Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

robilem pelen service :wink4: + wydruk przed i po na zajebis... sprzecie jak widzisz :cool1:

trwalo to sporo ponad godz. i po 5min kazali sie zawijac na recepcje...

bo po tzw. zakladzie w UK sie nie poruszasz :wink4:

angielskie zelazne reguly tzw. health & safety :decayed:

Opublikowano

330 też powinno się zmieścić..tylko nie wiem jak by było z zaciskiem..czy przewody ręcznego podejdą..

jak masz w dobrym stanie komplet to rezaj..przymierz..zobacz :) może dużo rezania nie będzie..

Opublikowano
  • Autor

bardzo bym chcial zostawic tylne hamulce 330mm :blink: od S4 b8

maja 5 miesiecy i wygladaja jak nowki nawet klocki :polew:

strony... od 13tej :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.180

w S4 b8 reczny jest elektro, zacisk nie podejdzie tarcze tez nie wejda.

i tak musialbym dokupic zaciski od s4 B6/B7 + tarcze :decayed:

wiec wole sprzedac juz kompletny tyl hamulcowy od S4 b8 i szukac tylka z B6 / B7 :wink4:

Ps. Najgorsze ze tego nikt nie przerabial w PL wiec easy nie bylo :naughty:

kupilem bo mega okazja cenowa :decayed: do tego koles z Audizine.com :good: zakladal te same :cool1:

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/402117-B8-S4-Calipers-B7-S4-Rotors-Installed.

Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty::mysli:

...przy okazji kola ustawione bardzo precyzyjnie :good:

99094329.jpg

004gwr.th.jpg013ndf.th.jpg014bq.th.jpg017jwe.th.jpg

Na takim sprzęcie, w swoim paździerzu, ustawiam geometrię w Sz-nie :good:

Opublikowano
  • Autor

no i prawidlowo :wink4::good:

mnie ogarneli calkiem niezly burdel :naughty:

tak z ciekawosci jaka cena w PL za serwis na takim sprzecie ?

Opublikowano

w Warszawie 150PLN

Opublikowano
  • Autor

czyli 2 x taniej jest w PL :good:

... :naughty:

39115690.jpg

36798866.th.jpg023qt.th.jpg027up.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jak " przeglad " swiatla zawala to i tak bede musial puzniej malowac jeszcze raz

i wtedy zobaczymy jak to bedzie wygladac :wink4:

Opublikowano

tak patrze na te foty i ......sory Remik ale twoja audica wysiada przy tym niebieskim mustangu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

he he no piekny jest to prawda :decayed:

Opublikowano

tak patrze na te foty i ......sory Remik ale twoja audica wysiada przy tym niebieskim mustangu :decayed:

Też tak myślę :slina:
Opublikowano

bardzo bym chcial zostawic tylne hamulce 330mm :blink: od S4 b8

maja 5 miesiecy i wygladaja jak nowki nawet klocki :polew:

strony... od 13tej :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.180

w S4 b8 reczny jest elektro, zacisk nie podejdzie tarcze tez nie wejda.

i tak musialbym dokupic zaciski od s4 B6/B7 + tarcze :decayed:

nie pisz głupot, tarcza od B8 pasuje do B6/7[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 20:57_________________________________________________ile chcesz za ten tył ?

Opublikowano

Remik jak tam nasza sprawa? Ja narazie stoję z tematem bo nieszczelność w Doładowaniu... :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

bardzo bym chcial zostawic tylne hamulce 330mm :blink: od S4 b8

maja 5 miesiecy i wygladaja jak nowki nawet klocki :polew:

strony... od 13tej :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.180

w S4 b8 reczny jest elektro, zacisk nie podejdzie tarcze tez nie wejda.

i tak musialbym dokupic zaciski od s4 B6/B7 + tarcze :decayed:

nie pisz głupot, tarcza od B8 pasuje do B6/7

a sprawdzales czy tylne wejda do B6, ze jestes taki pewny ?

bo przednie do B6 NIE wejda sam sprawdzalem i nie chodzi tu o wielkosc tarcz :wink4:

Remik jak tam nasza sprawa? Ja narazie stoję z tematem bo nieszczelność w Doładowaniu... :kwasny:

no tak jak pisalem na poczatku marca bo koles zaladowany robota.

Ps. Jak bym wiedzal jak to sam przekalkowac :> to bys mial na teraz :wink4:

Opublikowano

sprawdzalem, a jak myslisz ?

Widze ze nie doceniasz mnie

Opublikowano
  • Autor

Widze ze nie doceniasz mnie

doceniam , doceniam Tomek :good:

choc dzwne jest, ze przednia nie podejdzie a tylnia tak :cool1:

ale jak przedni zacisk podszedl a tylny nie to moze to taki rebus :polew:

ktory zostal rozwiazany :good:

Opublikowano

koła fajne ale reszta tego laminatu jakoś za mną nie przemawia

Opublikowano

To nie laminat jakościowo te dokładki są zbliżone do oryginału :wink4:

Opublikowano

nie ważne :):polew: dla mnie to laminat i nie wyglada zbyt zachwycająco

Opublikowano
  • Autor

trudno :polew: ale nie tobie ma sie podobac :grin:

i potwierdzam, ze zaden element na Czarnej nie jest laminatem :wink4:

nigdy nie byl i nigdy nie bedzie :whistling:

sa to tylko ori czesci profi. firm tuningowych :whistling:

zobacz targi w Essen itp.

a pakiet Votex ktory mam oferuje AUDI za extra $$$ biorac pod swoje OOOO idealne wykonczenie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.