Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Audi A4 B9] Zapowiedz modelu 2014


Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie powtorka zamiast oglosic ze robia lift b8 to nazywaja to nowym modelem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogli by cos poprawic z zmienic bo niedlugo grill bedzie od dolu do samej szyby!!

akurat grill jest ponad-czasowy, ma juz w innych markach swoje kopie dziwne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po necie krazy info ze B9 to dopiero 2015 rok....

cyt.

Heinrich Timm, head of Audi's Lightweight Design Center, told us earlier today that the next generation A4 – likely due out in 2015 – will shed some 150 kg (330 pounds) over the B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po necie krazy info ze B9 to dopiero 2015 rok....

cyt.

Heinrich Timm, head of Audi's Lightweight Design Center, told us earlier today that the next generation A4 – likely due out in 2015 – will shed some 150 kg (330 pounds) over the B8.

a gdzie jest napisane ze bedzie to b9 -- nastepna nowa generacja zgadza sie ale to bedzie b10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jakos za hybrydami ne przepadam , cena jest 2x wieksza jak normalny silnik a 2 to ja jestem fanem normalnych motorow. Albo te autka elektryczne, kiedys ogladalem program reklamowali peugota elektrczynego malego takiego zasieg 150km cena 100tys zl :o a samochod wygladal jak dewoo tico , szczerze to bym chyba wolal nawet tego tico w gazie hehehe :)

A co do tej audi to jak to audi zawsze bedzie nice !! A musza robic takie silniki zeby poprostu nie byc gorszym jak konkurenci bo prawie kazda marka ma juz hybryde itp wiec jak moze nie miec audi prawda. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatku tez mi sie tak wydawalo , ale niestety wnetrze B6/7 traca juz myszka wiec na tym polu B8 wygraywa.Do tego pozycja za kierownica jest o wiele bardziej sportowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się - jakoś tak niżej wygląda, że się siedzi... Mnie osobiście bardzo się podoba przeniesienie części przycisków i pokręteł sterujących na tunel centralny przy drążku skrzyni biegów w B8... .

Strasznie bym chciał nabyć obecną S4... Zwłaszcza, że spalanie (przynajmniej w artykułach podawane) jest bardzo podobne do obecnej mojej niuni :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się - jakoś tak niżej wygląda, że się siedzi... Mnie osobiście bardzo się podoba przeniesienie części przycisków i pokręteł sterujących na tunel centralny przy drążku skrzyni biegów w B8... .

Strasznie bym chciał nabyć obecną S4... Zwłaszcza, że spalanie (przynajmniej w artykułach podawane) jest bardzo podobne do obecnej mojej niuni :).

tja tylko te pokretla dostaniesz dopiero jak sobie nawigacje dokupisz co slono kosztuje. tu wygrywa dla mnie B7 bo panel czy to z navi czy bez wygladal spoko , a w B8 ten tunel bez navi to wrecz tragedia jest :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nowych modelach audi nie mozna znalesc roznicy miedzy nimi,wszystkie są swoimi kopiami

i tak nie powinno być. Kupując Audi A8 D4 to tak jak by kupować przedłużoną Audi A4 B8. Prawdziwe Audi skończyło się na A7...

Audi A6 C7 i Audi A8 D4 to stylistyczna tragedia... Tak samo jak zapowiadane najnowsze Audi A3...

Jedynym identycznym elementem modeli Audi powinien pozostać duży grill :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fak A8 piekne nie i na cale szczescie janie widzeaz takiego podobienstwa do A4 B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO nowe A6, mimo, ze nie ma chyba ani jednego charakterystcznego tylko dla siebie elementu jest najlepiej wygladajacym obok A5 samochodem Audi. Za to jak widze zalozenia nowego A3 sedan, to zwazywszy, ze istnieje jeszcze A5 w wersji Sportback juz w ogole nie wiem gdzie tu ma sie jeszcze zmiescic nowe A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...