Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dominik nie ogladaj takich filmow :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie spadnie snieg to Cie przewioze :decayed::kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem obecnie zainteresowany tylko mocnym Quattro :P

---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ----------

..... i jak sie wstawia te głupie emoty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emoty musisz sobie wlaczyc w opcjach :decayed:

a mocne Q to tylko v6 najlepiej BiT :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw prosze mi powiedzieć czy przy wymianie pompy paliwa dużo roboty? Bo własnie mi siadła!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe tego to ja nie wiem bo swojej nie ruszalem i nie zamierzam napewno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odkrecalem, kanapa na zewnatrz,bodajrze 3 srubki na krzyzaka,,obracasz ja w prawo i wyjdzie cala do gory ,moja rzezila i smierdziala bajura i okazalo ze stamtad siapi ,uwarzaj na uszczelke ,bo od polskich paliw moze troche zwiekszyc swoje wymiary i bedziesz musial ja rezac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla jasności to pompa w 1.8T B5 jest w bagażniku a nie pod fotelami. Faktycznie 3 śrubki ją trzymają. Odkręcam i już jest pompa na wierzchu. Zamówiłem nowy zamiennik 183zł. Bo ORI Bosch to ok 550... Jutro będzie. Roboty samej to raptem 10min wyjęcie i 10min włożenie więc filozofia żadna. Ale stresa miałem że nagle przestał motor gadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla jasności to pompa w 1.8T B5 jest w bagażniku a nie pod fotelami. Faktycznie 3 śrubki ją trzymają. Odkręcam i już jest pompa na wierzchu. Zamówiłem nowy zamiennik 183zł. Bo ORI Bosch to ok 550... Jutro będzie. Roboty samej to raptem 10min wyjęcie i 10min włożenie więc filozofia żadna. Ale stresa miałem że nagle przestał motor gadać...

ja mam b6 dlatego wystapilo drobne nieporozumienie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zamiennikow tez nie jestem przekonany - przeplywka master sport padla, czujnik oleju topran dziala tak samo jak ori czyli nie dziala...

wg mnie zamienniki to krotka oszczednosc ale z uzywka tez roznie bywa :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany drogie! Większość części jakie wymieniam daje dobre zamienniki. Pompa wspomagania TOPRAN chodzi 4 lata ( co prawda troche głośnawo ale kręci się normalnie), pompa oleju TOPRAN chodzi 4 lata, teraz wrzucę pompę paliwa TOPRANa i mam nadzieje że też troche pochodzi. Póki co jestem zadowolony z tych zamienników. Tym bardziej mój portfel. Jakoś nie widzę sensu kupować zawiechy Lamfordera czy innych powyżej 1000zł bo kupuję MS za 500 i jeżdżę cały rok, a obecnie już 15miesiąc leci i nic nie stuka ( w lecie gwint skręcony, w zimie w górze) także jak dla mnie bez sensu...A poza tym kasa obecnie potrzebna bo zbieram na wesele :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesele?? ehhe mam to za soba ...szykuj 30tys min;P to tak na pocieszenie (u mnie na 85 osób tak wyniosło w sierpniu 2012 roku)

ja wsadziłem lemfordera i na pełnej taczce juz latam z 8 miesiecy i cisza a K&W jest bezlitosne jesli chodzi o twardośc ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupilem 3 cewki beru i jedna toprana, i topran padl po 2 miesiacach ,a beru dalej lata ,wiec albo wada ,albo cewki maja niezbyt udane :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...