Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

Można się z nim dogadać w sprawie ceny :wink4:. Jak by co to powiedź, że jesteś z polecenia kolegi, który brał progi, lotkę i dyfuzor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zszedł już, ale czekam na więcej :gwizdanie:

[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 09:49_________________________________________________Ok, RNS oraz bluetooth podłączone. Przy okazji okazało się, że jeśli moduł bluetooth zakoduje się bez kiery multifunkcyjnej to nie działa :kox:

Ustawienie na multifunkcje przywraca moduł do działania.. Od razu mikrofon przez RNS poszedł + soft z SDS'em - teraz tylko trzeba jeszcze multifunkcję podłączyć.. :cool1: Podziękowania dla koleżki domin79 za rezanie :decayed:

Nareszcie bluetooth (Q) działa tak jak powinien - synchronizuje książkę, odebrane itp. Najbardziej mnie cieszy synchronizacja dzwonków :polew:

Podstopnica od RS4 również już na aucie.[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 23:07_________________________________________________I obiecana fotka grilla w wysokiej jakości :kox:

img0129qg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być klubowa czarna :P Zrób lepszą fotkę bo na tej auto wyszło jakoś pomarańczowo :P Ale widać, że jest :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn moim zdaniem jak usunie pomarańcz z lamp, umyje i zrobi porządne foty to będzie dobry efekt, zauważcie jak słabe kolory są na tej focie :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem czy czarny s line nie robilby lepszej roboty... :embarrassed:

Tak czy inaczej :good:

szczerze powiedziawszy odniosłem takie samo wrażenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem czy czarny s line nie robilby lepszej roboty... :embarrassed:

Tak czy inaczej :good:

szczerze powiedziawszy odniosłem takie samo wrażenie..

do grila RS z czarna ramka musi byc koniecznie reszta czarnej optyki czyli listwy inaczej wyglada to dupowato.Wiec cos o tym bo rok tak jezdzilem i tez mi sie to srednio odobalo.Wsadzi czarna optyke i bedzie mialina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem tez troche ginie ten grill... w ogole RS'owe grille [czy to B5, czy B7] srednio widza mi sie w zwyklych A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem tez troche ginie ten grill... w ogole RS'owe grille [czy to B5, czy B7] srednio widza mi sie w zwyklych A4.

Dokladnie.

Troche brakuje nawiązania do tej kratki jak to ma miejsce np. w RS4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię lampy, usunę chrom i zobaczy się jaki będzie efekt - jeśli słaby to będę kombinował dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zajrzałem, bo bym się podłączył pod poduchę silnika :D

Kiedy jedziesz testować tą okleinę ? - dałbyś mi wtedy znać - telefon masz, podrzuciłbym dwa elementy do testów :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu chyba, albo dopiero na wiosne ;( W tym miesiącu muszę jeszcze kierę zrobić oraz 25 Rogal :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu chyba, albo dopiero na wiosne ;( W tym miesiącu muszę jeszcze kierę zrobić oraz 25 Rogal :gwizdanie:

Co do TestPipe`a jeśli jeszcze nie masz wal do mnie na kom.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię lampy, usunę chrom i zobaczy się jaki będzie efekt - jeśli słaby to będę kombinował dalej.

to na pewno duzo pomoze, ale i tak bardziej lezy mi grill S4/S-line w B7 :) - no, ale to Twoje auto, Twoj projekt ziom.

nie myslisz o glebie ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię lampy, usunę chrom i zobaczy się jaki będzie efekt - jeśli słaby to będę kombinował dalej.

I bedzie fajnie , mi sie gril RS4 podoba ale tylko jak jest w czarnej optyce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie myslisz o glebie ? :decayed:

codziennie :decayed:

Co gorsze teraz jaram się Bilsteinem PSS9, a to trochę duży wydatek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co gorsze teraz jaram się Bilsteinem PSS9, a to trochę duży wydatek :decayed:

nie tylko Ty sie nim jarasz... ale to niestety inna liga cenowa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...