Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie jak już robić to gruby wypas :kox:

cbii717.jpg

:> co to je w ogóle? to jak zamawiamy razem stożki? :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Dokładnie jak już robić to gruby wypas :kox:

cbii717.jpg

:> co to je w ogóle? to jak zamawiamy razem stożki? :decayed:

Jak to nie wiesz co to je :decayed:

Kolejnym modem który bym chciał zrobić to założyć ten grill od RS'a :wink4:

Opublikowano

Silnik chodzi tak samo, myślę nad filtrem sportowym K&N a dokładnie wkładką, wtedy będzie bardziej rasowy :)

U mnie się zmienił dźwięk po zamontowaniu downpipe Supersprinta na taki ochrypnięty :kox:

A wkładka K&N nie zmieni dźwięku stożek do fajny pomruk przy wciskaniu gazu :)

Opublikowano

Silnik chodzi tak samo, myślę nad filtrem sportowym K&N a dokładnie wkładką, wtedy będzie bardziej rasowy :)

U mnie się zmienił dźwięk po zamontowaniu downpipe Supersprinta na taki ochrypnięty :kox:

A wkładka K&N nie zmieni dźwięku stożek do fajny pomruk przy wciskaniu gazu :)

Dokładnie przerabiałem już wkładki sportowe i nie było żadnych zmian w brzmieniu. Przecież to jest siedzi w tym samym opakowaniu co zwykły filtr ;) Tzw: tłumik szmerów ssania :tongue4: A jak chcesz bulgot przy gazowaniu to stożek.

Opublikowano

Silnik chodzi tak samo, myślę nad filtrem sportowym K&N a dokładnie wkładką, wtedy będzie bardziej rasowy :)

U mnie się zmienił dźwięk po zamontowaniu downpipe Supersprinta na taki ochrypnięty :kox:

A wkładka K&N nie zmieni dźwięku stożek do fajny pomruk przy wciskaniu gazu :)

oby nie było wsi przy stożku :decayed:
Opublikowano

jak dla mnie stożek odpada zepsuje cala zabudowę silnika którą planuje zrobić wiec zostaje tylko wkładka K&N albo ori

Opublikowano
  • Autor

Ja bym wolał już mieć jak coś dobry bulgot przy gazowaniu :)

Opublikowano

Ja bym wolał już mieć jak coś dobry bulgot przy gazowaniu :)

no ja też, to jak byś rezał to dawaj znać :decayed:
Opublikowano

Ja bym wolał już mieć jak coś dobry bulgot przy gazowaniu :)

no ja też, to jak byś rezał to dawaj znać :decayed:

ja też chętnie się przyłączę :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jak się coś wyczai to dam znać :kox:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 22:41_________________________________________________Fotka z zakładania felunku :decayed:

img156q.jpg

Opublikowano
  • Autor

ale koza. :bag::decayed:

Trza obniżyć :decayed:

Opublikowano

Cytat: paput 09 Kwiecień 2011, 19:27

pablo jak zmieniłeś dolot? to 2.6 150KM po wycięciu kata i zmianie dolotu jedzie jak 2.8 174KM shocked

"Tak ścigałem się kiedyś z kolegą z 2.8 i szliśmy równo

Całkowicie pozbyłem się kata, wstawiłem rurkę 2,5", znajomy cały układ "odetkał" i powiem Ci że wielka różnica jest"

Kolego ja Ciebie tez pomecze o temat odetkania calego ukladu? i dolot?

Kata juz dawno nie mam ale wielkiej roznicy nie poczulem :no:

Opublikowano

Czekam na fotorelacje z tankowania :)

Opublikowano

Czekam na fotorelacje z tankowania :)

:decayed::good:

Opublikowano

fajnie gada jak jest wycieta dziura w dolnej czesci obudowy filtra

Opublikowano
  • Autor

Cytat: paput 09 Kwiecień 2011, 19:27

pablo jak zmieniłeś dolot? to 2.6 150KM po wycięciu kata i zmianie dolotu jedzie jak 2.8 174KM shocked

"Tak ścigałem się kiedyś z kolegą z 2.8 i szliśmy równo

Całkowicie pozbyłem się kata, wstawiłem rurkę 2,5", znajomy cały układ "odetkał" i powiem Ci że wielka różnica jest"

Kolego ja Ciebie tez pomecze o temat odetkania calego ukladu? i dolot?

Kata juz dawno nie mam ale wielkiej roznicy nie poczulem :no:

Będzie okazja to nagramy porównanie :wink4:

Tylko będę musiał zdjąć 19"ki bo teraz straszny muł się zrobił :decayed:

A wczoraj po umyciu auta cyknąłem 2 fotki :)

img169i.jpg

img170d.jpg

Opublikowano

Czekam na fotorelacje z tankowania :)

przy szalejacych cena to bedzie niedlugo wydarzenie na skale kraju :(

Opublikowano

Będzie okazja to nagramy porównanie :wink4:

Tylko będę musiał zdjąć 19"ki bo teraz straszny muł się zrobił :decayed:

Kolega ja porownania nie chce :naughty: jak bym chcial bys wytlumaczyl co z dolotem zrobiles - ten Twoj kolega odetkal? co dokladnie moglbys sie dowiedziec i opisac? :notworthy:

Opublikowano

no no zajebiascie wygląda

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.