Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

w porównaniu s poprzednią A4 ta prezentuje się dużo bardziej :kox: bajk gdzie oklejałeś chromy? czy sam to robiłeś (sorry jeżeli gdzieś w wątku była odpowiedź)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w anmar4x4.pl - chłopaki jednak sobie poupalali auto i zjarali sprzęgło, więc nie polecam, chociaż samo oklejenie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jednak sobie poupalali auto i zjarali sprzęgło

o żesz :wallbash: współczuje, bym się lekko wqrwił

dzięki za info :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w anmar4x4.pl - chłopaki jednak sobie poupalali auto i zjarali sprzęgło, więc nie polecam, chociaż samo oklejenie ok.

a ile cię skasowali jeżeli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam, ale dosyćdużo - coś pomiędzy 400 a 500 chyba :mysli: pisałem wczesniej w temacie - zresztą najlepiej zadzwoń i się dowiedz, tylko zrób zdjęcie licznika z przebiegiem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam, ale dosyć dużo - coś pomiędzy 400 a 500 chyba :mysli: pisałem wczesniej w temacie - zresztą najlepiej zadzwoń i się dowiedz, tylko zrób zdjęcie licznika z przebiegiem :polew:

co Ty ja jak oddaję auto mam minimum w baku a poza moje ścierwo nie nadaje się do upalania- ślimak straszny :> a demontowali je do oklejania? myślałem że masz chrom mażnięty a tu taki myk :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Zaczne od gratulacji pieknego auta i kolejnych slusznych modow :> Zagladam tutaj od niedawna ale musze to koniecznie zmienic bo na tym forum dzieje sie bardzo duzo :evil: Stylistyka DTM jest oryginalna bo takich aut z budzie b7 jest jak Ferrai:D S line (szczegolnie ten niepelny) widuje sie dosc czesto (co innego w b6). Mysle ze warto kolego zmienic caly kompletny zewnetrzny design na DTM. Zaczales od tylu wiec jak doskonale wiesz wystaczy dorzucic progi (listwy s line mozna zostawic jak to zrobil kolega mistic) no i zderzak rowniez z wersji USA (taki wlasnei jest latwiej znalesc wsrod czesci uzywanych). Co do halogenow to widzialem auta na Audizine z wstawionymi halogenami wygladajacymi jak w RS4 B5. Nie mam pojecia jak wyrezali kratki :mysli: No chyba ze podeszyly te wlasnie z RS4 :cool1:

Na koniec mam pytanie odnosnie carbonowej lotki ktora jest zaj... :kox: i ktora chetnie dorzucilbym do siebie. Moje auto jest w niepelnym s line ale znajduje sie przetloczenie klapy. Wymieniales klape pod ten mod? Chyba ze czegos nie zauwazylem...

Gratuluje dotychczasowych modow i zachecam do kolejnych chodz najpierw powinienem mobilizowac siebie ale jak wiadomo latwiej innych zachecac. Pozdrawiam:)[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 01:58_________________________________________________P.s. Zapomnialem dodac ze w Twoim kolorze rowniez nie widuje sie a4 b7 a takze b6, nie mowiac juz o b8. Takze juz auto ma duzo wspolnego z Ferrari :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co nie robięprzodu ani progów - sąważniejsze rzeczy, które mnie męczą (hamulce, zawias, za mało alcantary w środku :polew:)

dzięki za miłe słowa :wink4: co do lotki to lotka DTM pasuje do klapy s-line - nie pasuje za to do zwykłej (będzie odstawać na środku).

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak sa sprawy wazne i wazniejsze:) Patrzac na wersje DTM sadzilem ze lotka idzie na zwykla klape wiec juz wiem co bede sie staral dorzucic u siebie. Tez chetnie bym wszedl w taka stylizacje. Mam czarne auto ale jak wiadomo ta wersja najczesciej wystepuje w niebieskim i szarym kolorze. O gustach sie nie dyskutuje ale do Twojego zderzaka dodalbym dyfuzor od wersji S4 DTM czyli na 4 kominy. Wyglada to za***iście i juz choruje na taki mod. Szkoda ze trzeba od razu wywalac caly zderzak bo juz bym instalowal do siebie :kox: Od s4 ten dyfuzor jest jak dla mnie zbyt lagodny:) A ten ze zdjec ponizej pachnie wedlug mnie M-pakietem :evil:

Dolaczam sie do pytania kolegi Mgtm jakie cheble chcesz zamontowac? Jakie sa montowane standardowo z twoim silnikiem? Jesli znajdziesz w dobrej cenie zarzucaj cos z porsche. Chyba ze szukacz czegos plug&play:)

gross_483_14439.jpg

IMG_1443.jpg

Dtm nawet przy R8 wyglada ladnie :gwizdanie:

IMG_0166.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamulce zapewne 350 na zaciskach 6 tłoczkowych brembo :wink4: co do pytania o to jakie są seryjne - są 321.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;(

wydech dzisiaj w końcu ogarnąłem - nie wystaje tyle i równo siedzi :good: zostało jeszcze malowanie, ale to w wolnej chwili..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy ciągle w rozsypce :wallbash: będę się tym zajmował jak odstawię auto na jakieś dłuższe roboty - trzeba wyjąć lampy, rozkleić, poprawić malowanie, wymienić jeden klosz i zmienićgniazdo postojówki.. :evil:

wczoraj ocliłem poduszki i short shifter, na dniach więc będą w domu :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w anmar4x4.pl - chłopaki jednak sobie poupalali auto i zjarali sprzęgło, więc nie polecam, chociaż samo oklejenie ok.

:wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...