Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TVN Turbo chce Wasze auta! Program "Na każdą kieszeń".


freon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisze TVN Turbo: „Na każdą kieszeń” to nowy program o samochodach używanych na antenie naszej stacji. Prezenter i dziennikarz motoryzacyjny Paweł Wojna w każdym odcinku porówna dwa samochody używane tego samego segmentu. Potrzebujemy Waszej pomocy! Jeśli posiadasz samochód używany w dobrym stanie, wypełnij poniższy formularz i czekaj na nasz telefon. Dla osób użyczających swoje samochody, mamy przygotowane niespodzianki.

Zgłaszając samochód do programu "Na każdą kieszeń" oświadczasz, że samochód jest ubezpieczony.

LINK: http://tvnturbo.pl/formularz3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie oglądałem ani razu, mało mam na to czasu. Kolega powiedział mi, że szukają A4 2000-2003, dlatego napisałem, może ktoś skorzysta i stanie się sławny :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wysłałam, trzymajcie kciuki cheesy

Brynia to napisz kiedy oglądamy :D

A BMW niechcą :mysli::polew:

Nalejpiej zadzwoń do Tede :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wysłałam, trzymajcie kciuki cheesy

Brynia to napisz kiedy oglądamy :D

A BMW niechcą :mysli::polew:

Nalejpiej zadzwoń do Tede :polew:

heh no raz juz brałem udział w ich konkursie na pytanie jak nazywa sie prowadzący OPT napisałem Andrzej Rosiewicz - niestety nic niewygrałem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia - jak już będziesz sławna, to wtedy nie zapomnij o nas i wkręc nas jako np kierowców testowych, czy jak... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ale takie autka jak zgłaszacie to one nie są "na każdą kieszeń" no chyba że mówimy o takich wypchanych keszeniach kasą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyniek nie przesadzaj średnia krajowa jest coś kolo 2 klocków... :polew:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2007, 20:11 _________________________________________________dzwonili dziś do mnie z TVNu i wszystko pięknie ale jakoś mi umknęło że "jesteś z Warszawy lub okolic..." no ale niby jak coś to jeszcze zadzwonią... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alvaro oj tak troche żartowałem ;)

ps. no ale z tych dwóch kawałków to trzeba opłaty zrobic itd...

Napiszcie jak coś będzie wiadomo kiedy was oglądać w Tvn Turbo :naughty:

a i ładnie wyeksponowac naklejki klubowe i rameczki :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ale jaja dzis koles do mnie dzwonil z tvn turbo pytal o fure powiedzialem co i jak sa zaintersowani tylko jedno pytanie mnie rozbilo " czy jest pan z Warszawy " ja na to ze nie a koles to porozmawiam z przelozonym i do pana oddzwonie . Moje pytanie jak nie maja kasy na paliwo czy co to ja moge jechac do nich zapisalem sobie jego nr tel jutro my wysle smsa ze dam na paliwo hahha co za dziady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...