Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to mam minerał, będzie trzeba monitorować.

Opublikowano

Jak zacznie przeciekac to UJ z monitoringu. Zalej coś normalnego zanim puści.

Opublikowano

Wilgoć

Opublikowano

Dopiero dziś zalałem, teraz znowu trzeba by płukać i wymieniać płyn...chyba się wstrzymam na jakieś 2-3 m-ce.

Opublikowano

I dobrze.Układ się przeczysci i można zalać coś lepszego.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

u mnie korek szary i pisze tylko minerał to zalewać ori VW syntetyk czy minerał febi?

Opublikowano

U każdego do jakiegoś 2006 pisze tylko minerał ale aso wie ze to był błąd i leje g400 czyli syntetyczne.

Jak już chcesz minerał to LHM cytryny lub polsyntetyk Ravenol SSF.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Czyli febi zielony mineralny według was odpada tak? Tez musze zmienic płyn,czytam własnie co piszecie i sie zastanawiam co wkońcu zalać tam kurcze,syntetyk troche mi nie podchodzi bo wkoncu uklad jak i uszczelnienie jest pod minerał a znowu mineralnego ori nie dostanie...i co z tym fantem zrobic? Hehe

LHM to jest od Valvoline?

Opublikowano

Ja zalalem kilka miesiecy temu ori płyn , kupiony w serwisie skody. Zalewajacie to co zaleca producent , a nie wynalazki...

Opublikowano

też jestem tego zdania,ale ori są już tylko płyny syntetyczne,a w naszych b5 b6 powinien być płyn mineralny.

Opublikowano

Ja w swoim aucie wymieniłem na SWAG zielony. Po dwóch latach płyn zrobił się ciemny wymieniłem na LHM po nim kierownica wyczuwalne ciężko chodziła pojezdzilem tak ok tygodnia i wymieniłem na oryginał kupiony w skodzie i mam spokój. Mam teraz spokój ii wspomaganie lekko chodzi nic nie wyje nic nie cieknie. A koszt kutelki płynu 36.

Opublikowano

LHM to jest od Valvoline?

LHM jest firmy Total

Opublikowano

LHM to jest od Valvoline?

LHM jest firmy Total

może byc tez od Ferodo, Ate, Elf, TRW, LMa, Motula, Delphi, Castrola, Mobila i cholera wie od czego jeszcze

Total był pierwszą firmą która zaczęła robić ten płyn od 1953 roku do hydropneumatycznego citroena DS19

ale w tych czasach nazywał sie LHV :grin:

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Chyba jednak zakupie ori płyn,nie zaszkodzi napewno. U mnie w aso vw/skoda 49zl.

Opublikowano

Chyba jednak zakupie ori płyn,nie zaszkodzi napewno. U mnie w aso vw/skoda 49zl.

W Škodzie najtaniej kupisz ori plyn

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

50zl/1litr w ASO audi kupowalem pare dni temu.

Opublikowano

Zakupiłem oi płyn,mam też febiego mineralny,bo brat do swojej na dolewke kupował,i szczerze powiedziawszy to ten niby syntetyk ori jest gęsciejszy od mineralnego febi...

Opublikowano

U każdego do jakiegoś 2006 pisze tylko minerał ale aso wie ze to był błąd i leje g400 czyli syntetyczne.

Jak już chcesz minerał to LHM cytryny lub polsyntetyk Ravenol SSF.

Ja mam z 2011 roku i też pisze tylko minerał.

Opublikowano

Odnosze wrażenie że ori płyn nie jest syntetykiem,tylko mineralny tyle że poprawiony.

Opublikowano

Dokładnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.