Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MINI Cooper S Cabrio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Własnie odebraliślimy nasze Mini.

Jest z 2005 roku, silnik 1.6 o mocy 170 KM

Dostarcza radości z jazdy, jest bardzo dynamiczny i do tego bardzo elastyczny. Skrzynie 6 biegowa, tempomat, duża Navi, xenony, skórzana tapicerka, kierownica wileofunkcyjna, koła aluminiowe 17 calowe runflat.

Zawieszenie typowo sportowe, twarde ale dzięki temu auto jest ,,przyklejone" do asfaltu a jazda po zakretach jest niesamowita.

69b0ff9c5a4f9ebe.jpg

cea91276e2783c78.jpg

7a821b80dc37f60c.jpg

ea191b85022f54e9.jpg

7f0a2fc24e07c775.jpg

Jak widać Brynia zachwycona

7011c99a6d6529e0.jpg

W tej chwili autko troche brudne a zdjecia robione na szybko.

W palnach; polerowanie lakieru, impregnacja dachu, ....potem program na 200KM

Opublikowano

Fajny kurdupel , zawsze mi się mini podobało , szkoda ze pogoda już średnia na kabrio ale fun z jazdy napewno duży , opić trzeba :) gratki bryki :)

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj dało radę bez dachu pojeździć

To kiedy pijemy?????? :kox:

Opublikowano

no no no co za kozak :naughty: gratulejszyn :evil:

Opublikowano

Pięknie.

Kolor,fela środek i całokształt. :good:

Mam nadzieję,że da się oglądnąć na którymś zlocie :naughty:

zawsze mi się mini podobało

Myślę,że niema takich co nie lubią Mini... :D

Opublikowano
  • Autor

Na najbliższy zlot się wybieramy

Brynia powiedziała, że już wiecej na zlot Skodą nie pojedzie....po ostatnim ubawie :>

Opublikowano

Widzę że Mini od nas z podkarpacia :wink4: Graty zakupu i oby się sprawował :good: Zawsze miałem słabość do tych aut, a po "Włoskiej robocie" x2 jeszcze bardziej :slina:

Opublikowano

Fajne. fajnie jedzie. i Brynia sie fajnie prezentujesz ;)

Opublikowano

mini :kox:

gratuluje zakupu :good:

Opublikowano
:good: :good:
Opublikowano

Fajna bryczka. Gratuluję :good:

Opublikowano

Fajna fajna :good:

Co się odcisnęło w oparciu tylnej kanapy po prawej stronie ? Odciski w skórze jak po foteliku dla dziecka :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Fajna fajna :good:

Co się odcisnęło w oparciu tylnej kanapy po prawej stronie ? Odciski w skórze jak po foteliku dla dziecka :naughty: :naughty:

dokładnie naszemu Filipkowi też się autko podoba

Opublikowano

BBBBBRAAAAAAAAAAWWWWWWWWWOOOOOOO :good: śliczne autko w sam raz dla takiej Pani jak TY :wink4:

to już wiesz gdzie szukać części :naughty:

Opublikowano

Auto Git ostatnio jezdziłem zwykłym mini i najbardziej mnie rozbawiło umiejscowienie dzwigni otwierania maski :blink:

Opublikowano

fajna zabaweczka, w sam raz na zimę :cool1:

Opublikowano

też kupiłem auto w sam raz na zimę :D

ładny miniacz :kox:

Opublikowano

Byłem, widziałem, jeździłem, zakochałem się... :kox:

Opublikowano

Fajny mały śmierdziel i w dodatku zapierdalacz niezły :decayed: graty zakupu ! :good:

Opublikowano
  • Autor

spalanie po mieście 13-14 L :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.