Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! No....spocik udany :> Oby następne były jeszcze lepsze :cool1: Ja poproszę 1 naklejkę i 2 ramki.Pozdro

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Maniek ty cos wspominales o mozliwosci sprawdzenia wyposazenia po jakis 3 cyferkach w bagazniku,napiszesz co i jak dokladnie? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Raker masz wlepke w bagazniku badz w ksiazce to masz tam taki ciag 3 literko-cyferek szukasz watku tu na forum i sprawdzasz co Ci fabryka przyszykowala... :gwizdanie:

Raker jak to u Ciebie z naklejkami-rameczkami? :naughty:

Opublikowano

Raker tu masz stronkę żeby sobie kody wyposażenia samemu sprawdzić. Dobra rzecz. http://www.audiklub.org/wyposazenie.html

A co do fotek to w zakładce wiadomości robocze są zdjęcia z innego spotu. Te z naszego są na skrzynce odbiorczej. Zresztą widać je jak się już zaloguje na poczcie. A co do pytań technicznych, napraw itd itp to nie róbcie tu śmietnika bo pisać o tym można sporo. Macie wiadomości priv do dyspozycji albo sobie wątek założyć nowy i już. Taka moja sugestia bo potem nowi jak się logują to kupę czytania niepotrzebnego będą mieli.

Opublikowano
  • Autor

Hmm w sumie nikt nowy 18 stron czytac nie bedzie ale jak uwazasz mi tam bez roznicy...

Raker czekam na info odnosnie zakupu naklejek i rameczek

Wojtek26 czy Ty rowniez reflektujesz?

byl ktos jeszcze na spocie i sie nie pokazywal tu ostatnio tylko kto?

Opublikowano

oki i ja pryztulę jedną naklejeczkę :) - tak wiec uwzględnicie i mnie jedna nakleja

Opublikowano
  • Autor

Ok kolego zaden problem zreszta wlasnie sie Ciebie mialem pytac czy chcesz... :cool1:

a swoja droga za co "green ball-a" dostales? :kox:

Opublikowano

Witam

Niestety nie zdążyłem do was dołączyć w piątek (nie zarejestrowałem auta)

ale następnego spotkania już na bank nie opuszczę.

Piszę w sprawie strony tyt. spotów jestem grafikiem mogę coś pokombinować

tylko proszę dokładniej opisać co to ma być czy to forma ulotki czy forma "herbu zlotu" czy plakatu ?

Wtedy w wolnej chwili machnę projekcik do oceny.

Pozdrawiam

Opublikowano

arre bariz to koleżka o którym wspominalem na w piątek odnosnie strony tytułowej :naughty:

jeżeli nie sprawi Ci to problemu to zamow mi jeszcze kubek do tego co by w poranna kawka lub herbatka smakowała :>

Pozdro Pany :hi:

Opublikowano
  • Autor

Witamy serdecznie kolege Bariz :) kolego zerknij w inne spoty np poznanskie jak to u nich wyglada albo krakowskie... jest to ala tapeta komputerowa czyli fajna fotka ( zerknij na nasze z ostatniego spotu czy cos sie nada ) plus mysle logo Jeleniej w to wkomponowac, logo klubowe, krotkie info ze kazdy 3 piatek miesiaca...

Dudziu no problem wlasnie dostalem info ze wysylka dla nas 20 zl niezaleznie ile zamowimy wiec Pany decydowac sie bo czym nas wiecej zamowi tym mniejsze koszty wysylki na osobe :naughty: czyli jak 10 osob zamowi to po 2 zlocisze od osoby...

Tak wiec jeszcze kalendarze sa:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176608.new#new

koszulki:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167654.msg1932828#msg1932828

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173459.0

A kubeczkow Dudziu NIE MA juz niestety

Opublikowano

Siema!! Dykan co do zawiechy to polecam Ci gwint (oko 1100zl) bo dajesz dosc wysoko i jezdzisz prawie jak w serii a jak trzeba na jakis zlocik podjechac to tylko pare ruchów i juz autko dostaje pazura... Z monatażem to mysle ze Ja z Mankiem to z zamknietymi oczami zrobimy wiec nie ma co szukac i przeplacac! :cool1:

To co z tym nastepnym zlotem? Decydujemy sie na Szybowcowe czy Niedziwadka?? :mysli:

Opublikowano

arre czy Ty cos jeszcze zamawiasz?? ja bym sobie zapodał polówke co by w wiosenne i letnie dni mieć na spociki :polew: ale kutwa żebym sam się nie wychylił :naughty:

Opublikowano

OK to dzisiaj coś posiedzę - jak będzie gotowe wstawię na forum. :)

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Do Niedziwadka to jakos tak daleko ;P wole szybowcowe... fotki fajniejsze beda i maszyny mozna z gorki pospychac :polew:

Dudziu nad t-shirtem mocno mysle tym czarnym bo podoba mi sie ;)

Bariz ok dziekujemy jak cos wymodzisz to czekamy z niecierpliwoscia... mam nadzieje ze wiesz juz o co mi chodzi :)

Opublikowano

Myślę że wiem

Albo tak: wydaje mi się ze wiem :kox:

działam ...

Opublikowano

no to ja reflektuje też jeżeli nie ma polówek to jeżeli Ty bierzesz koszulke czarna to ja też wchodze w ten uklad :naughty:

Opublikowano

Ja na razie nie biore naklejeczki, ale napewno bede ja miec :cool1:. A co byscie powiedzieli zeby na czas zimowy przesunac spotkania na 18.

Opublikowano

OK jest jakiś pierwszy zarys projektu nie wiem czy o coś takiego chodzi :)

Czekam na opinie lub uwagi.

Pozdr

audi.jpg

Opublikowano

Bariz spoko jest. Tylko brakuje jakiejś fajnej dupencji na tym Jelonku:)

dykan

Opublikowano

Jak dla mnie "Bomba" :naughty: Arre ja narazie podziekuje za naklejki i ramki bo niemam roboty i jestem splukany.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.