Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Niepozorna niezazdrosna Niunia :)


kazikboy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

wkońcu czas aby okazac moja ukochana (chwili obecnej jedyna :P) Niunie ktora wsunie trafila do mnie przypakiem ale odrazu wpadla w oko :wink4:

Jest to Audi a4 B5 Avant wrzesień 1996 roku z 1.9tdi AFN po jednej włascicielce ktora zmienila ja na passata CC.

w moin posiadaniu od sierpnia 2009roku.

Stan auta w dniu sprowadzenia to standard na wyposażeniu:

-elektryka przod (szybki plus lusterka)

-klimatronic

-2x airbag

-cenralny

-abs

-regulowana kiera

-alusy standard 15 cala

-manualna skrzynia ;)

-halogeny przodzik w lampkach

nalatane 243tusiaki klocków

090801202350.jpg

na dzien dzisiejszy w autko doszlo:

-przyciemnnione tylnie szybki

- 18 cali BBS z oponkami 225/40

-spreżynki H&R -30mm

-zmiana audio

-obszycie kierownicy

-zmiana końcuwek wydechu na proste z nierdzewki spawane.

-podkreślenie zakisków hamulcowych na czerwono

obecnie autko wyglada tak ;)

18092010001.th.jpg 18092010004s.th.jpg

i chyba nie zle wydusza z siebie

fota0622.th.jpg

plany przyszlosciowe:

-elektryka tył -zainstalowane :D-lampki przod z ledami do jazdy dziennej poprawka beda polifty :)

-zderzak po lifcie plus halogeny i spryskiwacze

-dodanie kilku koników :)

-zmina licznika na posiadajacy temperature oleju silnika i ładowanie-zainstalowane+chrom ramki :)

-tempomacik-czeka na montarz

-chrom pakiet.

i co sie jeszcze wymysli badz doradzicie ;)

nowa fela na wiosne ;)

BBS 18x8" et32 -> BBS18x8.5" et38 z rancikiem do polerki ;)

31072010k.th.jpg

niedawno zagościły kubełkowe foteliki z przodu :)

dsc00043lj.th.jpg

kilka nowych gadzetow ;)dsc00075ke.th.jpg montaz niedlugo

pozdrowienia :wink4: szerokości i Bezawaryjności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna :good:

Dotychczasowe zmiany na plus

ale nie rób z niej burakowoza tymi lampami z ledami :sick3:

lepiej za tą samą kasę zmienić na polifty + ksenon hid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeczki po 2-gim lifcie jak radzą, reszta OK :) Planujesz xenon że chcesz spryski? Jak zmieniasz zderzak to bierz od eSy, wtedy masz trochę więcej miejsca pod FMIC i łatwiej o więcej koników :)

Te szyby mi nie pasują, wolę wszystkie przyciemnione dużo słabiej, niż sam tył jak w karawanie pogrzebowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzylem na zderzaki od S ale jest 2 razy drozszy od polifta a fakt mysle nad xenonkami ale to po zmianie lapek i jak beda spryski

myślałem nad usunieciem napisów zostawic tylko 4xO i myśle nad zmiana bledy nad rejestracja na polifta ;) kierunk boczne dobra myśl chociaż też widzialem że są niebieskie szkiełka kierunków pomysle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierunk boczne dobra myśl chociaż też widzialem że są niebieskie szkiełka kierunków pomysle ;)

przy poliftach z przodu najlepiej białe kierunki założyć boczne :wink4: no chyba że te przednie wewnątrz na ciemno dasz i wtedy ciemne kierunki boczne :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁADNA A:)znam ja ,ba nawet nia jechalem:)z boku :tongue4:

ba za kiera też przyjacielu jechaleś ;P :)po zaopatrzenie do sklepu ;P

kiedy swoje S wrzucisz :D:)) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kolege z zach-pom i pracujacego w Danii :wink4: widze ze chlopaki juz Cie naprowadzaja na dobra droge :good: kiedys do b5 kupilem Sonary na przod moze i to jakos wygladalo ale w nocy jakbym na postojowkach jechal :sick3:

