Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mega KONCERTY na których byłem lub będę...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj KoRn :kox:

zdjcie0353n.jpg

za***isty koncert :kox:

Opublikowano

Będziemy na Maiden :decayed::good:

CIMG0817.jpg

Oczywiście również melduję się na na Bemowie :good:

Opublikowano

w zeszlym roku bylem na Bemowie to i w tym bede :) Up the Irons !

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Z tego co czytałem kiepsko się sprzedawały bilety i dlatego odwołali.

Ja jutro śmigam do Kongresowej na Jeff Becka w ramach Warsaw Summer Jazz Days 2011

http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/rock-pop/579635-wsjd-jeff-beck.html

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Był ktoś na Open`er ?

Ponoć ktoś grał nawet, oprócz tego, że tylko lało, lało, lało... :decayed:

Mały Książę dał niezły koncert - tak do mnie słuchy doleciały :mysli:

Opublikowano

Był ktoś na Open`er ?

Ponoć ktoś grał nawet, oprócz tego, że tylko lało, lało, lało... :decayed:

Mały Książę dał niezły koncert - tak do mnie słuchy doleciały :mysli:

Byłem, byłem... księcia posłuchałem, dał czadu... 3 bisy z tego trzeci ok. 30 minutowy... Słowem klasa sama w sobie. I pogoda dopisała tej nocy.

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Pamięta ktoś jeszcze taki stary Disco Polowy zespół Illusion? :naughty:

Opublikowano

mega chetnie wybralbym sie na koncert ZAZ, ktory 8-go listopada bedzie w wawie, a 9-go we wrocku, bilety troche drogie bo po 130pln, ale dziewczyna spiewa cudownie :slina:

Opublikowano

Faith No More - Katowice `97

Depeche Mode - Praga, Bruksela `98

Depeche Mode - Warszawa, Praga `01

Dave Gahan - Praga, Katowice `03

Depeche Mode - Londyn x2, Warszawa, Praga, Katowice `05

Depeche Mode - Lipsk, Praga x2, Łódz x2 `09 -`10

Heh trochę za nimi juz pojezdziłem :naughty:

A w najbliższym czasie ERASURE w Dreznie 14.11.11

Opublikowano

Rok temu w listopadzie koncert w Zabrzu Dżemu z Orkiestra Symfoniczną... MIODZIO... :slina:

Opublikowano

Sepultura (Poznan)

Monsters of Rock - Queensryche, Metallica, AC/DC (Chorzow)

Aerosmith (Warszawa)

Faith no More (Zabrze)

Clawfinger (Warszawa)

Living Colour (Warszawa)

Metallica 2 x (Chorzow)

Slayer (Zabrze)

Anthrax (Warszawa)

Paradise Lost (Warszawa)

Anthrax, Megadeth, Slayer, Metallica (Warszawa)

Sting (Gdansk) - NAJLEPSZY KONCERT NA JAKIM BYLEM

Ozzy Osbourne (Gdansk)

Opublikowano

Giżycko hip hop festiwal 2x i pojedyncze jakieś

Opublikowano

Pamięta ktoś jeszcze taki stary Disco Polowy zespół Illusion? :naughty:

Nowa piosenka

Illusion-Solą w Oku (Pobierz! Link w opisie!)

Opublikowano

Pamięta ktoś jeszcze taki stary Disco Polowy zespół Illusion? :naughty:

Nowa piosenka

Illusion-Solą w Oku (Pobierz! Link w opisie!)

25.11.2011 koncert w Warszawie :punk:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Lata temu ( 25 chyba :decayed: ) bylem na koncercie REPUBLIKI :wink4: Tak mi sie znalazlo porownanie :kox:

Nawet na ISLANDIE dotarla REPUBLIKA :cool1: Nizele daje :good:

A tu orginal :

Cos dla taktusia bo pewnie pamieta :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Cos dla taktusia bo pewnie pamieta :wink4:

Jak nie jak tak :decayed:

To było chyba 5 lutego 1983 r.

kiedy na Liście Przebojów Programu III po raz pierwszy usłyszałem i nagrałem na ZK140 całą listę,

Biała flaga Republiki była wtedy na 3 miejscu,

katowałem tę szpulę niemiłosiernie :kox:

później każdy sobotni wieczór spędzałem w moim "studiu" w pokoju ze słuchawkami na uszach i przytgotowanym magnetofonem do nagrywania,

wiele list nagrałem... :wink4:

Opublikowano

Kilka dni temu byłem na Pi-eR2 (http://www.lastfm.pl/music/Pi+eR+2) - polecam na żywo :)

I przy okazji mały updejt koncertów bo coś tam przybyło ostatnio (strona 2).

Opublikowano

Kilka dni temu byłem na Pi-eR2 (http://www.lastfm.pl/music/Pi+eR+2) - polecam na żywo :)

I przy okazji mały updejt koncertów bo coś tam przybyło ostatnio (strona 2).

Pilichowski - Mega wypas. Miałem okazję go poznać na EuroBassDay w Veronie. Mam nadzieję, że i w tym roku się pojawi :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.