Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) z tą listą bedzie najlepszy pomusł !!! zobaczymy ile osób będzie zainteresowanych i do ilosci załatwie miejsce . Obecnie gril jest przewidziany u mnie :) teraz na spocie dogadamy wstepny termin spotkania !! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rek1n a jakie masz objawy że stawiasz na maglownice? Ja byłem u tego chłopaczka z polecenia kolegów a ogólnie też słyszałem że jest dobry i wiesz co mi się z podobało że nie naciągnął mnie na robote tylko pierwsze po sprawdzał i wydał werdykt że nie wygląda mu to na magiel u mnie. Więc to wielki plus. Myśle że warto do niego podjechać :good:

PANOCKI GRIL U KUROPATKINA!!! ZAPISY RUSZYŁY... hehehe...

dykan ja mysle żeby jak najszybciej imprezke zrobić :good::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rek1n a jakie masz objawy że stawiasz na maglownice? Ja byłem u tego chłopaczka z polecenia kolegów a ogólnie też słyszałem że jest dobry i wiesz co mi się z podobało że nie naciągnął mnie na robote tylko pierwsze po sprawdzał i wydał werdykt że nie wygląda mu to na magiel u mnie. Więc to wielki plus. Myśle że warto do niego podjechać :good:

u mnie wyglada to tak ze wszystkie wahacze w zawieszeniu sa ok a diagnosta postawil na drazek wiec wymienilem a pokanie nie ustalo. wyraznie na prostej drodze slychac pukanie z lewej strony. Przy odpalonym silniku i ruszaniu kierownicy czuc luz i pukania na wymienionym drazku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło sie ciepło to chyba pora wrócic do tematu klubowego kompleksowego czyszczenia naszych autek, na najblizszym spotkaniu bedzie trzeba cos ustalic jeżeli nadal oferta kolegów jest aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Rek1n jak będziesz potrzebować jakiś części do magla powinienem pomóc bo mi zostało po przekładce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem wczoraj i fachowe oko stwierdzilo ze to nie magiel. Polozyl sie pod nogi u kierowcy i stwierdzil ze cos w ukladzie kierowniczym w strefie zgniotu. Polecil mi naszego wspolnego znajomego mechanika niedaleko lubania. A tak na marginesie to bardzo mila obsluga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rek1n ja mam te same objawy co ty chyba. Pukanie w kierze i lekkie zacinanie jak krece w lewo. Jak będziesz juz po wizycie u tego fachowca to daj prosze co u Ciebie było. Będziesz na spocie teraz 3-go w piatek??

Pozdro. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow

na wstepie male info ze mnie jutro nie bedzie z czego zadowolony nie jestem ale w gory ide na caly weekend ;)

Bylem dzisiaj na spocie bmw i rozmawialem tam z organizatorem i moze sie jakiegos wspolnego spota zrobi kiedys :)

Tyle... bawcie sie jutro dobrze i grzecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiem... spocik był gruby :polew: :polew: :polew: o 20.00 juz nikogo nie było :gwizdanie: śmiać mi się chce!!! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wiecie może czy w Jeleniej jest na szrocie jakiś avant po lifcie?potrzebuje flaków :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba będę chciał sprzedać swoją czwóreczke... Ktoś zainteresowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...