Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

Juz myslalem ze sie obraziles... ciesze sie ze nie :wink: tez jedzilem i jezdze roznymi pojazdami

jak do tej pory wg mnie CCCO to jedyna sluszna marka chodz i wady ma i rozne inne marki maja rozne ciekawsze rozwiazania

ale caloksztalt to tylko :audi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mi tez pasi to auto wygodne, 1200 km w 14 godzin ,pestka w subaru juz nie mialem kregoslupa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekrece do Burka. jak sie nic nie urodzi to zajedziemy pokibicowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj jakby sie miało coś urodziić to od 9 miesiecy bys coś raczej wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze jest cicho-ciemny i wiatro pylny ,to niekoniecznie:polew:

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

matyss__ i jak chula juz prawidlowo turbawka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej w kartonie..nie mam zabardzo zcasu ja włozyc teraz z reszta zimno..w sobote nastepny termin;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero w domu... takze nigdzie sie nie ruszam... ide odpoczywac :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz odkladal ,do wiosny tak jak ja remont glowicy :polew:

---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

zima to zly czas na grzebanie sie z zlomem w rece:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiepSZycie kolego garaz z plusowa temperaturka i mozna grzebac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w minusie tez można grzebac......w tamtym roku przy -20 na podwórku grzebałem przy astrze wymieniajac grill i oczywiscie połamałem go wiec nie polecam hehe. ale możan jak muss to muss;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymienialem na wolnym powietrzu rozrusznik , i alternator w pasku przy -25 klucze do rak przymarzaly :grin: dalo rade ale dlugo tego zalowalem :naughty:

---------- Post dopisany 18-12-2012 at 00:32 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2012 at 11:49 ----------

panowie zima sie konczy :kwasny: cos trza zaplanowac zeby wykorzystac ,ostatnie warunki pogodowe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. jak by ktoś mógł pomóc będę bardzo wdzięczny :)..

http://a4-klub.pl/dolnoslaskie-80/prosba-pomoc-szkarskiej-porebie-255954/#post3211194

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRY!!! Tak to ja :P nie mam czasu za bardzo na wchodzenie tu ale dzisiaj wczesniej z roboty wrocilem to pacze co tu sie dzieje. Jakieś spory co do napedu... jak dla mnie Quattro, X-drive i Subarynowskie 4x4 to czołówka. Cała reszta to mogłaby nieistnieć. Oczywiście mówie o autach do użytku codziennego. A który lepszy? Pewnie w różnych warunkach każdy wyjdzie inaczej. Nie ma się przy czym spierać. Poza tym widzę że trochu nas tu przybywa co mnie cieszy. Ale jeszcze bardziej micha sie cieszy że ktoś zaczyna dłubać. matys daj znać jak już to wrzucisz. Ciekawy jestem co to z tego wyjdzie... Jak będzie jakiś spot w najbliższym czasie to telefon kto powinien mieć to ma i niech dzwoni!

A jakie plany na sylwestra macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helo :decayed: normalnie cos sie tu dzieje

a widziales Dogass ze na audiklubjg ludzie sie rejestruja ;) ze 30 osob chyba zapisanych

kurde bylo by pare zlotych to by trzeba poszukac bylo jakiegos silnika forum bez reklam i ogarnac takie audijeleniaklub.pl :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Audi Jelenia :

dogasso: "W związku że zaczynam się brać do roboty na tym forum i ruszyć parę szanownych to planuję ( narazię bez terminu, ale jak będą pierwsze prognozy to się tu pojawi ) zlot zimowy w NOWYM ROKU myślę że pod koniec stycznia. Ważne żeby śnieg był. A co z atrakcjami? Co myślicie o ognisku gdzieś na zadupiu, z kepasą, ewentualnie piwkiem i tym co zawsze? Uważam że może to wypalić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za

mój najbardziej zimowy grill to 3 lata temu na tamie w Pilchowicach jakos w połowie stycznia..oczywiście zanim rozpalilismy z kolegami ognisko, to zjadłem 2 zimne kiełbaski ;P ale fajnie...

u mnie w aucie dalej bez zmian ..turbina lezy juz z 2 tyg ..brakuje mi mobilizacji........wystarczy hasło , ze bedzie kilka osób kibicujacych i od razu znajda sie checi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...