Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

czesc, swietnie sie prezentuje s-line w czerwonym, gratuluje !

doskonale do tego koloru pasuja carbonowe dodatki.

Co do tylnej dokladki zderzaka s-line to ja oklejalem w carbon ale on nie jest taki na wysoki polysk i oklejanie nie bedzie chyba pasowalo do blyszczacej lotki na klape z DTMa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poka poka, 3m di noc oklejałeś? W poprzedniej czarnej chciałem okleić - nawet miałem folię, ale nie zdążyłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poka poka, 3m di noc oklejałeś? W poprzedniej czarnej chciałem okleić - nawet miałem folię, ale nie zdążyłem ;)

Tak, folia 3M.

Niestety zdarzylo mi się już zadrapać tą dokładkę wiec po zimie bede oklejał jeszcze raz, aktualnie wyglada to tak:

carb1.jpg

tak to wyglądało świeżo po zrobieniu:

(niestety mam tylko foto z telefonu)

37265166.jpg

21912458.jpg

57815096.jpg

58792428.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedii nie ma :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 18:23_________________________________________________Oraz co to za wydech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedii nie ma :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 18:23_________________________________________________Oraz co to za wydech?

masz w moim podpisie: http://www.magnaflow.pl/realizacja.php?p=r&id=27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedii nie ma :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 18:23_________________________________________________Oraz co to za wydech?

masz w moim podpisie: http://www.magnaflow.pl/realizacja.php?p=r&id=27

No tak - widziałem wcześniej. Szkoda, że nie zrobiłeś od turbo. Mi się Milltek znowu pojawił w myślach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedii nie ma :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 18:23_________________________________________________Oraz co to za wydech?

masz w moim podpisie: http://www.magnaflow.pl/realizacja.php?p=r&id=27

Te końcówki od magnaflow pierwsza klasa :good: , wyglądają :kox: czy średnica to 90mm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te końcówki od magnaflow pierwsza klasa :good: , wyglądają :kox: czy średnica to 90mm ?

końcówki 4" czyli trochę więcej ~102mm :good:[br]Dopisany: 21-11-2010, 14:40:52_________________________________________________

tak sobie to wyglada, jakbys jeszcze pomalowal lakierem bezbarwnym/zywica...

dlatego napisałem, że samo oklejenie nie będzie tak dobrze wygladać z ori carbonowa lotka, bo ona jest wykończona na "wysoki połysk" :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spoilerek dotarł - stan ogólnie super - jeden mały odprysk na krawędzi tylko ;( ale do zniesienia.

Zastanawiam się nad sposobem montażu - chyba nie będę ryzykował z taśmą i pójdzie na klej :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo widzę możliwość teraz cykania fotek, pewnie szybciej go założę, niż mu zrobię fotki dobre;)

Zadzwonię jutro do znajomego lakiernika - może coś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co Rogal kiedyś pisał to nie wszystkie na 260 się robią.. Seria nie wiem - podjadę po pracy odebrać samochód to zobaczę kreski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...