Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.


Remik-A4

Rekomendowane odpowiedzi

Remik sprawę S line załatwi weryfikacja kodów wyposażenia - wrzuć fotkę wlepki (obrób ją tak aby nie było widać VIN-u).

Omawiamy wariant B6 (dla B7 był nieco inny skład pakietu).

IMO Twoje auto to nie S line (tym bardziej ori). Zacznijmy od tego, że nie ma czegoś takiego jak pakiet "częściowy" - albo jest pełen zestaw elementów tego pakietu albo to nie S line. Dekory nigdy nie występowały z naklejką S line (ktoś sobie to dokleił). Druga sprawa, że rybia łuska to nie S line (masz wzór "Facette" a to są listwy z B7, "Visier" z B6 wygląda inaczej).

Teraz fotele... Wariant S line można poznać właśnie po tym, że mają środek wyłożony "speedem" - w przeciwmnym przypadku nie jest to siedzisko S line (jest tu mały haczyk ale o tym później).

Masz auto z rocznika 2002 - w kwietniu tego roku pojawiła sie pierwsza wersja pakietu S line:

- fotele sportowe z regulacją odcinka lędźwiowego (na bokach skóra perlnappa, środek materiał speed - w tym roczniku jedyna dostępna wersja miała kolor czarny)

- zawieszenie 1BV

- 9-ramienne felgi 17"

- oznaczenia S-Line na listwach ochronnych tylnych drzwi

- tapicerka drzwi ze wstawkami z tkaniny "speed" (też tylko czarne)

- czarna podsufitka

- dekory w matowym aluminium (7N6)

- czarna, skórzana, pikowana 3-ramienna kierownica

- czarna, skórzana, pikowana gałka zmiany biegów (opcja: aluminium)

- czarna, skórzana osłona drążka zmiany biegów

- czarna, skórzana osłona uchwytu hamulca ręcznego

- kolor FIS

- pakiet oświetlenie

Tylko w przypadku gdy auto posiada wszystkie w/w elementy (biorę pod uwagę końcówkę rocznika modelowego 2002 i praktycznie cały 2003) - będzie fabrycznym autem S line.

Na koniec knyf o którym wspomniałem wcześniej... w 2004 roku (także kwiecień) Audi zmieniło strukturę pakietu. Teraz został on rozbity na okrojony wariant eksportowy (S line Sportpakiet) oraz pełną wersję (S line Sportpakiet plus). Dla ciekawostki podam, że w polskich salonach oferowano tylko wariant "plus". Skład mniejszego pakietu to:

- zawieszenie 1BE

- 9-ramienne felgi 17"

- oznaczenia S line na listwach ochronnych tylnych drzwi

- siedzenia sportowe z regulacją odcinka lędźwiowego (dowolna tapicerka)

- czarna, skórzana, pikowana 3-ramienna kierownica

- czarna, skórzana, pikowana gałka zmiany biegów (opcja: aluminium)

- czarna, skórzana osłona drążka zmiany biegów

- czarna, skórzana osłona uchwytu hamulca ręcznego

Podsumowując - można by podpiąć Twoje auto do S line sportpakiet 2004 ale niestety nie masz pikowanej kiery, drążka zmiany biegów i oznaczeń na listwach tylnych drzwi. Nie pasuje też rocznik ;) Felgę pomijam bo ten element zawsze można zmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik sprawę S line załatwi weryfikacja kodów wyposażenia - wrzuć fotkę wlepki (obrób ją tak aby nie było widać VIN-u).

Omawiamy wariant B6 (dla B7 był nieco inny skład pakietu).

IMO Twoje auto to nie S line (tym bardziej ori). Zacznijmy od tego, że nie ma czegoś takiego jak pakiet "częściowy" - albo jest pełen zestaw elementów tego pakietu albo to nie S line. Dekory nigdy nie występowały z naklejką S line (ktoś sobie to dokleił). Druga sprawa, że rybia łuska to nie S line (masz wzór "Facette" a to są listwy z B7, "Visier" z B6 wygląda inaczej).

Teraz fotele... Wariant S line można poznać właśnie po tym, że mają środek wyłożony "speedem" - w przeciwmnym przypadku nie jest to siedzisko S line (jest tu mały haczyk ale o tym później).

