Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze pójdzie, to kumpel zaraz ich sprawdzi na własnej skórze

Co będzie oklejał - też listwy?

ja jestem po takim modzie tyle ze w firmie we wrocku.

Jestem mega zadwolony nie widac wogle ze sa oklejone a kosztowoalo to polowe mniej i nie trzeba bylo rozbierac pol auta w srodku ( co dla mnie bylo najwazniejsze )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem po takim modzie tyle ze w firmie we wrocku.

Jestem mega zadwolony nie widac wogle ze sa oklejone a kosztowoalo to polowe mniej i nie trzeba bylo rozbierac pol auta w srodku ( co dla mnie bylo najwazniejsze )

Nie będę ukrywał, że wolałbym również uniknąć rozbierania.. Trzeba się będzie niedługo umówić gdzieś na zabieg.. [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 16:04_________________________________________________btw, ile zapłaciłeś za oklejenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zaakceptowania.. Przedzwonię dzisiaj może do tego anmaru i zobaczę co oni powiedzą..

Z nowości zamówiłem pedały oraz podstopnice z rs4..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam właśnie testpipe'a :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 12:12_________________________________________________

Z nowości zamówiłem pedały oraz podstopnice z rs4..

"Do wiosny nic nie rezam" :decayed: :decayed: :decayed:

;( :decayed:

nie dałem rady :>

[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 12:12_________________________________________________Dzwoniłem w sprawie oklejenia chromu - cena w granicach 400 PLN :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam właśnie testpipe'a :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 12:12_________________________________________________

Z nowości zamówiłem pedały oraz podstopnice z rs4..

"Do wiosny nic nie rezam" :decayed: :decayed: :decayed:

;( :decayed:

nie dałem rady :>

[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 12:12_________________________________________________Dzwoniłem w sprawie oklejenia chromu - cena w granicach 400 PLN :kox:

A nie złazi toto :mysli: relingi to raczej by się porysowały od boxa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem okleić relingi na czarny mat to nie chcieli się tego podjąć więc kupiłem po prostu czarne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie złazi toto :mysli: relingi to raczej by się porysowały od boxa :mysli:

Nie wiem - czas pokaże. W przyszłym tygodniu pewnie się umówię.[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 14:38_________________________________________________W drodze RNS.. wciągnąłem również manetki z tempomatem, taśmą oraz modułem kierownicy pod multifunkcje za 250 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważalna - z tej sobie przełożę poduchę, jeśli kupię trójramienną multifunkcje :)

W sumie zastanawiam się, czy nie wciągnąć kiery od razu bo mam ofertę za niecałe 300...

Problemem tylko będzie dolna obudowa kierownicy i dziura na tempomat :disgust:

Termin u Rogala umówiony - niestety dopiero za miesiąc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...