Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki... od wczoraj już mam ustawioną ostateczną wysokość... tylko tyle że teraz na zime już czarne koła mam... a wiecej w wątku swoim... nie będe bajkowi śmiecił...

Opublikowano

czesc, swietnie sie prezentuje s-line w czerwonym, gratuluje !

doskonale do tego koloru pasuja carbonowe dodatki.

Co do tylnej dokladki zderzaka s-line to ja oklejalem w carbon ale on nie jest taki na wysoki polysk i oklejanie nie bedzie chyba pasowalo do blyszczacej lotki na klape z DTMa....

Opublikowano
  • Autor

Poka poka, 3m di noc oklejałeś? W poprzedniej czarnej chciałem okleić - nawet miałem folię, ale nie zdążyłem ;)

Opublikowano

Poka poka, 3m di noc oklejałeś? W poprzedniej czarnej chciałem okleić - nawet miałem folię, ale nie zdążyłem ;)

Tak, folia 3M.

Niestety zdarzylo mi się już zadrapać tą dokładkę wiec po zimie bede oklejał jeszcze raz, aktualnie wyglada to tak:

carb1.jpg

tak to wyglądało świeżo po zrobieniu:

(niestety mam tylko foto z telefonu)

37265166.jpg

21912458.jpg

57815096.jpg

58792428.jpg

Opublikowano
  • Autor

Tragedii nie ma :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 18:23_________________________________________________Oraz co to za wydech?

Opublikowano

Tragedii nie ma :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 18:23_________________________________________________Oraz co to za wydech?

masz w moim podpisie: http://www.magnaflow.pl/realizacja.php?p=r&id=27

Opublikowano
  • Autor

Tragedii nie ma :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 18:23_________________________________________________Oraz co to za wydech?

masz w moim podpisie: http://www.magnaflow.pl/realizacja.php?p=r&id=27

No tak - widziałem wcześniej. Szkoda, że nie zrobiłeś od turbo. Mi się Milltek znowu pojawił w myślach :polew:

Opublikowano

tak sobie to wyglada, jakbys jeszcze pomalowal lakierem bezbarwnym/zywica...

Opublikowano

Tragedii nie ma :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 18:23_________________________________________________Oraz co to za wydech?

masz w moim podpisie: http://www.magnaflow.pl/realizacja.php?p=r&id=27

Te końcówki od magnaflow pierwsza klasa :good: , wyglądają :kox: czy średnica to 90mm ?

Opublikowano

Te końcówki od magnaflow pierwsza klasa :good: , wyglądają :kox: czy średnica to 90mm ?

końcówki 4" czyli trochę więcej ~102mm :good:[br]Dopisany: 21-11-2010, 14:40:52_________________________________________________

tak sobie to wyglada, jakbys jeszcze pomalowal lakierem bezbarwnym/zywica...

dlatego napisałem, że samo oklejenie nie będzie tak dobrze wygladać z ori carbonowa lotka, bo ona jest wykończona na "wysoki połysk" :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie spoilerek dotarł - stan ogólnie super - jeden mały odprysk na krawędzi tylko ;( ale do zniesienia.

Zastanawiam się nad sposobem montażu - chyba nie będę ryzykował z taśmą i pójdzie na klej :mysli:

Opublikowano

pokaż fotke i zrób fotke makro też

Opublikowano
  • Autor

Nie bardzo widzę możliwość teraz cykania fotek, pewnie szybciej go założę, niż mu zrobię fotki dobre;)

Zadzwonię jutro do znajomego lakiernika - może coś pomoże.

Opublikowano

Dobra cienka taśma dwustronna 3M lepsza niż klej :wink4: poszukaj w 3m mają sporo tego.

Opublikowano
  • Autor

Przymierzyłem dzisiaj spoiler na samochodzie i jest koksik :kox:

Opublikowano

wow :decayed::polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

Właśnie przyszedł sms od Rogala - 260KM/380Nm :kox:

Opublikowano

no to chyba "normalny" przyrost co ?? jak seria ??

Opublikowano
  • Autor

Z tego co Rogal kiedyś pisał to nie wszystkie na 260 się robią.. Seria nie wiem - podjadę po pracy odebrać samochód to zobaczę kreski.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.