Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli metoda taka jak i moja :naughty:

Opublikowano

Szefc bez butow chodzi.... :facepalm:

20130531_115137.jpg

Opublikowano

Owszem, gorne.

Dzisiaj zmienialem lozyska to i za jednym zamachem wymienilem na ''regenerowane'' :wink:

20130531_105623.jpg

Opublikowano
  • Autor

943229_4214925310093_53245790_n.jpg

bedem strzeloł ze sprzyngła:decayed:

Opublikowano

rs4? olej też taki lałem w zeszłym tygodniu :thumbup1:

buba przerabiałeś temat to może będziesz wiedział, czy tylny wózek z wahaczami, zwrotnicami, stabilizator i łączniki są takie same jak w a4 quattro?

bym sobie ze złoma wyciągnął i powoli remontował

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wahacze tak, reszta raczej nie

---------- Post dopisany 18-06-2013 at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2013 at 22:50 ----------

Niskobudżetowe mody c.d.

Taka sytuacja

Wyjściowo przy 352KM było 1.1

Ciekawe ile teraz jest przy 1.3 :kox:

W piątek ostre logi i sprawdzanie czy ecu ogarnia zmiane dawki O2 i PB/LPG

:jerk::jerk::jerk::jerk:

Opublikowano

Jedz w koncu na rolki...

Opublikowano
  • Autor

Przecież rolki były...

Opublikowano

To na sanki jedź.....

Opublikowano

Jedz na rolki do ECU, 200PLN i sie przekonasz. Sam musze w koncu jechac i sprawdzic ile ten sportec wypluwa u mnie.

Opublikowano
Przecież rolki były...

Kiedy ?

Opublikowano
  • Autor

Nie pamietam daty. wykres masz na ktorejs stronie

---------- Post dopisany 19-06-2013 at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2013 at 23:36 ----------

Jedz na rolki do ECU, 200PLN i sie przekonasz. Sam musze w koncu jechac i sprawdzic ile ten sportec wypluwa u mnie.

Dopiero ogarnąłem moda. W piątek poganiam troche z kompem to sprawdze czy jest sens się w to bawić i czy stuki/zapłony nie wy***ią silnika w kosmos. Teoretycznie ECU powinno sobie poradzić z taką zmianą boostu ale lepiej sprawdzić na wszelki wypadek.

Po cichu liczę że może zbliżę się do 360-370KM:whistling:

Opublikowano

Zapomnij .... :naughty:

Opublikowano

taaa bo on se liczy +30ps za nowego moda hahahah

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jakie 30? Wystarczy 10 :decayed:

---------- Post dopisany 21-06-2013 at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2013 at 22:38 ----------

Logi zrobione. Zapłony w granicach normy więc ecu ogarnia temat. Będzie +15 kuni jak nic:decayed:

---------- Post dopisany 11-07-2013 at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2013 at 23:32 ----------

Dwa bandyty :decayed:

2013_07_05_20_54_16.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dwa bandyty :decayed:

2013_07_05_20_54_16.jpg

Opublikowano

Ta A/S3 jest ze stolicy ?

Opublikowano
  • Autor

Niom. Sąsiad.

Pewnie go gdzieś na zlocie widziałeś

Opublikowano

Czasem widuje podobne na Szczęśliwicach ( Włochy ) :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.