jak bedziesz chcial zrobic program nie jedz do V-tech w Szczecinie,niestety ale pozostaje Gdansk lub Wroclaw :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kolege z zach-pom i pracujacego w Danii :wink4: widze ze chlopaki juz Cie naprowadzaja na dobra droge :good: kiedys do b5 kupilem Sonary na przod moze i to jakos wygladalo ale w nocy jakbym na postojowkach jechal :sick3:

jak bedziesz chcial zrobic program nie jedz do V-tech w Szczecinie,niestety ale pozostaje Gdansk lub Wroclaw :disgust:

a cuz takiego zlego v-tech wykonał ?? ?? tez myslałem ze na strojenie do gdańska sie wybiore jak sie czyta to raczej dobre rzeczy niz złe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaprowadzaja na dobra droge :good: kiedys do b5 kupilem Sonary na przod moze i to jakos wygladalo ale w nocy jakbym na postojowkach jechal :sick3:

jak bedziesz chcial zrobic program nie jedz do V-tech w Szczecinie,niestety ale pozostaje Gdansk lub Wroclaw :disgust:

a cuz takiego zlego v-tech wykonał ?? ?? tez myslałem ze na strojenie do gdańska sie wybiore jak sie czyta to raczej dobre rzeczy niz złe

To nie słyszałeś jak gościowi rozbili B8 i nie chcieli oddać kasy za naprawę :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaprowadzaja na dobra droge :good: kiedys do b5 kupilem Sonary na przod moze i to jakos wygladalo ale w nocy jakbym na postojowkach jechal :sick3:

jak bedziesz chcial zrobic program nie jedz do V-tech w Szczecinie,niestety ale pozostaje Gdansk lub Wroclaw :disgust:

a cuz takiego zlego v-tech wykonał ?? ?? tez myslałem ze na strojenie do gdańska sie wybiore jak sie czyta to raczej dobre rzeczy niz złe

To nie słyszałeś jak gościowi rozbili B8 i nie chcieli oddać kasy za naprawę :shocked:

no mi sie obiło o uszy cos z RS6 ze było za mocne na umiejetnośći chlopakow ale to raczej auto zostalo na dłuzej >?? wirusika bez jazd sie raczej robi chyba :P ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaprowadzaja na dobra droge :good: kiedys do b5 kupilem Sonary na przod moze i to jakos wygladalo ale w nocy jakbym na postojowkach jechal :sick3:

jak bedziesz chcial zrobic program nie jedz do V-tech w Szczecinie,niestety ale pozostaje Gdansk lub Wroclaw :disgust:

a cuz takiego zlego v-tech wykonał ?? ?? tez myslałem ze na strojenie do gdańska sie wybiore jak sie czyta to raczej dobre rzeczy niz złe

To nie słyszałeś jak gościowi rozbili B8 i nie chcieli oddać kasy za naprawę :shocked:

no mi sie obiło o uszy cos z RS6 ze było za mocne na umiejetnośći chlopakow ale to raczej auto zostalo na dłuzej >?? wirusika bez jazd sie raczej robi chyba :P ??

nie RS6 tylko A4 B8 :) kolega z Kamienia Pomorskiego, sam wyłożył grubą kasę, żeby zrobić autko bo V-tech się wypiął:wallbash:

co do autka to :good: a i szybki mi się podobają, sam tak mam, że na samym tyle ściema :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mniejsza o to, co rozbili i kto płacił za naprawę, nie o to chodzi w tym temacie. Mnie się podoba, jak przód chcesz zrobić polifta, to trzaśnij jeszcze tylne lampy po drugim lifcie. Jedyne słuszne moim zdaniem do B5... Szybki mnie się widzą, bo masz tak, jak u mnie :P to tyle ode mnie. I niech służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...