Masz auto z rocznika 2002 - w kwietniu tego roku pojawiła sie pierwsza wersja pakietu S line:

- fotele sportowe z regulacją odcinka lędźwiowego (na bokach skóra perlnappa, środek materiał speed - w tym roczniku jedyna dostępna wersja miała kolor czarny)

- zawieszenie 1BV

- 9-ramienne felgi 17"

- oznaczenia S-Line na listwach ochronnych tylnych drzwi

- tapicerka drzwi ze wstawkami z tkaniny "speed" (też tylko czarne)

- czarna podsufitka

- dekory w matowym aluminium (7N6)

- czarna, skórzana, pikowana 3-ramienna kierownica

- czarna, skórzana, pikowana gałka zmiany biegów (opcja: aluminium)

- czarna, skórzana osłona drążka zmiany biegów

- czarna, skórzana osłona uchwytu hamulca ręcznego

- kolor FIS

- pakiet oświetlenie

Tylko w przypadku gdy auto posiada wszystkie w/w elementy (biorę pod uwagę końcówkę rocznika modelowego 2002 i praktycznie cały 2003) - będzie fabrycznym autem S line.

Na koniec knyf o którym wspomniałem wcześniej... w 2004 roku (także kwiecień) Audi zmieniło strukturę pakietu. Teraz został on rozbity na okrojony wariant eksportowy (S line Sportpakiet) oraz pełną wersję (S line Sportpakiet plus). Dla ciekawostki podam, że w polskich salonach oferowano tylko wariant "plus". Skład mniejszego pakietu to:

- zawieszenie 1BE

- 9-ramienne felgi 17"

- oznaczenia S line na listwach ochronnych tylnych drzwi

- siedzenia sportowe z regulacją odcinka lędźwiowego (dowolna tapicerka)

- czarna, skórzana, pikowana 3-ramienna kierownica

- czarna, skórzana, pikowana gałka zmiany biegów (opcja: aluminium)

- czarna, skórzana osłona drążka zmiany biegów

- czarna, skórzana osłona uchwytu hamulca ręcznego

Podsumowując - można by podpiąć Twoje auto do S line sportpakiet 2004 ale niestety nie masz pikowanej kiery, drążka zmiany biegów i oznaczeń na listwach tylnych drzwi. Nie pasuje też rocznik ;) Felgę pomijam bo ten element zawsze można zmienić...

niesamowity jest ten GOŚĆ :polew:

wyjasnil jak nalezy :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kat :mysli:

wlasnie dlatego wyslalem o wiele :wink4: wczesniej priw do Bartka z prosba o rozkminke mojego wnetrza - wiec spokojnie spokojnie :decayed:

Wiedzialem juz wczesniej, ze moje auto to nie S-line i w opisie tego nie mam i nigdy nie bylo. Wiec nie rozumiem :mysli:

Co najwazniejsze mam konkretna :notworthy: odp. odnosnie srodkowych gratow dzieki Bartek :good:

Czyli w srodku tez REMIX :decayed: ale ori :good: tzw. S line sportpakiet 2004 :decayed:

ale bez pikowanej kiery, drążka zmiany biegów coo mnie kompletnie nie przeszkadza :tongue4:

na razie kupilem taka kiere :gwizdanie:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320636149312

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam przed chwilą stwierdziłeś, ze masz prawie cały środek s line... I jeszcze, że listwy s line. No nie ma co się kłócić, ważne, że ładny, zadbany środek :) A do zdjęcia znaczków s line nie będę Cie namawiał bo jak masz S na klapie to widocznie lubisz tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzialem ze prawie caly srodek to s-line

bo to jest prawie caly srodek S-line Sportpakiet 2004 :naughty: jak Bartek stwierdzil :gwizdanie:

czyli jeszcze lepsza wersja :kox: niz zwykly s-line :wink4:

moim zdaniem :decayed:

do tego ten Ori REMIX wew. mnie bardzo odpowiada :decayed:

jak tobie sie nie widzi trudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gałke zmiany biegów nazywasz prawie pakietem s line ? :D Nie powiedziałem, że mi się nie widzi, tylko zauważyłem, że strasznie lubisz wyolbrzymiać rzeczy jakie posiadasz. O wszystkim mówisz w superlatywach, to najlepsze, to najlepsze itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - Remik sam poprosił o weryfikację środka :)

Aby uciąć wszelkie dyskusje - Remik nie możemy mówić o tym, że coś jest prawie :wink4: Twoje auto to nie S line (no chyba, że włożysz brakujące elementy ze Sportpakiet 2004 - wtedy sam się pod tym podbiję ;)).

Kiedyś myślałem podobnie - miałem kilka elementów pakietu i upierałem się przy tym, że to już S line. Z tego toku rozumowania wyprowadziły mnie liczne dyskusje (m.in. z Cuberem) oraz badanie procesu powstawania i ewolucji pakietu.

