Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

podjedź do Filipka z Arkadi - ogarnie Ci ładne granie i robi naprawdę porządnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W znanej firmie, nie będe robił reklamy zrobili mi za 6 tysiaków do S3 8l taką propozycje:

- zestaw głośników przednich JBL Pro Power P6560c zestaw 4 głośników w tym 2 wysokotonowe + zwrotnice

- panele przednie pod głośniki 165mm

- wygłuszenie drzwi kompleksowe eliminuje brzęczenie i rezonanse, poprawia brzmienie

- głośniki tylne JBL GTO 6528 dwudrożne głośniki współosiowe

- wykonanie dystansów głośnikowych tył

- wytłumienie boczków tył

- wzmacniacz Infinity Kappa Four model 4 kanałowy zasila głośniki przednie i subwoofer moc 4x125W RMS, kompaktowe wymiary

- okablowania i akcesoria montażowe

- subwoofer JBL GTO 804 mały 20cm głośnik do zabudowy

- zabudowa subwoofera we wnęce bagażnika

- montaż i zestrojenie zestawu

Jest to zestaw typu dyskretny. Ma przede wszystkim dobrze grać i nie rzucać sie w oczy. Sub montowany w bocznej scance bagaznika takze nie traci on funkcjonalnosci. Jedynie w przednich drzwiach trzeba w tym przypadku zrobic dyskretne panele pod wieksze glosniki. Zestaw u mnie jeszcze nie zamontowany bo jestem na początku negocjacji cenowych itd. Radio juz mialem wczesniej Pionner AVIC-X1 (stacja multimedialna 1-DIN) Do tego bede chyba jeszcze dorzucal kamere cofania bo w esce nie mam z tylu parktronica

Mysle ze jest to rozsadny zestaw nawet do twojego autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam coś ROCKFORDA ... to gra niesamowicie :)

mam na sprzedaż nowy zestawik do przednich drzwi Rockford Fosgate T162s - cena do dogadania.. 100% nowy -- nigdy nie montowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagłośnienie musi trochę poczekać - póki co są ważniejsze kwestie do ogarnięcia.. Ale trzeba się zacząć rozglądać.. [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 18:22_________________________________________________dsc02873.jpg

zimówki..

z nowości kupiłem w końcu multifunkcję trójramienną za 220 pln :gwizdanie: w przyszłym tygodniu pewnie pójdzie do obszycia alcantarą..

ogólnie masa części leży już w domu, a nic jeszcze nie założyłem z powodu braku czasu :wallbash::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym tygodniu pewnie pójdzie do obszycia alcantarą..

jestes pewien ze chccesz to zrobic ? Ona sie nie nadaje do zwyklej jazdy chyba ze bedesz jezdzil w zamszowych rekawiczkach.

Fajna zimoweczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimówka tak jak u mnie w A3. kierownicę wolałbym zostawić perforowaną... kiedy pakiet czerń? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym tygodniu pewnie pójdzie do obszycia alcantarą..

jestes pewien ze chccesz to zrobic ? Ona sie nie nadaje do zwyklej jazdy chyba ze bedesz jezdzil w zamszowych rekawiczkach.

Fajna zimoweczka.

Myślisz, że będzie się za bardzo ręka na tym pociła? Myślę o czymś takim jak już wklejałem - obszycie z aukcji http://allegro.pl/usluga-kierownica-audi-r8-tt-mk2-rs4-rs6-s-line-i1283819674.html :mysli:

[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 17:52_________________________________________________

zimówka tak jak u mnie w A3. kierownicę wolałbym zostawić perforowaną... kiedy pakiet czerń? :naughty:

Perforowana jest nudna - potrzebuję czegoś innego :gwizdanie: :kox:

Miałem jechać w tym tygodniu na oklejenie, niestety totalnie nie mam kiedy tego zrobić - otworzyłem w końcu swój biznes i do końca roku zapowiada się niezły zapierdziel.. [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 17:53_________________________________________________dsc02878iw.jpg

jeszcze jedno zdjęcie..

dostałem jeszcze ofertę na stylizację kierownicy w następujący sposób

001.jpg

tylko koszt trochę większy bo 550 PLN..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że będzie się za bardzo ręka na tym pociła?

to nawet nie chodzi o to ( no moze po czesci ) ten zamsz wytrze ci sie za 3 tyg. i pozniej ta kierownica bedzie wygladala jak d*pa pawina.

Przerabialem to , w jednym aucie mialem rajdowa kierownice OMP Corsica obszyta zamszem.

Ostrzegali mnie , i stalo sie tak jak mowili.Zamsz sie wytarl wygladalo to fatalnie a dodatkowo w cieple dni brudzila rece.

Taka kierownica ( zamsz ) nadaje sie tylko do uzytku sportowego jak jezdzisz w rekawiczkach.W tedy to dziala, bo msz przyczepnosc a pot z golej reki nie niszczy zamszu.

Na co dzien kompletnie sie nie sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelacyjne b7.. :slina:

czerwone b7 jest śliczne :good:

a kiera lepiej w skórze+perfora :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kierownicy posłuchaj Pawła ma rację.Tą co wkleiłeś bardzo piękna :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszczu, zobaczysz jak wyglada u mnie kiera po obszyciu u raggamana - jest naprawde zajebiaszcza :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wygląda spoko :good: Michała zresztą też, ale ta którą Ty wstawiłeś jakoś lepiej wyprofilowana :good:

001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjeciu to ona wyglada calkiem ciekawie... ale wydaje mi sie, ze jakas koślawa jest :tongue4:

Na zywo juz moze nie byc tak pieknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem wczoraj grill RS4 - szału nie robi z tymi lampami i zderzakiem - trzeba pomalować środek lamp.. Tęsknię za Hofele ;( :kox:

W ramach przygotowania do programu wymieniłem również DV na rewizję 'D' oraz szklankę popychacza pompy paliwowej wysokiego ciśnienia.

Dzisiaj w planach założenie RNS'a oraz bluetooth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz oryginalny spojler 8E5 827 933 D na klapę w karbonie:

http://allegro.pl/spoiler-karbon-audi-a4-s4-s-line-8e5-oryginal-i1274249767.html

Wiem, że kolo miał również przedni karbonowy spojler od DTM'a, może jeszcze nie sprzedał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, pisałem z kolesiem trochę :kox: czekam póki co, żeby się aukcja skończyła to może z ceny zejdzie.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...