Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

carbon na tyłek rozumiem? ciekaw jestem jak to będzie wyglądac bo DTMki na żywo nie widziałem.

o tak

3487480414_f9f2ec0b71_b.jpg

Opublikowano

yyyyyy...eee.... no może... nie kręci mnie to jednak :)

za to felunek który jest na zdjęciu do twojego autka z czarnym grilem... why not.

Opublikowano

no to do kompletu musisz maznac dokladke zderzaka na czarno...

Opublikowano
  • Autor

za to felunek który jest na zdjęciu do twojego autka z czarnym grilem... why not.

miałem takie felgi w swoim poprzednim audi - są fajne, ale chyba nie chcę znowu takich samych..

no to do kompletu musisz maznac dokladke zderzaka na czarno...

albo wrzucić dokładkę carbon :polew::tongue4:

Opublikowano

Przespałem się z tym i jednak odpuszczam te koła :rolleyes:

[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 08:46_________________________________________________Wygląda na to, że w najbliższych dniach wjeżdża spoiler carbon od DTM'a :naughty::decayed:

:good: a co z przednią podkładką od DTM'a, będziesz przymierzał ? ma kolo w ogóle dostępną ?[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 12:20_________________________________________________

3487480414_f9f2ec0b71_b.jpg

Mam taki czarny dyfuzor s-line na zbyciu, ale rozumiem, że wolał byś swój pomalować :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:good: a co z przednią podkładką od DTM'a, będziesz przymierzał ? ma kolo w ogóle dostępną ?

Mam taki czarny dyfuzor s-line na zbyciu, ale rozumiem, że wolał byś swój pomalować :wink4:

Nie wiem - nie widziałem nigdy przedniego spoilera DTM w s-line - chyba nie podejdzie :przebiegly:

Najpierw założę spoiler - wtedy pomyśli się co dalej.

Opublikowano

oklej chromy czym predzej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wiem wiem, nie bardzo mam teraz możliwość zostawienia furmanki na cały dzień w zakładzie..

Opublikowano

Wiem wiem, nie bardzo mam teraz możliwość zostawienia furmanki na cały dzień w zakładzie..

taxi leniu :naughty:

Opublikowano

3208704388_ae900424cc_b.jpg

3208702304_752b0fec09_b.jpg

Opublikowano
  • Autor

Znam furmankę. Według mnie te BBS'y nie pasują do B7.

Opublikowano

Co Ty gadasz w tej konfiguracji co pokazał adamooo jest kox na maksa :kox: :kox: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wolę tak

3806921086_ce6dafb93c_b.jpg

Opublikowano

to jest ta sama..

Opublikowano
  • Autor

Wiem, ale tutaj chodziło o felgi :kox:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 13:20_________________________________________________Jeździł w ogóle ktoś na replikach LM'ów - DARE LM? Jest sens w to się w ogóle pakować?

Opublikowano

Lemanse :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

3208704388_ae900424cc_b.jpg

3208702304_752b0fec09_b.jpg

Te fele miażdżą suty :kox: :kox: :kox:

A wg mnie za***iście pasują do B7 :gwizdanie:

Opublikowano

bajk zwróć uwage tylko na jedno... miałem ten sam efekt u siebie...

jak masz srebrne fele itp i obniżone zawieszenie bardzo to przed i za kołem się tworzy nieładna pusta przestrzeń... przy czarnych ładnie to się gubi.... mnie to wkurza bo chciałem nawet jeszcze z 7-8mm niżej ale juz się robiła taka dziura przed i za kołem.

Opublikowano

mgtan, Twoje auto wyglada bardzo ladnie na tych kolach i setupie, nie marudz :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.