Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

nie tylko twoje marzenie ale polskie zarobki i ceny paliw skutecznie utrudniaja zakup takiej furki,a ten warsztat to przypadkiem nie na miejscu bylej myjni kolo zorki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich :)

Panowie, czy ktoś z Was robił może wirusa na 1.9 PD w JG lub okolicy i może kogoś polecić?

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat wirusa w gnojowozie to wujek burek wie cos tam cos tam ale z nim to ciezko :facepalm::polew:

Ecu projekt jak juz

Ewentualnie z tym Diagim pogadaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok juz domyslam sie gdzie autko narazie lata zero objawow zobaczymy

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

panowie a nie wiecie moze przypadkiem ,jak sprawdza sie te przeklete elektrycznme termostaty audi np jak moj z a4 b6 1.8t ,cos takiego NOWY TERMOSTAT MEYLE AUDI A4 B6 B7 A6 C5 1.8T 2.0 (2686436920) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dziada sie sprawdza nie mam pojecia ja mam zwykly ;] wydaje mi sie ze moze przez vaga gdzies sie da - poczytaj na forum jak cos to Cie podepne

Natomiast z S-auto z wrocka bralem ostatnio przeplywke boscha i troche dlugo wysylali ( mysle ze sie jebneli z cena) ale doszla i jestem zadowolony ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez wlasnie mam ten termostat z s-auto wroclaw ale ja drapnelem to przejazdem , w 2 godziny mi to zalatwili zanim dojechalem z jeleniej a skad jestes z jeleniej ,chetnie zepne sie z vagiem bo juz mam metlik w glowie i niewiem co robic dzis lecialem na szklarska i kolo goduszynskiej wywalilo waz z kroćca wody , i tylko bylo coolant ,awaryjne ,telefon po lawete i na chate ,krociec zgnity ,padaka ile ten ,badziewny krociec kosztuje ,bo juz nie jest za wesolo,ciesze sie ze mam dobre asista:naughty:nce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skad? hehe cieplice tzn wolnosci-os widok - straz pozarna :decayed:

lub ewentualnie graniczna u wujka burka co zepsul wczoraj nowa plyte z gra w xboxie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bliziutko ja ze zjednoczenia nar. dzisiaj popadal snieg a ja wracalem od dziewczyny z czerniawy ok mirsk ,letnie opony szer.225 jeszcze na wykonczeniu ,sniegu po ko0stki ,zajebiaszczo zero trakcji ciagly bok mi to pasuje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie blisko :) bedziesz chcial porzezbic cos to garazyk z kanalem ma wujek burek :decayed:

HEHE ja juz setup zimowy :naughty: jest QUATTRO JEST FUN :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedziec :decayed: szkoda ze nie znam jeszcze nikogo z forum , pierwsze baczki juz byly na parkingu i zaliczony kraweznik ,trzeba korzystac jak jest mozliwosc:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he jak chcesz poznac to dzwon w tygodniu nr masz w spot-info to sie podjedzie do burka na ploty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

nie ma ktos moze pozyczyc na podmiane jakiejs pompy wspomagania ,zeby sprawdzic czy to ta blac? bo jak nie ona to maglownica powiedziala bye bey stalo sie to nagle doslownie polatalem bokiem na sniegu ,wszystko dzialalo ok, rano jade po 10m wspomaganie zginelo nagle,nie no tak mysle ze to moje autko to jakies zaklete ,teraz padlo wspomaganie calkowicie:cry: ,jakas rzeznia z tym audi ,jezdze nia ponad pol roku zrobilem prawie 50 tys. km. i nagle po wymianie rozrzadu wszystko sie rozlatuje ,dbalem o nia i takie cyrki od tamtej pory sa,:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a jak jest sprawna i podpasi ,to oczywiscie kupie to moze podaj na siebie jakis namiar na pw:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebuje ktos filterka paliwa MANN do DIESLA ? Kupilem do swojego , ale okazalo sie za mam inny ... DO sprzedania filterek jak w linku :

Filtr paliwa WK 853/3x MANN WK8533x = PP839/1 cena 78.00 PLN

CENA 50zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, a ja chetnie kupie odme walu korbowego razem z zawleczka (ta plastikowa rure co sie laczy z odpowietrzeniem glowicy ).do a4 b6 1.8t .pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co to serwis ogloszeniowy?

szakal222 toz to nowa odma ze 150 zl kosztuje a zamiennik z 50 o ile mowimy o tym samym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...