Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem gdzie Ty te opinie czytasz, nie widzialem zlych o 4,2. nie upieram sie ze sa dobre, ale dwie turbiny w 2,7 na pewno nie sa tansze w eksploatacji niz wolnossacy v8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiem gdzie Ty te opinie czytasz, nie widzialem zlych o 4,2. nie upieram sie ze sa dobre, ale dwie turbiny w 2,7 na pewno nie sa tansze w eksploatacji niz wolnossacy v8?

poszukaj opinii o 4.2... paliwozerne strasznie... i zadne nie trzyma mocy...

jak kupisz zajechane 2.7 to drogo ale jak zadbane to jezdzisz i jezdzisz

a turbiny co ile wymieniasz? mialej auto w Turbo benzynie?

ja mam drugie i do turbiny zadnej nie zagladalem :grin:

BTW bierz 4.2 beda smiechy jak dlubne moje 1.8T i bede Cie objezdzal jak chcial :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg smiechy to by byly jakbys seria objechal. skoro do lekkiego auta wpakujesz wiecej koni to logiczne ze moze isc szybciej. tyle ze ja nie szukam auta ktore bede musial modzic mechanicznie zeby jechalo. z tego co widzialem wystepowaly dwa typy tego silnika 4.2, jeden na pasku drugi na lancuchu. a spalanie?? tak czy siak wpadlby gaz ;) nie odgradzam sie od 2.7, ale sie zastanawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ssawalem z 4.2 w s6 z pod warsztatow szkolnych do korony mial raptem dlugosc auta przewagi gdzie jest 180:340 wiec prawie dwa razy tyle...

spalanie z tego co wiem po miescie zabija... okolice 20l PB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część chłopaki. Jestem u was nowy. Z dwóch - trzech z was mnie zna (tęczowe Audi) na ostatnim spocie.

Potrzebuję oprogramowanie do interfejsu bo nie mogę aktywować mojego. Błędy da się skasować ale potrzebuję zakodować fis i multifunkcje.

Jeżeli był by ktoś tak chojny i podzielił się to będę bardzo wdzięczny.

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, potrzebowałbym namiar na kogoś kumatego w naszych audi JG ..mam problem z czujnikiem hamulca.. zaczęło mi wywalać błędy abs i esp wyciągnąłem czujnik wyczyściłem styki i niestety światła stop świecą się cały czas a bolec nie sięga do pedała hamulca jest wysunięty na maxa.. potrzebowałbym jakiejś rady ,,

Edytowane przez sloujol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, potrzebował bym namiar na kogoś kumatego w naszych audi JG ..mam problem z czujnikiem hamulca.. zaczęło mi wywalać błędy abs i esp wyciągnąłem czujnik wyczyściłem styki i niestety światła stop świecą się cały czas a bolec nie sięga do pedała hamulca jest wysunięty na maxa.. potrzebował bym jakiejś rady ,,

podmień z kimś czujnik, skasuj błędy i zobacz co sie będzie działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam w znajomych nikogo z takim autem w skodzie mieli czujnik od ręki kupiłem dziś nowy koszt 57 zł ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam w znajomych nikogo z takim autem w skodzie mieli czujnik od ręki kupiłem dziś nowy koszt 57 zł ..

widzisz trzeba się czasem tu odzywać ;) na prawdę nie gryziemy

Część chłopaki. Jestem u was nowy. Z dwóch - trzech z was mnie zna (tęczowe Audi) na ostatnim spocie.

Potrzebuję oprogramowanie do interfejsu bo nie mogę aktywować mojego. Błędy da się skasować ale potrzebuję zakodować fis i multifunkcje.

Jeżeli był by ktoś tak chojny i podzielił się to będę bardzo wdzięczny.

Z góry dzięki i pozdrawiam.

na ostatnim Cie nie bylo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam w znajomych nikogo z takim autem w skodzie mieli czujnik od ręki kupiłem dziś nowy koszt 57 zł ..

widzisz trzeba się czasem tu odzywać ;) na prawdę nie gryziemy

szczerze mówiąc nie zaglądałem specjalnie na forum, jak szukałem czujnika do klimy to się zarejestrowałem tutaj.. a na spoty w Jeleniej to już przypadkiem trafiłem przeglądając kilka dni temu forum ..:)

ale dobrze wiedzieć że jest ktoś pomocny z JG :):wink: mam parę usterek do zlikwidowania więc będzie gdzie pytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Melduję się na pokładzie, już wcześniej Michał o mnie wspomniał.

Mam nadzieję że dotrę na spota jakiegoś.

No i jakby ktoś widział szare b6 z pakietem s-line plus to ja ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o prosze jaki tu ruch dzisiaj :)

az milo poczytac ze nowi koledzy sa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Melduję się na pokładzie, już wcześniej Michał o mnie wspomniał.

Mam nadzieję że dotrę na spota jakiegoś.

No i jakby ktoś widział szare b6 z pakietem s-line plus to ja ;-)

nooooooo :) nareszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...