Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

matys dzisiaj po raz 5 wkladal i wyciagal turbine;p

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

latam w resistance z padem w dłoni;P a tak na marginesie to juz 2 piwa wchloniete..panie LEWANdowski i bede wsadzał po raz 6sty ale juz ostatni qwa

Opublikowano
  • Autor

A ja polatalem ;P ale warunki za***iste prawie kazdy zakret szerszy bokiem... a z pod swiatel banan non stop :banan:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

Tir zmiażdżył audi przy ul. Wrocławskiej. Jedna osoba nie żyje [FOTO] - Jelenia Góra - Jelonka.com - Aktualności - Poniedziałek, 21 stycznia 2013, 08:03

pokoj duszy tego uzytkownika CCCO :(

Opublikowano

masakra :/ pokoj jego duszy

Opublikowano

teraz czas sie zastanowic czy nasze auta sa bezpieczne..popatrz jak sie zlamalo w pól....ja dla wzmocnienia mam jeszze pod dupskiem wał napedowy ale.to tez by niepomogło..

Opublikowano

Witam panów z Jeleniej Góry!Pytanie szybkie zna ktoś gościa Paweł Janus?Jak tak to dajcie znać,stary znajomy ze szkoły się piwska wypiło trochę hehe.

Opublikowano

ale cos wam powiem panowie w cywilizowanych krajach ,nie takich jak polska gdzie na kazdym kroku czycha niebezpieczenstwo ,malo spotyka sie rowow glebokich po 1.5m gdyby nie ten row chlopak by zyl bo tir by go popchnal dalej i skonczylo by sie pewnie na potluczonych autach a nie na zmiazdzeniu osobowki w rowie !a taki pies jeden z drugim na polecenie swoich przelozonych wola lepic mandaty za niedostowanie predkosci do warunkow itd.zamiast naciskac na wlodarzy zeby poprawiali bezpieczenstwo w takich miejscach chocby barierkami

Opublikowano

mapelastik nie znam ..pzdr

barierki nic by nie dały ....

Opublikowano

Cześć :wink4:

Tutaj małe info dla tych , którzy zasypywali mnie prywatnymi wiadomościami odnośnie ręcznika :

http://a4-klub.pl/czapka-daszkiem-recznik-111/recznik-plazowy-1-tura-kolor-czarny-73292/index11.html#post3062772

Pozdrawiam,

Musti A4 Klub Polska :hi:

Opublikowano

mialby jakies szanse a tak zero

Opublikowano

Paweł janus rocznik chyba 86 jak chodził do mechanika w jeleniej to kojaże

Opublikowano
  • Autor

Wow kolega Burus sie odezwal :decayed:

Czytacze kiedy spota robimy bo zima w pelni a pamietam jak po 12 maszyn bylo na spotach zimowych :facepalm:

Opublikowano
Paweł janus rocznik chyba 86 jak chodził do mechanika w jeleniej to kojaże

Może i 86 nie pamiętam bo to mieszanka była klasowa :grin: jak masz jakiś kontakt numer to podeślij na PW ,jego brat chyba leśniczym jest może to coś pomorze,z 10 lat temu jeździł golfem dwójką GT :decayed: .Ale informacje dałem cała jelenia szukać będzie :wink:

Opublikowano

Siema Pany!!

Człowieka Paweł Janus nie znam.

Co do wypadku to szakal ma troche racji. Na ten przykład dam że jak jechalem do Rothenburga rok temu to trzeba było przejechać troche innymi drogami niż autostrady ( o dziwo ) i na żadnej z tych dróg nie widziałem rowu. Drzewa też posadzone były z 2 metry od drogi a nie tak jak u nas ( np. trasa pasiecznik-pławna ) gdzie drzewa wyznaczają trase... A co za tym idzie i krzyży przy drodze u dojczów też nie zauważyłem tyle co u nas.

A spota można jakiegoś zrobić ale to proponuję za tydzień w sobotę około 14.00. Ten weekend mrozy po -20 się szykują więc pierdziele stać na mrozie :P

Zabieram się od poniedziałku za tłumik :) wleci przelot 2,5"

Opublikowano

oooooo sobota :) to moze i ja bym sie pojawil :)

Opublikowano

panowie mnam pytanko po tym jak wydzwonilem prawa strona od przedniego kola posypal sie czarny proszek,z okolic progu + gratis wydaje dziwny dzwiek jakby jakis zaworek co to moze byc

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

bo wydaje mi sie ze to jakis filter z aktywnym weglem ,i podejrzewam ze do oparow bajury z baku tak? a i czy musi byc on przymusowo czy mozna zrobic mu eksmitacje?

Opublikowano

ja nie ogarniam co to :/

Opublikowano

w astrze jednyce wyglada to tak : imgp4165_min.jpg

mam podlaczone . ale w kadecie kiedys to wywaliłem i nic sie nie działo...to jest jakis filtr wegłowy czy cos....olałbym temat

Opublikowano
  • Autor

Jakies kosmiczne technologie macie... bo ja tez nie ogarniam :kox:

Opublikowano

wydech wleciał :) 7godzin cięcia, spawania, 40x zakładanie i 39x ściąganie, "upierdolony jakbym w piekle był" - to opinia mojej kobity! Ale buczy fajnie :) Jutro wrzucę jakieś fotky :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.