Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Chyba ich poje.. z tą ceną :rant: :ranting1: :decayed:

Szkoda ze tylko jedna fotka jest pokazana :mysli:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 13:53_________________________________________________

Pawel po co Ci ten parapet :polew:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak bym miał tyle kasy wyłożyć na kawałek ABS'u :decayed: to już bym wolał kupić takie coś => http://www.eurogearusa.com/media/B6A4DEVALspoiler1.jpg :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 14:01_________________________________________________I już wszystko jasne, to jest dokłada co mam w opisie od BMW M3 E46, znalazłem gościa od tej audicy i tu jest jego temat http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www1.garaget.org/gallery/archive/23022/389543_mroqmz.jpg&imgrefurl=http://www.audi-sport.net/vb/showthread.php%3F66937-My-A4-1.8TQ-quot-Evolet-quot&usg=__HbkNl70JioAFxrxb_rmzO0VCJ0o=&h=640&w=480&sz=68&hl=pl&start=92&itbs=1&tbnid=PAc7F5gjbCDyEM:&tbnh=137&tbnw=103&prev=/images%3Fq%3Drear%2Bspoiler%2Ba4%2Bb5%26start%3D80%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26gbv%3D2%26ndsp%3D20%26tbs%3Disch:1

Tutaj dla potwierdzenia http://www1.garaget.org/gallery/archive/23022/389543_mroqmz.jpg

Gość nieźle ogarnął tą 1.8T :kox:

Opublikowano
  • Autor

I zamiast 400 dolców mamy za ponad 400zł :decayed:

http://moto.allegro.pl/item1125525169_bmw_e46_coupe_lotka_spojler_m3_m_pakiet_oryginal.html

Ale też swoje kosztuje :kwasny:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 14:18_________________________________________________

ten koleś ma chlapacze :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 14:17_________________________________________________jak kowi :polew: :polew: :polew:

Co się śmiejesz, gość śmiga bokami po lodzie także chlapacze TRZA mieć :decayed: :decayed: :decayed:

Faktycznie dobry jebaka :kox::polew:

Opublikowano
  • Autor

to nie jest ta lotka od m3 :gwizdanie: taka kupisz na ebaju za 40$ :gwizdanie:

Masz na myśli tą z alledrogo :mysli:

Opublikowano

super auto;p;p tylko bez znaczka wygląda :shocked: nie za fajnie ;(

Opublikowano
  • Autor

super auto;p;p tylko bez znaczka wygląda :shocked: nie za fajnie ;(

Jakiego znaczka :?: :> powrócił :wink4: czytaj uważnie temat do końca i aktualne zdjęcia masz na dole 1 strony :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dobra może założymy osobny temat w dziale tuning na temat tej lotki bo nie chce "giełdy" w moim temacie :decayed:

Ale wszystko już jasne od M3 trzeba szukać lotki :wink4:

Opublikowano

super auto;p;p tylko bez znaczka wygląda :shocked: nie za fajnie ;(

Jakiego znaczka :?: :> powrócił :wink4: czytaj uważnie temat do końca i aktualne zdjęcia masz na dole 1 strony :gwizdanie:

WYBACZ HEHEEHE;P;P

Opublikowano
  • Autor

Wieczorem odbieram audiole od przyciemnienia szyb, zobaczymy jaki będzie efekt :)

Na czwartek jest planowana większa sesyjka także będą porządne foty :kox:

Opublikowano
  • Autor

przód tez poszedl w scieme ?

Tak, 3 stopień będzie z tyłu a przód na 2 stopień, kolega tak ma zrobione w A6 i super to wygląda :)

Opublikowano
  • Autor

tez tak mam :kox:

Dokładnie, taka opcja jest najlepsza choć kręciło mnie żeby przednie też przyciemnić w 3 stopniu ale pewnie bym poznał w lepszym znaczeniu do czego służy skrobaczka także na razie dziękuje takie klimaty, może kiedyś zrobię jak mnie skusi :evil:

Opublikowano

to

Wieczorem odbieram audiole od przyciemnienia szyb, zobaczymy jaki będzie efekt :)

Na czwartek jest planowana większa sesyjka także będą porządne foty :kox:

To Auto będzie git Majonez :good::evil: :gwizdanie: :kox::decayed::polew:

Opublikowano

mówiłem nie rób przodu bo bedziesz szybko zdzierał przy kontroli drogowej.... :decayed:

Opublikowano

Dobra może założymy osobny temat w dziale tuning na temat tej lotki bo nie chce "giełdy" w moim temacie :decayed:

Ale wszystko już jasne od M3 trzeba szukać lotki :wink4:

:good: o tym samym mowilem u mnie w watku :wink4: dawac nowy temat i robic zbiore na lotki :wink4: sory Trzepaczki :kox:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 22:06_________________________________________________a i ja mowiac Trzepak nie mialem na mysli tej malej delikatnej :) tylko chodzilo mi o ta szope :kox:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/AUDI-A4-B5-Genuine-Rieger-Rear-Wing-Spoiler-NEW-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem1e04f4425QQitemZ8058258469QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories#ht_948wt_1166

dojcz stajla :kox:

Opublikowano
  • Autor

Odebrałem audiole z "czornymi" szybami i efekt jest taki jaki chciałem :kox:

Trzeba tylko uważać przy cofaniu w nocy ale tragedii nie ma, myślałem że będzie gorzej :)

mówiłem nie rób przodu bo bedziesz szybko zdzierał przy kontroli drogowej.... :decayed:

Damy radę prawda Boseron :?: :naughty:, dziś już kilka prób zaliczyłem do udanych przy niebieskich, lookali co prawda ale ich wzrok był skierowany na felunek :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

zycze szczęścia..... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zycze szczęścia..... :decayed:

Ciii... :evil:

Opublikowano

poka fote :naughty:

Opublikowano
  • Autor

poka fote :naughty:

Jutro zrobię swoje fotki bo pan fotograf się nie wyrobił i nie będzie sesji :disgust:

Tak czy owak będą nowe zdjęcia :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.