Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

carbon na tyłek rozumiem? ciekaw jestem jak to będzie wyglądac bo DTMki na żywo nie widziałem.

o tak

3487480414_f9f2ec0b71_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to felunek który jest na zdjęciu do twojego autka z czarnym grilem... why not.

miałem takie felgi w swoim poprzednim audi - są fajne, ale chyba nie chcę znowu takich samych..

no to do kompletu musisz maznac dokladke zderzaka na czarno...

albo wrzucić dokładkę carbon :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przespałem się z tym i jednak odpuszczam te koła :rolleyes:

[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 08:46_________________________________________________Wygląda na to, że w najbliższych dniach wjeżdża spoiler carbon od DTM'a :naughty::decayed:

:good: a co z przednią podkładką od DTM'a, będziesz przymierzał ? ma kolo w ogóle dostępną ?[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 12:20_________________________________________________

3487480414_f9f2ec0b71_b.jpg

Mam taki czarny dyfuzor s-line na zbyciu, ale rozumiem, że wolał byś swój pomalować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: a co z przednią podkładką od DTM'a, będziesz przymierzał ? ma kolo w ogóle dostępną ?

Mam taki czarny dyfuzor s-line na zbyciu, ale rozumiem, że wolał byś swój pomalować :wink4:

Nie wiem - nie widziałem nigdy przedniego spoilera DTM w s-line - chyba nie podejdzie :przebiegly:

Najpierw założę spoiler - wtedy pomyśli się co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, nie bardzo mam teraz możliwość zostawienia furmanki na cały dzień w zakładzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, nie bardzo mam teraz możliwość zostawienia furmanki na cały dzień w zakładzie..

taxi leniu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale tutaj chodziło o felgi :kox:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 13:20_________________________________________________Jeździł w ogóle ktoś na replikach LM'ów - DARE LM? Jest sens w to się w ogóle pakować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3208704388_ae900424cc_b.jpg

3208702304_752b0fec09_b.jpg

Te fele miażdżą suty :kox: :kox: :kox:

A wg mnie za***iście pasują do B7 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajk zwróć uwage tylko na jedno... miałem ten sam efekt u siebie...

jak masz srebrne fele itp i obniżone zawieszenie bardzo to przed i za kołem się tworzy nieładna pusta przestrzeń... przy czarnych ładnie to się gubi.... mnie to wkurza bo chciałem nawet jeszcze z 7-8mm niżej ale juz się robiła taka dziura przed i za kołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...