Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

końcówki są z allegro.

szukam DP ale kurde nic nie ma:facepalm:

Opublikowano
Da się, jeśli dobrze widzę to ta z A3. Ślepy przycinał i chyba buc khem znaczy Dawids vel zeszmaciłem się za 100zł na dywanikach B5 Battalion

umarłem :polew:

pewnie się da obciąć lewarek ale nie widze takiej potrzeby. wydaje się dłuższa przez to aluminium a w rzeczywistości jest może 1cm dłuższa od ori

ciachaj mociumpanie bo to na nic jest :kwasny:

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

ile obciąłeś ?

---------- Post dopisany at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

Redżi pierwsza klasa:kox:

http://s19.postimg.org/btlcp81zn/2013_08_31_10_44_58.jpg

pokrowiec sobie na nia kup... ew wszelkie obraczki breloczki przy kluczach i cwieki przy jeansach itd do kosza ...:thumbdown:
Opublikowano
  • Autor

pojeździłem troche i faktycznie biegi zmienia się jak w ikarusie:kwasny:

---------- Post dopisany 05-09-2013 at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 08:54 ----------

no i k**wa jak żyć:facepalm:

Dmuchało 0.7. Znalazłem dziure to teraz napierdala za dużo:kwasny:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ło k**wa :kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor
ło k**wa :kox::kox::kox::kox:

:kox:

Opublikowano

Weź ten lewarek ciachnij bo wygląda jak murzyński qtas :decayed:

Opublikowano
  • Autor

już dawno obcięty :decayed:

Opublikowano

buba nie lepiej ten zegar przykleic do slupa i deski? Na stojaku srednio to wyglada:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

a co znaczy do słupka i deski bo nie bardzo rozumiem ?

Opublikowano
a co znaczy do słupka i deski bo nie bardzo rozumiem ?
zobacz u mnie w watku, gdzies powinno byc foto:wink:
Opublikowano
  • Autor

z tego co widze masz to samo:grin:

Opublikowano

kiepsko na foto widac, zrobie nowe i wstawie ale tak samo nie mam bo ten stojak wyebalem odrazu

Opublikowano
  • Autor

chodziło mi o to że masz przyczepiony do deski a nie do słupka

masz mniejszy wskaźnik, daszek i bliżej słupka

przynajmniej tak mi się wydaje na fotce

Opublikowano

do deski i slukpa bez tego stojaka

---------- Post dopisany 22-09-2013 at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany 20-09-2013 at 12:33 ----------

takie cos, wczesniej mialem daszek na zegarze ale wywalilem go

20130922_131543_zpsaf0f0ab8.jpg

Opublikowano

Według mnie z daszkiem na stojaku wygląda lepiej :wink:

Opublikowano
Według mnie z daszkiem na stojaku wygląda lepiej :wink:
rzecz gustu, mi sie nie podoba stojak, blaszka przyklejona do deski:kwasny:
Opublikowano
Według mnie z daszkiem na stojaku wygląda lepiej :wink:
rzecz gustu, mi sie nie podoba stojak, blaszka przyklejona do deski:kwasny:

najlepiej wygląda chyba na słupku :wink:

Opublikowano
Według mnie z daszkiem na stojaku wygląda lepiej :wink:
rzecz gustu, mi sie nie podoba stojak, blaszka przyklejona do deski:kwasny:

najlepiej wygląda chyba na słupku :wink:

w nocy niemiłosiernie nakurwia po oczach :thumbdown:

Opublikowano
Według mnie z daszkiem na stojaku wygląda lepiej :wink:
rzecz gustu, mi sie nie podoba stojak, blaszka przyklejona do deski:kwasny:

najlepiej wygląda chyba na słupku :wink:

w nocy niemiłosiernie nakurwia po oczach :thumbdown:

Mi to wcale nie przeszkadza a mam dwa :wink:

Opublikowano

w nocy niemiłosiernie nakurwia po oczach :thumbdown:

A podlaczyles kabelek do plusa świateł? Wtedy po włączeniu świateł przygasa podświetlenie gajgerka

Wysłane z mojego GT-N7100

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.