Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Detalingu ciąg dalszy. Teraz myje drzwi :grin:

http://s19.postimg.org/e1b506yvn/2013_08_10_16_43_42.jpg

http://s19.postimg.org/nn4pghq1f/2013_08_10_16_53_12.jpg

Jeszcze 3 sztuki :grin:

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

Gracjan myłeś tutaj? :decayed:

ja u siebie tam byłem... i nie było co myć :grin: jakieś nieszczelne te B5-tki :naughty:

Opublikowano
Tam mnie jeszcze nie było :grin::grin:

:shock3::bicz:

wiesz jak tam brudno?

Nadrobię :decayed:

Jeszcze Cię zaskoczę :grin::grin::grin:

Opublikowano
Detalingu ciąg dalszy. Teraz myje drzwi :grin:

http://s19.postimg.org/e1b506yvn/2013_08_10_16_43_42.jpg

http://s19.postimg.org/nn4pghq1f/2013_08_10_16_53_12.jpg

Jeszcze 3 sztuki :grin:

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

Gracjan myłeś tutaj? :decayed:

ja u siebie tam byłem... i nie było co myć :grin: jakieś nieszczelne te B5-tki :naughty:

Buba ma topielca, wiec nie ma co sie dziwic :grin:

Opublikowano
  • Autor
Detalingu ciąg dalszy. Teraz myje drzwi :grin:

http://s19.postimg.org/e1b506yvn/2013_08_10_16_43_42.jpg

http://s19.postimg.org/nn4pghq1f/2013_08_10_16_53_12.jpg

Jeszcze 3 sztuki :grin:

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

Gracjan myłeś tutaj? :decayed:

ja u siebie tam byłem... i nie było co myć :grin: jakieś nieszczelne te B5-tki :naughty:

Poprzedni właściciel umył po powodzi przed sprzedażą :grin:

---------- Post dopisany 17-08-2013 at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany 11-08-2013 at 09:32 ----------

Nudziło mi się więc postanowiłem umyć podłużnice. A co. Jej też się należy :decayed:

2013_08_16_11_38_14.jpg

2013_08_16_11_50_36.jpg

2013_08_16_11_52_36.jpg

3 opakowania plaka i błyszczy się jak psu jajca

2013_08_16_12_14_00.jpg

2013_08_16_12_16_39.jpg

Opublikowano
  • Autor
1167606_4532243442848_1147719720_o.jpg
Opublikowano

W koncu jakis sensowny mod ...

Opublikowano

To jest spoko jak trafi sie burak w mkczy 1.8 i myśli ze wciągnie , w większości przypadków jak ktoś upala i widzi 1.6 na swiatłach to nawet nie startuje

Opublikowano

zaprawek bys Panie zrobil:wink:

Opublikowano
To wiadomo, kupiłem B6 w trumnie bo ładnych sedanów nie było:decayed:Chociaż osób szukających avantów nie zrozumiem nigdy:wink:

Jak dla mnie to B5 I B6 W AVANCIE wygląda super ma w sobie to coś w przeciwieństwie do sedanów lecz B7 w sedanie to już inna liga:naughty:

Oczywiście mówimy stylizacja na S4 :decayed:

Opublikowano
  • Autor
zaprawek bys Panie zrobil:wink:

kiedyś przyjdzie na to pora. niestety dopóki auto stoi pod blokiem to nie ruszam lakieru bo jak zrobie to zaraz jakaś kurw.a mi zarysuje

---------- Post dopisany 23-08-2013 at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2013 at 10:32 ----------

Dzisiaj nadszedł czas na mycie kolejnej części silnika. Niestety żeby do niej się dostać trzeba kolektor ssący zdjąć

2013_08_23_15_50_27.jpg

Brud syf i malaria :kwasny:

2013_08_23_17_17_55.jpg

Dodatkowa pompka wody cieknie (raczej ciekła bo nie widać nic mokrego) :kwasny:

2013_08_23_17_18_07.jpg

Tutaj wyjątkowo dużo brudu :facepalm:

2013_08_23_17_18_17.jpg

Jakimś dziwnym zrządzeniem losu w bagażniku znalazłem nową pompkę :decayed:

2013_08_23_17_29_13.jpg

I na gotowo :naughty:

2013_08_23_18_11_21.jpg

Ktoś chce kupić 2.7? To niech przyjdzie to poskładać teraz do kupy:grin:

2013_08_23_19_15_58.jpg

Teraz pifffko :wink:

Opublikowano

Poskładać? Moment :decayed:

Opublikowano

Ale trytytka musiała być :grin:

Opublikowano
  • Autor

no ba. Specjalne wzmacniane odporne na wysokie temperatury. Czerwona ultra mocna :grin:

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

BTW cały silnik mam zawieszony na czerwonych. za***iste są:grin:

---------- Post dopisany 29-08-2013 at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany 23-08-2013 at 21:08 ----------

Dobra gała nie jest zła.

2013_08_29_14_46_34.jpg

Turboślimak:decayed:

2013_08_29_12_21_30.jpg

Opublikowano

gała jest luks :decayed: wydaje mi się czy ona długawa trochę jest? nie da się jakoś przyciąc jej? :wink:

Opublikowano

Da się, jeśli dobrze widzę to ta z A3. Ślepy przycinał i chyba buc khem znaczy Dawids vel zeszmaciłem się za 100zł na dywanikach B5 Battalion

Opublikowano
  • Autor
Da się, jeśli dobrze widzę to ta z A3. Ślepy przycinał i chyba buc khem znaczy Dawids vel zeszmaciłem się za 100zł na dywanikach B5 Battalion

umarłem :polew:

pewnie się da obciąć lewarek ale nie widze takiej potrzeby. wydaje się dłuższa przez to aluminium a w rzeczywistości jest może 1cm dłuższa od ori

Opublikowano

umarłem :polew:

pewnie się da obciąć lewarek ale nie widze takiej potrzeby. wydaje się dłuższa przez to aluminium a w rzeczywistości jest może 1cm dłuższa od ori

Podrzuc jeszcze numer OE tej gałki z A3 jak mozesz

Opublikowano
  • Autor

8l0 863 278 bj

Opublikowano
8l0 863 278 bj

Niech Ci Bóg to wynagrodzi :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.