Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fishing in progress :banan: razem z Burus-em w dziczy lesnej nad woda do czwartku :kox::naughty::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogass ano się wykruszyłem. Przy najbliższej okazji zakupie lakier i się zgłoszę;) Po prostu miałem mieć wolne a i tak do pracy śmigam. Podaj jakiś najbliższy termin podstawienia auta ? byle nie 8 maja;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dykan... pier**lisz z tą robotą bo widziałem cie na mieście jak smigałes i prawie mnie przejechales. Więc jak chcesz sobie klamki pomalować to wez pędzel a mi d*py nie zawracaj następnym razem. Przynajmniej byś się odezwał wcześniej tak jak dudziu i byś powiedział że nie możesz. Szkoda słów...

A co do fishingowania to byłem z tymi czubami ale na 1 dzien i nie żałuję! za***iste miejsce, ryb od groma i ciut, dzicz głucha ale na skręconym gwincie wjechałem wiec nie jest źle! 3 audiki klubowe się pasły obok namiotów. Jestem zachwycony. Ale jak przyjadą chłopaki to będą mówić o wynikach bo mi już brak słów. Następnym razem jadę już na pełny etat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jak wujek Arek organizuje ryby to nie ma h... we wsi :polew:

co ja bede opowiadal kto byl to widzial

zreszta tam nie miejsce na wycieczki i spendy :decayed:

kto ma chody to ma chody i tyle :wink:

polapalem jak nigdy... bede bardziej zyw to wrzuce foty bo narazie padam

hehe ponad 100 browarow poszlo i jakies 4 litry wody :facepalm: mineralnej oczywiscie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam sie nie da kaca zlapac... no chyba ze od rana do nocy chlal bys wode na litry... przy 8 browarkach na dzien plus woda z wieczora wstajesz 4 rano rzeski jak baranek ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogass fakt nie dałem znać ze nie podstawie auta " mój błąd" , jeśli specjalnie czekałeś na mnie to z góry przepraszam za fatygę.

Postawiłeś sprawę jasno , wiec poszukam kogoś innego o równie zacnej i nieposzlakowanej opinii jak Ty;)) No chyba że dasz mi jeszcze jedną szansę na zreflektowanie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry dykan ale nie lubię niesłownych ludzi. A Twoje przeprosiny nie zatankują mi trasy Legnica-Jelenia-Legnica... Dobra nie ma tematu bo żal dupe ściska.

Kiedy robimy jakiegoś spota??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spota spota? moze ten piatek albo sobota?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie brak mozliwosci edycji ankiety wiec odpada... zreszta nie ma wg mnie czegos takiego jak wykluczanie :facepalm:... kto chce to jest na spotach i tyle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff już się bałem bo jesteście dla mnie jak rodzina, jak słonce wschodzące nad ranem , jak mięsny jeż :):)

Nie wiem co masz na mysli tym tekstem :facepalm:

kilku z nas trzyma sie razem i tyle

uwazam ze wyjasniliscie sobie z Dogasem wszystko i sprawa zamknieta :decayed:

jak macie cos jeszcze do siebie to na PW :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he Raker... moja krowka za ciezka i za grube ma lacze albo raczej za malo kucy by pokrecic sie na mokrym :facepalm: a co dopiero na suchym :kox:

chyba ze jakies 4 fele 15 bym zalatwil i wrzucil jakies 185x65x15 do spalenia :grin::polew:

ale raczej odpada bo cos mi w piecu klekocze i nie wiem co :kwasny:

trzeba bylo byc jak byl snieg to bys zobaczyl...

Spot jak cos to w piatek mi pasuje bo w sobote wrocek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he ano fakt zapomnialem ze masz 15 z zima na dotarciu... ale i tak sie nie pisze bo nie wiem co mi w piecu terkocze :kwasny:

a nie mam kasy by bawic sie w wymiane pieca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątek pasuje:) Pany jakie proponujecie amory na tył kupic? bo mi kutwa wylał jeden:( średniej półki za nie wielkie sianko bo raczej fure gonie przełom czerwiec-lipiec:) Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...