

Co Niedziele w Galerii kazimierz o godzinie 19-stej :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23938.61740

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele to rzadko bywam w krk dlatego nie pokazuje się na spocie...

to trzeba zrobic tak by się pokazać w Niedziele :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obiecuje ale postaram się przejechać do krk w niedzielę. Zazwyczaj dużo zjeżdża się audiczek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obiecuje ale postaram się przejechać do krk w niedzielę. Zazwyczaj dużo zjeżdża się audiczek ?

pisz w temacie spotów krakowskich to sie dowiesz wszystkiego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kusiek jeśli ledy to TYLKO ORI zobacz jak ma miron u siebie :wink4:

A co do spotów to przyjedź zobaczysz jaka jest fajna atmosfera i porównasz sobie swoją z innymi B8kami, o tym poczytaj w linku który podał Ci wyżej Cuber :)

Jak jest nas za dużo to jedziemy na lotnisko :decayed:

spota.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam właśnie oryginalnych lamp po dobrej cenie... powiem szczerze ,że nie mam co porównywać golasa mam :D prócz paru dodatków mało istotnych :) jeszcze mam takie pytanie chciałbym mieć usb do radia ale za oryginalne ami cenna kosmos... jest jakaś inna możliwość prócz tandety na allegro co do zapalniczki się wkłada i na falach radiowych ustawia...

co do spotu wiem ,że w tą niedzielę nie dam rady na pewno[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 20:59_________________________________________________http://kktrans.otomoto.pl/audi-a4-C22243910.html Sprzedaje:) ZAPRASZAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się stało z kierownicą? może to kwestia zdjęcia, ale wygląda tragicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kierownicy jest skóra specjalnie szyta na miarę aby kierownica się nie wytarła :) tak c7 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to - moim skromnym zdaniem - ktoś Ci to nieźle spierdzielił bo wygląda strasznie niechlujnie.. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kierownicy jest skóra specjalnie szyta na miarę aby kierownica się nie wytarła :) tak c7 :D

jak C7 to tylko 3.0tfsi

cena ta sama a jazda sporo lepsza, wczoraj w w-wie testowałem C7 3.0tfsi i nie mam żadnych złudzeń że 3.0tdi to cienizna przy tym bo też się przejechałem, a do tego dźwięk silnika v6 rewelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź na spota za nim ją sprzedasz, obczaimy co to masz :)

A jak będziesz miał C7 to obowiązkowo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kierownicy jest skóra specjalnie szyta na miarę aby kierownica się nie wytarła :) tak c7 :D

jak C7 to tylko 3.0tfsi

cena ta sama a jazda sporo lepsza, wczoraj w w-wie testowałem C7 3.0tfsi i nie mam żadnych złudzeń że 3.0tdi to cienizna przy tym bo też się przejechałem, a do tego dźwięk silnika v6 rewelka

Myślę, że 3.0 TDI (313PS) "wciąga " 3.0 TSI bez problemu i ten moment, 650Nm... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle, że A5 i B8 to dokładnie to samo.. różnią się tylko "opakowaniem" :wink4: ale to i tak świetne auto, zwłaszcza przedlift :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...