Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Buba nie masz czasem DV na odwrót założonych :decayed: ?

2013_08_23_15_50_27.jpg/

Chyba że to bez różnicy jak siedzą...

Opublikowano
  • Autor

są odwrotnie :wink:

---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

8l0 863 278 bj

Niech Ci Bóg to wynagrodzi :decayed:

dokładnie ta

GAŁKA ZMIANY BIEGÓW Z MIESZKIEM AUDI A3 ORYGINAŁ (3501728016) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano
są odwrotnie :wink:

Ale po co:eusathink:

2 kunie więcej:kox:?

Opublikowano
  • Autor

Tajemnica :-P

Opublikowano

bo jak założył odwrotnie to mu ładnie syczy :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ----------

buba upierdziel ta gałkę tak z 5cm, wygląda o niebo lepiej wtedy :wink:

paczajb to z żółtego, teraz mam jeszcze krótszą

P1070536.jpg

Opublikowano
  • Autor

to jest twoja? troche za nisko

P1090370.jpg

Opublikowano

obie moje:decayed: jest wygodnie :wink:

Opublikowano
  • Autor

ile obciąłeś ?

---------- Post dopisany at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

Redżi pierwsza klasa:kox:

2013_08_31_10_44_58.jpg

Opublikowano

ile obciąłeś ?

---------- Post dopisany at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

Redżi pierwsza klasa:kox:

http://s19.postimg.org/btlcp81zn/2013_08_31_10_44_58.jpg

nie wiele, z tego co pamiętam to jakieś 3-4 centy. teraz jest mniej więcej tak jak fabryczna wysokość :wink:

Ragga jak zwykle profi :slina:

Opublikowano

buba ja skrocilem galke o dlugosc gwintu ale za malo jeszcze, tylko pamietaj ze po skroceniu galki bedzie Ci w mieszku od srodka taka tulejka robic dystans, tzn, drazek bedzie wystawal za malo i galka bedzie sie kiepsko trzymac wiec i ten dystans od srodka skroc i bedzie ok

Opublikowano
  • Autor

Była pewna rzecz która wkurwiała mnie od samego początku czyli końcówki wydechu. Polerować mi się nie chciało bo cały czas chorowałem na owalne z RS4.

2013_08_31_15_31_27.jpg

Dzisiaj w końcu się zebrałem w sobie. Idealna kompozycja do 1.6:decayed:

2013_08_31_17_46_32.jpg

Przy okazji przyjechał nowy mieszek żeby już kompleksowo zrobić

2013_08_31_20_03_29.jpg

No i wisienka

2013_08_31_19_22_03.jpg

Opublikowano
  • Autor

A kiera jest genialna. Teraz w rękawiczkach będę jeździł bo boję się dotykac:decayed:

Opublikowano

mogłeś dac całą perforowaną

695d50c8e7c376b1med.jpg

Opublikowano
mogłeś dac całą perforowaną

:thumbup1:

DSC_0019.jpg?t=1349016820

Opublikowano
  • Autor

Mogłem :wink:

Opublikowano

Dzisiaj w końcu się zebrałem w sobie. Idealna kompozycja do 1.6:decayed:

http://s19.postimg.org/nvlbx40lv/2013_08_31_17_46_32.jpg

Jeśli to są "WM Sport" to dobrze je zabezpiecz przed rdzą, bo po jednej zimie już je rdza wpier... :wink:

Opublikowano

Ja też robiłem kierownicę jak ty masz Bubson. I powiem że szybko żałowałem że całej perforowanej nie zrobiłem :doh:

Opublikowano

a mi się nie podoba cała w perforowanej chociaż zastanawiałem się nad taką, mam tak jak buba i tak jest dobrze :naughty:

---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 11:54 ----------

skróć gałkę :bicz:

Opublikowano

Kiera spoko tylko mogło być więcej pikowanej skóry:decayed:

Buba wymieniałeś cały tłumik czy tylko końcówki przespawałeś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.