Pozbycie się naklejki na klapie.

Michuck

Witajcie,

posiadam taka naklejkę na klapie:

fsdf_4cab58f438373.jpg

Klient, który chce kupić ode mnie auto zażyczył sobie, aby pozbyć się tej naklejki. Gdy podhaczyłem paznokciem na lakierze zostaje klej. :thumbdown:

Wyczytałem, aby podgrzać suszarką naklejkę potem przeczyścić benzyną ekstrakcyjną. Czy nie będzie przebarwień? Proszę o pomoc.

pewnie człowiek z clubu :wink4:

spróbuj benzyną-powinno zejść

Podgrzej suszarka i sladu kleju nie bedziesz mial :good:

Pozniej lekko przeczysc jakas pasta np TEMPO i jak by nigdy naklejki by nie bylo

A tam suszarką od razu, wystarczy jak odkleisz i potem przejedziesz pastą polerską lekko ścierną i nawet ślad nie zostanie :P robiłem podobnie jak usuwałem oznaczenie silnika z klapy bagażnika :naughty:

Ja usuwałem naklejki i klej po naklejce Berner - Odtłuszczacz. Bardzo skuteczny i przede wszystkim nie niszczy lakieru :good:. Butelka 400ml kosztuje 16 zł.

odklej, przeczysc benzyna na szmatce, potem ladnie umyj auto i sladu nie bedzie, badz mily, uprzejmy,a jak gosc da Ci hajs w lape i wsiadzie do auto to z usmiechem stojac obok auta poklep a'czworke przyjacielsko po dachu jednoczesnie naklejajac jakas naklejke typu a-4 klub forever :kox: a najlepiej to juz taka skladajaca sie z kilkudziesieciu mini kawaleczkow(takiej jak jacys rosjanie na yt naklejali tpom ktorzy zle parkowali :decayed:)

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.