Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

najchętniej bym wsadził z s4, ale rzeczywiście najlepiej będzie w kolorze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajk dobrze że nie sprzedajesz- pewnie niktby Ci za niego nie dał tyle ile chcesz a szkoda byłoby ją sztukować. piękna fura a zderzak miazga :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, trochę muszę ją jeszcze dopieścić i może będę przez jakiś czas jeszcze zadowolony.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiem sobie sam na pytanie - blendy zderzaka mają part number 8E5-807-077 oraz 8E5-807-078.

no nic, może niedługo zobaczymy jak będzie to wyglądać z czerwonym :wink4:

w sumie nie widziałem chyba nigdzie czerwonego A4 z tyłem DTM :decayed:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 16:05_________________________________________________a nie - jednak znalazłem

002-2.jpg

tęsknię za carbonowymi listwami drzwi - szkoda, że je oddałem z czarnym :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

O kuwa, o kuwa, o kuwa...

:slina: :slina: :slina: :slina:

:kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny czerwony sedanik- widziałem dzisiaj chwilę w lusterku a póżniej chwilę dupeczkę oglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... założyłeś ten zderzak w końcu :mysli::)

właśnie właśnie, gdzie ten zdeś dtm :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie.. muszę mieszkanie ogarnąć - walczę z remontem od dwóch miesięcy już prawie :wink4: ale powoli powrót do normalności - dzisiaj miałem czas nawet na wyczyszczenie samochodu :naughty: [br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 13:44_________________________________________________w sumie pojadę zaraz do lakiernika żeby coś zacząć z nim działać :wink4:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 13:45_________________________________________________3 sierpnia odstawiam na zderzak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - malowali i zakładali mi np. zderzak hofele :wink4: nie było na co narzekać, a i właściciel bardzo spoko człowiek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i przy okazji prowadzą magazyn-przechowalnię starych nieodebranych zderzaków :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a później je jeszcze kupują :)[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 15:07_________________________________________________

bajk, a jak sie cenia za element?

za zderzak 550, za błotnik 350 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na wawke to bez dramatu, w dodatku to pewnie jeszcze ceny brutto na FV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...