Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

heheh z b7 na b7 :decayed: kolor jak dla mnie :sick3: ale ja jestem uczulony na czerwony :tongue4: ale przebieg :shocked: takich aut warto szukac :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorek na pewno z daleka bedzie widoczny :decayed: idz w black pakiet :gwizdanie:

no a przebieg zajebioza :good: srodek pewnie pachnie nowoscia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakbys taka czerwona zrobil to :kox: zawsze zastanawialo mnie czemu audi nie zrobilo lamp tylnych z bialymi wstawkami tak jak sa w b6... przez to lampy b7 mi sie nie podobaja sa zbyt czerwone, a sa jakies fajne zamienniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo do takiego wyglądu nie brakuje - grill, usunąć chrom, ściema szybek, koła, gleba i jest :rolleyes:

Do czarnej chciałem zamowić te koła OZ - niestety nigdzie nie znalazłem, a w fabryce powiedzieli, że nie wiedzą kiedy będą produkować kolejną partię.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czarnej chciałem zamowić te koła OZ - niestety nigdzie nie znalazłem, a w fabryce powiedzieli, że nie wiedzą kiedy będą produkować kolejną partię.. :gwizdanie:

Na allegro były takie ale w wersji silver 18", można by było psiknąć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czarnej chciałem zamowić te koła OZ - niestety nigdzie nie znalazłem, a w fabryce powiedzieli, że nie wiedzą kiedy będą produkować kolejną partię.. :gwizdanie:

Na allegro były takie ale w wersji silver 18", można by było psiknąć :mysli:

Dawaj znać, jeśli gdzieś wypatrzysz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... proszę bardzo i to w idealnym ET33 :hi:

http://allegro.pl/oryginal-audi-a3-tt-18-cali-i1265577771.html

EDIT ale widze, ze niestety 5x100 :confused4: pytaj gostka, bo 5x112 tez chyba mial jak szukalem dla siebie na wiosne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak OZ mogą być robione przez Audi? Póki co zaraz zakładam 17" zimowe :kox:

Nie przez a pod. BBS też robią modele dedykowane, które wychodzą z numerami katalogowymi i oznaczeniami audi. Twoje stare felgi OZ z czarnej też tak zapewne miały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodzik jest z US and A?? :wink4:

Samochodzik jest z polskiego salonu.[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 16:43_________________________________________________Jutro wymieniam czołową szybę, umyję i jakieś fotki pewnie się pojawią :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...