Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Audi A4 B9] Zapowiedz modelu 2014


Rekomendowane odpowiedzi

beda hybrydy i normlane jak teraz tez jest z a6 tylko aby osiagnac euro 6 musza miec dodatkowo dotrysk adblue do dopalania spalin co oznacza wiecej elektroniki i wieksze mozliwosci spierniczenia sie czegos no i wyciecie dpfa nie bedzie takie proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ojciec ma adblue u siebie i dopiero teraz po ponad roku użytkowania trzeba było dolać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że wsystkie nowe modele idą stylistyką w stronę A7. Na żywo ten przód wygląda bosko :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ojciec ma adblue u siebie i dopiero teraz po ponad roku użytkowania trzeba było dolać...

tak adblue dolewa sie co jakies 35 tys czyli co planowana inspekcje bo auto pobiera go bardzo malo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie nic nie pokazali na tym filmiku :gwizdanie:

Panoramę NY :)

Paweł wstydzą się więcej pokazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ojciec ma adblue u siebie i dopiero teraz po ponad roku użytkowania trzeba było dolać...

u nas AdBlue Ci pełno :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy ile auto smiga w miescie czy na trasie na trasie spaliny sa dopalane wiec mniej schodzi adblue w miescie wiadomo ze musi auto dopalaniu pomagac wiec wiecej schodzi ale mimo tego pobor adblue jest naprawde minimalny wiec wydatek prawie zaden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli:Oficjalne info o liftowym B8 2012, co ciekawe zdecydowali się na wersję 3.0tdi bez quattro :mysli:

http://moto.pl/MotoPL/1,88389,10772950,Nowe_Audi_A4_od_126_700_zl.html

Mój typ do podrezania to:

Allroad 3.0 tdi Avant Q Stronic + wszystkie dokładki w kolor + wydech od S4 + ściema szyb, lusterka, fotele, kiera, gałka i dekory carbon od S4, no i B&O z wygłuszeniem matami :kox:

kolor czarny lub ten nowy czerwony :kox:

Ciekawe czy allroad będzie miał pneumatykę czy adaptacyjne zawieszenie :mysli:

z10546334X,Audi-A4-Allroad-quattro.jpgz10546518X,Audi-S4.jpgz10546663X,Audi-S4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS4

Moze nie bardzo to do tego tematu pasuje, bo jest to RS4 B8 ktore ma sie pojawic wlasnie w 2012

Nie wiem czy dobrze widzę ale chyba doopsko jest nadsterowne :mysli:

Jak na moj gust to zawias swietnie pracuje na tej trasie- tyle widac. Jezdzilem tam juz wiele razy moim B7 i to co tam mozna RS4 wyczyniac- sprawia naprawde duzo frajdy. Ale podstawowym problemem dla samochodow cywilnych jest przestawianie sie geometrii po takim upalaniu. Jak to wyglada z tym RS4 tego nie widac- ale inzynierowie z Ingolstadt na pewno go juz tam pomierzyli... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...