Podsumowując - jeśli jest E4J w kodach = jest S line fabryczny. Jeśli chcemy auto określać mianem S line (a nie wyjechało takie z fabryki - kod E0A), to trzeba wyposażyć nadwozie przynajmniej w jedną z poniższych wersji pakietu, która będzie zawierała WSZYSTKIE przeznaczone dla niego elementy:

- S line Sportpakiet

- S line Sportpakiet Plus

- S line Exterieur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wszycho jest ORI decayed

ja powiem tak... ori jak ori... nie musi byc ORI tylko zeby było ladne i solidnie zrobione :good:

takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Bartek jeszcze raz :good:

Matausz nic nie wyolbrzymiam sam pytales o srodek bo zadnych fot nie daje :gwizdanie:

Pokazalem wiec srodek na twoje zyczenie,

a ty jak zwykle a to czemu takie itp. Poszukalem na necie i wyszlo ze S-line :>

srodek nie zostal zmieniony od zakupu czyli od ponad 2 lat :gwizdanie:

jak sie okazalo dzieki Bartkowi :notworthy: nie jest on pelny i tyle...

Przypomne, ze twierdziles, ze tam nic z s-line nie ma :gwizdanie:

Poza tym fotele też nie są s line bo nie mają tkaniny speed no i kierownica też nie jest perforowana. Czyli zwykła wersja sport[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 00:58_________________________________________________

Podsufitka i elementy przy suficie w kolorze czarnym

Ja coś nie widzę czarnej podsufitki u Ciebie.

A rybia łuska to nie jest s line...

Zresztą coś zabrakło tej twojej łuski w około gałki zmiany biegów. Emblemat to sobie ktoś przykleił w środku i na zewnątrz też. Bo ja tu pełnego s line nie widzę. Masz pakiet oświetlenie?

to nie jest pelen S-line ale prawie pelen tak jak pisalem

i nie twierdzilem przeciez ze tzw. rybia luska to s-line :wink4:

ale wszycho jest ORI :decayed:

Jak narazie to nie widzę to nic s line :P

Wiec cos taki zaczepny :mysli: :gwizdanie:

ps. a srodkiem sie nie przechwalam bo wiele osob na forum ma o niebo lepszy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz nic a nic z S-line w tym aucie.

Masz tylko i wylacznie sport pakiet, ale s-line to nie jest.

Masz listwy rybia luska - sline to szczotkowane alu.

Masz kiere gladka 3-ramienna - sline to pikowana skora

Masz fotele w pelnej skorze - sline to polskora (choc moj z fabryki wyjechal z sline'em wew., ale niemiec zazyczyl sobie pelnej skory).

Zawias masz 1BE, tak? - sline to zawsze 1BV

Nie naciagajmy faktow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :)

Masz tzw. sport pakiet (choc sam nie wiem, czy do konca tak on sie nazywal).

Sline to jest zupelnie cos innego. Na forum masz bardzo dokladnie opisane co wchodzi w sklad tego pakietu - zreszta Bartek to ladnie opisal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie mnie ktoś poparł. Bo widzę, że sam próbuję tutaj wytłumaczyć o co chodzi ale nie idzie. :good:

Bartek też napisał, że s line jest albo pełny albo w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurfaaaaa mnie tylko chodzi o elementy srodka a nie o cale auto !!! :wallbash:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:06_________________________________________________ jak kupowalem to nie wersje s-line przeciez :wallbash:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:07_________________________________________________chodzi tylko o sam srodek :gwizdanie: a dokladniej chcialem wiedziec co mam za elementy

i Bartek odpowiedzial :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i masz normalny srodek - nie ma w nim nic z sline - o tym wlasnie pisze.

nie napinaj sie, poprostu wyjasniamy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież my o środku mówimy, albo masz cały pakiet s line W ŚRODKU, albo nic. Nikt tu o zewnątrz nie mówi bo przecież wiadomo...[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:09_________________________________________________Co oczywiście nie stoi na przeszkodzie doposażenia auta w pakiet s line tak jak ja to robię :P Już jestem blisko skończenia całego projektu s line conversion :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i masz normalny srodek - nie ma w nim nic z sline - o tym wlasnie pisze.

nie napinaj sie, poprostu wyjasniamy problem.

Czyli co Bartek sie myli odnosnie foteli, recznego obica drzwi... itp.

Ja sie nie napinam tylko teoria cale s-line mnie na razie nie interesuje :wink4:

ale bardzo chcialbym wiedziec jaki srodek mam obecnie gdzyz i taki byl w dniu zakupu i nie mam pojecia co to za REMIX :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...