Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

no coś Ty - nic tam podobnego do rs'owego b7 nie widzę :wink4:

nie mam ciśnienia, ani ochoty na przód od dtm'a :wink4:

zrobiłem traskę 500km na wydechu i jest znośnie.. przyzwyczaiłem się i tragedii nie ma.. do tego nie zapalił się ciągle check engine, więc chyba odsadzenie sondy działa jak należy :wink4:

spalanie jak by też trochę spadło.. wrzucę jeszcze filtr powietrza k&n, to może jeszcze spadnie, a i pewnie trochę przy korekcie pomoże :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyliłem profil tylnego zderzaka... gdzir RSowy wygląda tak samo... z przednim jest inaczej.

Co do filtrów powietrza to gdzieś w necie było porównanie 4 czy 5 filtrów m.in. uwielbiany tak stożkowy, co jak się okazało dawał mniej powietrza niż zwykły :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokój z K&N, zainwestuj w ITG, jak by co to mam lekko używany stożek do 300 KM, wygląda jak nówka, przejechał z 200 KM zimą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no k&n coś tam daje :wink4: seryjny dolot jest spoko - nie będę wymieniał..

przyszedł zderzak, ale nie mam czasu nawet odebrać go.. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszedł zderzak, ale nie mam czasu nawet odebrać go.. :wallbash:

wyslij żone :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już chcesz bawełniany to BMC, sprawdzone, K&N to już tylko marketing, sprawdzaj przepływkę czy nie łapie syfu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, albo BMC (drozsza opcja), albo ITG (tansza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d5bc9a70b9de0f7b.jpg

18b9c8d66b3d7931.jpg

podwójny stożek miałem u siebie w Alfie już w 1999 i serio daje radę, CDA ma potwierdzone przyrosty w wielu testach i nawet w GT był publikowany, są zestawy dedykowane np. do RSa, S3 i TT może id do 2.0 T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki filtr w golfie i poza bardziej basowym dzwiękiem z wydechu i fajnym wyglądem pod maską za wiele nie dał. Autko było hamowane i daje sobie ręke odciąć, że kierowca nie odczuje żadnej różnicy pod noga miedzy tym filtrem a normalnym. :no:

Dotyczy to oczywiście diesla,bo z benzyną nie miałem styczności więc nie wypowiadam się czy coś to da :mysli:

Ale i tak bym go drugi raz założył, zawsze się lepiej śpi jak ma się coś takiego pod maską. :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stozek w uturbionej benzynie daje sporo... u mnie wyszlo na hamowni 30PS wiecej (+ brak katów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt placebo?

Dokładnie, mózg podpowiada, że taka pucha musi coś dac i masz wrażenie że auto lepiej jedzie :decayed::tongue4:

Druga sprawa, to przepływka, która bardziej cierpi.

W benzynie być może coś to daje bo w dieslu róznica była 1-2ps a to łapie się w błędzie pomiarowym :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie, nie będzie żadnego stożka i tak :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie, nie będzie żadnego stożka i tak :kox:

nooo weeeeeeeeeez, ale magnetyzer chociaz zaloz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d5bc9a70b9de0f7b.jpg

18b9c8d66b3d7931.jpg

podwójny stożek miałem u siebie w Alfie już w 1999 i serio daje radę, CDA ma potwierdzone przyrosty w wielu testach i nawet w GT był publikowany, są zestawy dedykowane np. do RSa, S3 i TT może id do 2.0 T

a wiecie ze jest identyczny filtr jak BMC który kosztuje sporo mniej a daje 1KM mniej :kox:

braknie mi kasy na hamownie żeby to wszystko posprawdzać ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stozek w uturbionej benzynie daje sporo... u mnie wyszlo na hamowni 30PS wiecej (+ brak katów).

a jaki duży żagiel miałeś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebrałem zderzak z poczty dzisiaj - cud, że wszedł do samochodu - dosłownie na milimetry :decayed:

leży u lakiernika i czeka.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kartonie by nie wlazł :decayed:

było avanta kupić :gwizdanie:, na jaki kolor malujesz zderzak :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...