Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a nie bylo 2 sztuk? :evil:

Opublikowano
  • Autor

Jeśli by były to bym wziął :kox:

Opublikowano

Piekna sztuka.

Podoba mi sie ten kolor tak samo jak żółty :evil:

Koniecznie idz w black pakiet :wink4:

Opublikowano
  • Autor

koniecznie pójdę :decayed:

4354755382_2cdc27e829.jpg

zastanawiam się nad kołami od rs6 w graficie.. :gwizdanie: [br]Dopisany: 16 Październik 2010, 10:52_________________________________________________Hm.. a może białe? :decayed:

Opublikowano

Hm.. a może białe? :decayed

No prędzej... teraz każdy czerń, grafit...a jest tyle pięknych kolorów :naughty:

Niech któryś zrobi CI VT :wink4:

Opublikowano

koniecznie pójdę :decayed:

4354755382_2cdc27e829.jpg

zastanawiam się nad kołami od rs6 w graficie.. :gwizdanie:

Jeśli już to nowszy model felgi z RS6 :wink4: Ta wg mnie do B7 nie pasuje :kwasny:

A co do autka to gratuluję :good: Fajniutkie autko :) Idź w black, a do tego biała felga może wyglądać smacznie :)

Opublikowano

abo złota :naughty::kox:

Opublikowano

RS6 spoko, ale tylko w 19" tez wzor miazdzy, choc i 18" jest ladna :cool1:

To co pokazales na zdjeciu to jakies marne repliki RS6 :)

Tu masz ori 18", wygladaja na 17" :thumbdown:

Stratford_05_06_057a.sized.jpg

Zawsze mozesz wrocic do DTM :naughty:

infineon08001-vi.jpg

Opublikowano
  • Autor

90_109435359-1.jpg

ale w 19" wygląda w b7 koksowato :gwizdanie:

Do wiosny coś się wymyśli.. :decayed:

Opublikowano

Piękne autko :good: Z super przebiegiem(A myślałem że mi sie udało wyrwać autko z małym przebiegiem :decayed:)

Co do felg to mam podobny problem ale do wiosny dużo czasu :good:

Opublikowano

jak tam bajk przesiadka z ośki na quattro :naughty: czuje się coś ? :decayed::naughty:

Opublikowano

fajna strzała :good: daj więcej zdjęć :wink4: jakbyś sprzedawał felgi to możesz się odezwać :cool1:

Opublikowano
  • Autor

jak tam bajk przesiadka z ośki na quattro :naughty: czuje się coś ? :decayed::naughty:

czuje czuje, szczególnie przy ciśnieciu :kox: polecam taką przesiadkę :rolleyes:

fajna strzała :good: daj więcej zdjęć :wink4: jakbyś sprzedawał felgi to możesz się odezwać :cool1:

felgi niedługo będą na sprzedaż - zakładam zimówki i tych się pozbywam..

dzisiaj nie udało się fotek zrobić - wstawiłem szybę i póki co nie mogę myć samochodu.. może jutro :kox:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 14:48_________________________________________________dsc02855h.jpg

takie coś tylko dzisiaj udało się zrobić..

Opublikowano

będziesz dokładał kierownicę z multifunkcją?

Opublikowano
  • Autor

będziesz dokładał kierownicę z multifunkcją?

yes..

Opublikowano

fajny, kolor i motór, gratuluje jedynego :wink4: słusznego napędu w audi :good:

Opublikowano
  • Autor

fajny, kolor i motór, gratuluje jedynego :wink4: słusznego napędu w audi :good:

dzięki

co do kierownicy to plan jest taki

1240026029

:kox:

[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 12:56_________________________________________________Dodałem w pierwszym poście trzy zdjęcia z dzisiaj.

Opublikowano

jest piękne :kox: ale o czarny pakiet aż się prosi :cool1:

Opublikowano

Ładna loszka :good:

Opublikowano

kiera będzie ładna jesli będzie mało używana, pakiet czerń jak najbardziej będzie super :-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.