Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

(....)

do czasu aż nie zamknę kwestii remontu mieszkania raczej nic nie zrobię z autem.. :wink4: A wygląda na to, że to jeszcze potrwa :polew:

(...)

Poganiaj ich, poganiaj :naughty::lol1:

Sprawę z Tobą może uda się już na dniach załatwić, ale tak jak pisałem - dam znać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(....)

do czasu aż nie zamknę kwestii remontu mieszkania raczej nic nie zrobię z autem.. :wink4: A wygląda na to, że to jeszcze potrwa :polew:

(...)

Poganiaj ich, poganiaj :naughty::lol1:

Sprawę z Tobą może uda się już na dniach załatwić, ale tak jak pisałem - dam znać :wink4:

:banan::banan2::buhaha::radocha::punk::dance2::yeee::banan3:

:bag::lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jechać na początku czerwca, ale jak widać nie wyszło - do czasu aż nie zamknę kwestii remontu mieszkania raczej nic nie zrobię z autem.. :wink4: A wygląda na to, że to jeszcze potrwa :polew:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 11:05_________________________________________________

Kiedy jedziesz na korektę ? próbuję się wkręcić do Rogala na 1 sierpnia ale coś nie odpowiada na PW.

może zadzwoń do niego - pewnie nie ma czasu na forum :wink4:

oraz przypomnij się jak będziesz to podjadę na plotki :decayed:

Dam znaka wcześniej :) będzie miło się znowu spotkać i wspólnie fajeczkę zajarać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:>[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 10:48_________________________________________________tylko razem z Tobą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmyślam nad sprzedażą auta - gdyby ktoś był zainteresowany to proszę walić na priv :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmyślam nad sprzedażą auta - gdyby ktoś był zainteresowany to proszę walić na priv :wink4:

dawaj fele :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmyślam nad sprzedażą auta - gdyby ktoś był zainteresowany to proszę walić na priv :wink4:

dawaj fele :naughty:

dawaj kupca na samochód bez felg :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś będzie chciał taniej bez felg to felgi będą na sprzedaż.. zobaczymy.. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajk, gdzie obszywałeś kierę i za ile, bo nie chce mi się przekopywać wątku :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...