Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

W drodze:

- czarny grill RS4

- motul specific 504/507

- filtry

:gwizdanie:

Opublikowano

niesamowite mody :evil: szczegolnie te filtry :slina:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew:
Opublikowano

ups

Opublikowano

pogadamy wieczorkiem :cool1:

Opublikowano
Jak dobrze pójdzie, to kumpel zaraz ich sprawdzi na własnej skórze

Co będzie oklejał - też listwy?

ja jestem po takim modzie tyle ze w firmie we wrocku.

Jestem mega zadwolony nie widac wogle ze sa oklejone a kosztowoalo to polowe mniej i nie trzeba bylo rozbierac pol auta w srodku ( co dla mnie bylo najwazniejsze )

Opublikowano
  • Autor

ja jestem po takim modzie tyle ze w firmie we wrocku.

Jestem mega zadwolony nie widac wogle ze sa oklejone a kosztowoalo to polowe mniej i nie trzeba bylo rozbierac pol auta w srodku ( co dla mnie bylo najwazniejsze )

Nie będę ukrywał, że wolałbym również uniknąć rozbierania.. Trzeba się będzie niedługo umówić gdzieś na zabieg.. [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 16:04_________________________________________________btw, ile zapłaciłeś za oklejenie?

Opublikowano

pińcet - ( troche z tym zabawy jak by nie bylo )

Opublikowano
  • Autor

Do zaakceptowania.. Przedzwonię dzisiaj może do tego anmaru i zobaczę co oni powiedzą..

Z nowości zamówiłem pedały oraz podstopnice z rs4..

Opublikowano

Z nowości zamówiłem pedały oraz podstopnice z rs4..

"Do wiosny nic nie rezam" :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Zacznij od softu, a nie jakies pedały Ci w głowie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Szukam właśnie testpipe'a :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 12:12_________________________________________________

Z nowości zamówiłem pedały oraz podstopnice z rs4..

"Do wiosny nic nie rezam" :decayed: :decayed: :decayed:

;( :decayed:

nie dałem rady :>

[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 12:12_________________________________________________Dzwoniłem w sprawie oklejenia chromu - cena w granicach 400 PLN :kox:

Opublikowano

Szukam właśnie testpipe'a :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 12:12_________________________________________________

Z nowości zamówiłem pedały oraz podstopnice z rs4..

"Do wiosny nic nie rezam" :decayed: :decayed: :decayed:

;( :decayed:

nie dałem rady :>

[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 12:12_________________________________________________Dzwoniłem w sprawie oklejenia chromu - cena w granicach 400 PLN :kox:

A nie złazi toto :mysli: relingi to raczej by się porysowały od boxa :mysli:

Opublikowano

ja chciałem okleić relingi na czarny mat to nie chcieli się tego podjąć więc kupiłem po prostu czarne...

Opublikowano
  • Autor

A nie złazi toto :mysli: relingi to raczej by się porysowały od boxa :mysli:

Nie wiem - czas pokaże. W przyszłym tygodniu pewnie się umówię.[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 14:38_________________________________________________W drodze RNS.. wciągnąłem również manetki z tempomatem, taśmą oraz modułem kierownicy pod multifunkcje za 250 :kox:

Opublikowano

kiere to zawin od TT, bez sensu zmieniac na taka z B7, roznica w cenie niewielka :)

Opublikowano
  • Autor

Zauważalna - z tej sobie przełożę poduchę, jeśli kupię trójramienną multifunkcje :)

W sumie zastanawiam się, czy nie wciągnąć kiery od razu bo mam ofertę za niecałe 300...

Problemem tylko będzie dolna obudowa kierownicy i dziura na tempomat :disgust:

Termin u Rogala umówiony - niestety dopiero za miesiąc..

Opublikowano

zamow sobie nowa obudowe - to chyba tanie jest.

Opublikowano
  • Autor

W sumie :naughty: może ktoś mi podesłać numer części?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.