Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panowie konkrety... jutro tesco pod matexem godzina 19. kto jest za? kto przeciw? kto sie wstrzymal? :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jestem za matexem :> już parę razy byłem tam na spotach

Opublikowano

Ja nie wiem czy zdąze,ale jak zdąze to bede na 100%

Opublikowano
  • Autor

Ok ja jutro jestem na matexie o 19 :) kto bedzie ten bedzie :cool1:

Opublikowano

Ja też się piszę. Jutro pod Matexem o 19. Dogasso też będzie.

Opublikowano

Oczwiście sie pisze jak widać:)

Opublikowano

no i ja jutro też na 100%,mogę się spóźnić tak z 15 minut jak to zwykle u mnie bywa :>

Opublikowano
  • Autor

Dobra fajnie 4 maszyny jak juz bede to nie jest zle ;):cool1:

Opublikowano

a ma ktoś z was może VAGa?

Opublikowano
  • Autor

No koledzy spocik udany mysle ;) dziekuje za przybycie :hi: teraz kwestia regularnych spocikow czy zostaja piatki i godzina i ktore ewentualnie dni w miesiacu? :mysli: bo miejsce chyba jest ok :gwizdanie:

tJUP0.jpg

tK3NA.jpg

Opublikowano

foty nawet nie najgorsze wyszły :> i myślę ze tak raz w miesiącu regularny spot może być :)

Opublikowano

No brawo :oklaski:

Kręcić mi tam silną grupę, żebym miał gdzie podskoczyć, jak będę w PL :kox:

Opublikowano

Jak na pierwszy raz to spocik całkiem wporzo. Mam nadzieję że będzie nas więcej. Następny trzeba zrobić troche wcześniej żeby fajne fotki porobić. A co do regularnych spotkań to jestem za. Nawet i co 2 tygodnie, czasem jakieś piwko itp. A latem mam nadzięję na jakiś grubszy zlocik. A póki co to dzięki za dzisiaj. Zaczęliśmy coś fajnego i to najważniejsze a miłośników OOOO na pewno przybędzie i kiedyś będzie nas pod Matexem lub w innym miejscu więcej.

Opublikowano
  • Autor

foty nawet nie najgorsze wyszły :> i myślę ze tak raz w miesiącu regularny spot może być :)

hehe beemek88 no jak na moja skromna nokie 5800 to moga fotky byc zwlaszcza ze w ciemno ;) a i podaj mi tego goscia od FIS-a z JG jak mozesz...

No brawo :oklaski:

Kręcić mi tam silną grupę, żebym miał gdzie podskoczyć, jak będę w PL :kox:

truckmaniac zapraszamy :kox: mysle ze jak sie przypilnuje wszystko to beda regularne spociki w JG i maszyn bedzie za kazdym razem z 10 albo i wiecej... i moze sie do legnicy hurtem wybierzemy albo i dalej zobaczymy... :gwizdanie:

Jak na pierwszy raz to spocik całkiem wporzo. Mam nadzieję że będzie nas więcej. Następny trzeba zrobić troche wcześniej żeby fajne fotki porobić. A co do regularnych spotkań to jestem za. Nawet i co 2 tygodnie, czasem jakieś piwko itp. A latem mam nadzięję na jakiś grubszy zlocik. A póki co to dzięki za dzisiaj. Zaczęliśmy coś fajnego i to najważniejsze a miłośników OOOO na pewno przybędzie i kiedyś będzie nas pod Matexem lub w innym miejscu więcej.

Maniek85 damy rade... tez mysle ze wporzo jak na 1-raz fotki sie zrobi... mysle ze na szybowcowa nastepnym razem skoczymy by widok na JG byl :cool1: a co do piwka to ja jak najbardziej za...
Opublikowano

a i podaj mi tego goscia od FIS-a z JG jak mozesz...

proszę 600 331 830 :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

proszę 600 331 830 :>

dzieki beemek88 :hi:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 13:13_________________________________________________PANOWIE :gwizdanie: KOLEJNY SPOCIK MIEJSCE TO SAMO KWESTIA CZY ZA TYDZIEN 19.11 czy za dwa tygodnie 26.11???

Chetni zglaszac sie :kox:

Opublikowano

Ja jestem chętny jak najbardziej data mi obojętna;)

Opublikowano
  • Autor

Ja jestem chętny jak najbardziej data mi obojętna;)

OK to jestem ja i Raker czekamy na nastepnych chetnych ;)

Opublikowano

No ja też jestem chętny. Może być 19.11 na 19

Opublikowano
  • Autor

No ja też jestem chętny. Może być 19.11 na 19

Ok Panowie to mamy ustalone 19.11 Parking pod Matexem obok Tesco godzina 19. Chetni dopisywac sie do listy:

1. Arre :kox:

2. Raker

3. Maniek85

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.