Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dolewałem we wrzesniu u siebie swaga bo było na min, nic sie nie dzieje do tej pory, nic nie ubyło, także co tu gdybać ... 

Opublikowano
11 minut temu, tobias napisał:

dolewałem we wrzesniu u siebie swaga bo było na min, nic sie nie dzieje do tej pory, nic nie ubyło, także co tu gdybać ... 

Wez swaga wylej a wylej ori lub lhm zobaczysz roznice.

Tomek pod tym wzgledem dobrze gada..

Lhm w citroenie radzi sobie ze wspomaganiem oraz podnoszeniem auta...

Opublikowano

Panowie stan płynu hydraulicznego mam minimum, pompa nie buczy wszystko gra i huczy lecz chce uzupełnienic płyn do optymalnego stanu na bagnecie , mogę śmiało kupić minerała od lhm plus ? Nie zatrze pompy ? 

Opublikowano
34 minuty temu, Dominik93 napisał:

Panowie stan płynu hydraulicznego mam minimum, pompa nie buczy wszystko gra i huczy lecz chce uzupełnienic płyn do optymalnego stanu na bagnecie , mogę śmiało kupić minerała od lhm plus ? Nie zatrze pompy ? 

Zrob tak.

Wyciagnij plyn strzykawa potem dolej lhm pojezdzij tydzien i powtorz ta czynnosc.

Opublikowano

Tak, kupię 2 l lhm i litrem przeplucze układ i zbiorniczek umyję benzyna i litr + na dolewkę ewentualną zostanie . 

Masakra że ASO wprowadza ludzi w błąd że plyn g 004 który jest do nowszych układów, sugerują mieszalnosc syntetyka z minerałem w razie dolewek który powinien być g 002 ale tego płynu już nie produkują , łajzy ?

Opublikowano

Zwróć uwagęna sitko czy nie lata luzem sobie.Jak tak bedzie to na kropelke je wklej 

Opublikowano

Panowie mam stan płynu poniżej min.
Włożyłem białą kartkę i wdg. mnie obecny płyn jest czerwony.
Rozumiem że mogę kupić czerwony i taki dolać?

28c6ab006a3bd52dmed.jpg
 

Opublikowano
 

Panowie mam stan płynu poniżej min.
Włożyłem białą kartkę i wdg. mnie obecny płyn jest czerwony.
Rozumiem że mogę kupić czerwony i taki dolać?

28c6ab006a3bd52dmed.jpg
 

Jaki masz kolor korka?

Opublikowano

Zielony

Opublikowano
 

Tak, kupię 2 l lhm i litrem przeplucze układ i zbiorniczek umyję benzyna i litr + na dolewkę ewentualną zostanie . 

Masakra że ASO wprowadza ludzi w błąd że plyn g 004 który jest do nowszych układów, sugerują mieszalnosc syntetyka z minerałem w razie dolewek który powinien być g 002 ale tego płynu już nie produkują , łajzy ?

G004  to nie jest syntetyk

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano
W dniu 14.05.2018 o 22:33, piniu1908 napisał:

Zielony

To lej zielony. Płyn ma taki kolor bo jest ZUŻYTY co wałkowane jest tu od tych 15 stron ..... Co za ludzie... wystarczy aby usiąść i przeczytać do końca temat ?

Opublikowano

A więc mam to zamiar zrobić w sposób taki jak tutaj wielu, czyli ściągnąć cienki wężyk, odpalić auto i w tym czasie dolewać płyn a jednocześnie spuszczać cienkim wężykiem do butelki czyszcząc układ. 
Ale tutaj moje pytanie, czy cienki wężyk będzie na tyle długi żebym go spokojnie wyciągnął? 
I druga sprawa mój płyn prawdopodobnie obecnie jest czerwony, zero złych dźwięków z pompy i magla, zero problemów żeby zmienić na prawidłowy zielony?

d743f73a6e6a100dmed.jpg

Opublikowano

To ja powodzenia zycze w dolewaniu plynu przy odpalonym aucie..

Podloz cos pod kola lub podnies auto i krec kiera bez odpalania.

Ja byl dal zielonego i tyle.

Opublikowano
54 minuty temu, piniu1908 napisał:

druga sprawa mój płyn prawdopodobnie obecnie jest czerwony, zero złych dźwięków z pompy i magla, zero problemów żeby zmienić na prawidłowy zielony?

lej czerwony, zobaczymy co się z stanie z pompą, bedziemy mieli wnioski na przyszłość

Opublikowano
57 minut temu, wesz82 napisał:

To ja powodzenia zycze w dolewaniu plynu przy odpalonym aucie..

Podloz cos pod kola lub podnies auto i krec kiera bez odpalania.

Ja byl dal zielonego i tyle.

Czemu nie można dolewać na odpalonym silniku i spuszczać tak żeby układ się przeczyścił a zarazem uzupełnił świeżym? 

Opublikowano

Moze w 2 osoby by zdarzyl nalac ale ja bym nie ryzykowal.

Podnies auto i krec kiera.

Opublikowano
5 godzin temu, tobias napisał:

lej czerwony, zobaczymy co się z stanie z pompą, bedziemy mieli wnioski na przyszłość

?? 

 

Opublikowano
7 godzin temu, Marcinx52 napisał:

?? 

 

Ja bym to wlasnie jako ironie potraktowal.

Pompa jest odporna na wycieki i zmiane plynu gorzej z maglem.

Po regeneracjii przekladni zalecaja zalac syntetykiem ba nawet jak zalejesz mineralnym tracisz gwarancje wiec ja pytam majstow a co z pompa?

Oni na to ze pompie zmiana plynu nie zrobi kuku..

Opublikowano
W dniu 17.05.2018 o 18:43, wesz82 napisał:

Moze w 2 osoby by zdarzyl nalac ale ja bym nie ryzykowal.

Podnies auto i krec kiera.

Zdąży bez problemu.   Po co wy polecacie cudowanie z wysysaniem to nie wiem :P 

Odpinasz powrót pod samochodem, odpalasz, kręcisz skrajnie kierownicą, a drugi na bieżąco dolewa płynu. Tak robiłem i tak należy robić. Bez problemu we dwóch ogarnęliśmy. 

Literek na płukanie, potem zalać do stanu prawidłowego. Za kilkaset KM czynność powtórzyć i zapomnieć o wymianie na kolejne lata.

Opublikowano

A po to ze w zbiorniczku jest syf ktory teraz Tobie krazy w ukladzie..

Zbiorniczek mogles wyciagnac i umyc.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.