Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam wakacje mogę powalczyć

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kiedy mozemy sie ustawic?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

poniedziałek wtorek mam zapierdziel a później to już kiedy Ci pasuje :) brakuje Ci na pewno przekaźników do podłączenia przeciwmgielnych no i nie wiem co z zapalniczką zrobić bo tunelu polift nie masz


climatronic i awaryjne już masz wszystko co potrzebne do podłączenia o ile są z kostkami

Edytowane przez misiek95

Opublikowano
  • Autor

Misiek miales podjechac pipko :decayed:

Opublikowano

misiek to co mam to kostki halo, przeciwmgielne i esp, ale to akurat zbędne, awaryjne kostka jest, jesli chodzi o zapalniczke to chciałbym choćby tymczasowo jakas alternatywę, generalnie zapalniczka jest mi zbędna ale jak jej nie będzie to pewnie znajdzie się jakas potrzeba, a jakie przekaźniki? moglbys przybliżyć? niestety z bolem serca ale w tym temacie jestem ciemny..

jak na złość przyszły tydzień pracuje 14-22

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez �ukasz Anufrowicz

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam witam .. :) Na początek chciałbym życzyć teraźniejszym i przyszłym urlopowiczom udanej pogody oraz zrealizowania wszystkiego co zostało zaplanowane na ten czas :)

A ogólnie mam pytanie czy gdzieś w okolicy J.Góry Bolca itd znajduje się warsztat lub firma która specjalizuje się w Hydrografice ?:) Znalazłem jakiś "warsztat" w Lubaniu ? Korzystał ktoś z ich usług ? :D ( http://www.cardesign.net.pl/index.html )

Opublikowano
  • Autor

Witam witam .. :) Na początek chciałbym życzyć teraźniejszym i przyszłym urlopowiczom udanej pogody oraz zrealizowania wszystkiego co zostało zaplanowane na ten czas :)

A ogólnie mam pytanie czy gdzieś w okolicy J.Góry Bolca itd znajduje się warsztat lub firma która specjalizuje się w Hydrografice ? :) Znalazłem jakiś "warsztat" w Lubaniu ? Korzystał ktoś z ich usług ? :D ( http://www.cardesign.net.pl/index.html )

:hi:

jak Hydrografika to tylko Bigsystem w Jeleniej na wolnosci

Opublikowano

Ma ktoś udostępnić vaga? :) okolice jg

Opublikowano
  • Autor

Ma ktoś udostępnić vaga? :) okolice jg

tzn w jakim sensie udostepnic? chcesz sie podpiac i bledy zczytac? i jakie te okolice jg?

jak ze Swierzawy to albo uderzaj do Miska do WLenia albo musial bys do jg przyjechac

Edytowane przez arre

Opublikowano

Tak podpiąć tylko i obczaić. ABS nie działa, któryś czujnik padł :). Do jg też podjechać mogę, tylko musiałbym wiedzieć do kogo i kiedy.

Opublikowano

jezeli chcesz odczytac tylko bledy to posiadam Vaga

Opublikowano

siemacie Pany, szczerze mówiąc nie chce zakładać nowego wątku żeby ktoś czasem nie uznał dubla na forum a mam pewien problem, w sobotę jechałem do sklepu no i kurde zapomniałem że na parkingu za blokiem jest jedno jedyne miejsce parkingowe z dziura(mam gwint więc dziura stanowczo za duża) , oczywiście musiałem wpaść... auto szarpalo bla bla, staje gdzieś żeby zbadać co jest, przegub, dziś odebrałem auto(znajomy, zaden oszust magik), szarpie w zakresie 1800 - 2xxx gdy lekko mocniej wcisne gaz, no trochę dziwne żeby przegub zrobił przerzut na inne części samochodu, po tym zdarzeniu przypomniałem sobie, że ok 2 miesiące temu właśnie w tym zakresie obrotów przy przyspieszaniu (w zależności jak "depnalem") słyszałem" świst "na biegu 2 i 3,czy dobrze rozumuje że mam gdzieś nieszczelny dolot albo rozpierBlaBla ta dziura? jutro przymierzam się zbadać ale chciałbym mieć jakiś bliższy trop, wujek Google podsuwal mi odme, świece, kable, nieszczelności, gorsze przypadki oczywiście katastrofalne w skutkach dla silnika ale na to nie zwracałem uwagi, z góry wielkie dzięki za każdą sugestie, opiernicz za nie zakładanie wątku :)

EDIT!!!

WINA MUSI LEŻEĆ W INSTALACJI GAZOWEJ, PRZED CHWILĄ BYŁA PRÓBA, JAZDA NA LPG SILNIK 90°,1 BIEG ZMIANA PRZY 2000,2 BIEG SPOKOJNIE DO 1800 I PODŁOGA, SZARPALO JAK ALKOHOLIKIEM, PRÓBA NA 98 I WSZYSTKO SUPER, PŁYNNIE WZOROWO, ZA 1500KM OBOWIĄZKOWY PRZEGLĄD, CHYBA TRZEBA JUTRO DZWONIĆ :)

Edytowane przez �ukasz Anufrowicz

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

panowie może jesienny spocik ?

Opublikowano
  • Autor

panowie może jesienny spocik ?

mozna mozna :)

Opublikowano

planujecie coś już ?

Opublikowano
  • Autor

planujecie coś już ?

rzuc termin kiedy Ci pasuje to cos sie wymodzi

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam koledzy, czy ma ktoś z Was możliwość zrobienia logów audi a4b7 ? Okolice Jeleniej Góry bym podjechał gdzie trzeba...

Ja na kablu który działa w b6 nie mogę połączyć się z silnikiem a mam problemu z turbo i wszyscy każą mi zrobić logi, stoję w martwym punkcie...

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Co tu taka cisza ?:D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Arkowi urwali od internetu? :decayed:

Opublikowano

Taka sytuacja,a co tam tak btw?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.