Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sportmile a4 1.8t


2fast4you

Rekomendowane odpowiedzi

kurde kazdy podnieca sie autem ktore tak wygladalo dobre 4 lata temu :)

ponadczasowa stylistyka :polew:

Auto piekne .. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest ori rs4 i jest patent na zalozenie go aby pasowal jak oryginal w a4 kazdej !

mógł byś uchylić rąbka tajemnicy :naughty::dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest ori rs4 i jest patent na zalozenie go aby pasowal jak oryginal w a4 kazdej !

mógł byś uchylić rąbka tajemnicy :naughty::dance:

Kusi RS4 do A4...hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam k16 w swojej i podobne mody... Ale turbo puszcza olej :/ Potrzebuje kogos kto je dobrze zregeneruje ... Sliczna tamta a4 była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puszczajacy olej k16 to jakis dramat . Kunio walczy z tym juz nie wiem ile, ja walczylem takze. Jest to stary typ sprezarki masz tam wode czy sam olej ? Problem jest taki zeby ona dobrze dzialala trzeba zrobic ogranieczenie doplywu oleju. Niestety jest to dosc delikatna sprawa gdyz nie wiadomo kiedy sie nie przegnie i nie bedzie go za malo . Czy cieknie ci miedzy czescia zimna a gorącą ? Byc moze uszczelnic wystarczy ale sa przypadki ze po regeneracji dalej cieknie. Zapraszam do nas sprobujemy pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wode i olej... Cieknie wszedzie :D mam dolot w oleju i na łaczniu zimnej i gorącej :) Hm... Widac sensownie bedzie pomyslc nad jej zmiana na cos innego :( Tylko szkoda troche bo mam kolektor dedykowany nawet pod nią a nie spawany ...

Do was tzn do wawy ?

PS : w podpisie zjadłes T w sportmile.pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh fakt thx za info tak zapraszam do wawy jest kilka mozliwosci kolektora faktycznie szkoda w ostatecznosci czego nie praktykuje jesli sie da mozna zrobic tylko nowa flansze pod nowe turbo. Sprawdzona sprezarka w tym motorze jest gt28rs ale ja bym wsadzil cos bardziej egzotycznego :) [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2007, 19:34 _________________________________________________Po 3 latach znow go zobaczylem nowy wlasciciel mowi ze odkad ma ja u siebie nic sie nie zepsulo. Dodal rowniez ze chce kupic rs4 wiec zapewne bedzie do sprzedania ja moge polecic oto jak wyglada caly czas piekna

audikp1.jpg

audi1sp7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie cały czas ładniutka ;)

A jak sie trzyma w niej ta k16/24? ;)

I pytanko małe o fele i zderzak.

Felunek jaka miał szerokosc i ET ?

Zderzak RS rozumiem przerobiony poprzez podciecie ? ;) Czy mocowania od zderzaka S4 pasują (odbojniki) ? Bo chce kupic taki i wpasowac :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k16 juz za mojej kadencji zrobila wylot i zastapilem ja k04 hybryda . Felgi to oryginal rs4 czyli et20 rozmiar 18 cali . Na zderzak mam patent :) wiec przyjedzi przerobimy ale nic od s4 nie pasuje tzn montuje go bez slizgow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna, ale czy twoim celowym działaniem było założenie węższych opon od felg czy mi ie tylko tak wydaje , pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...