Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Audi A4 B9] Zapowiedz modelu 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Auta rosna , dzis nowe Polo ma w srodku rozmiary prawie Golfa IV .Obecne A4 jest tylko niewiele niejsze niz odchodzca C6 , po prostu wszystko rosnie szkoda tylko ze masa nie spada.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta rosna , dzis nowe Polo ma w srodku rozmiary prawie Golfa IV .Obecne A4 jest tylko niewiele niejsze niz odchodzca C6 , po prostu wszystko rosnie szkoda tylko ze masa nie spada.......

kolego najbardziej to rosnie cena !!!

a8 nowe jest prawie identyczne z zewnatrz chodzi o linie boczna jak a4 b8 i a6 nowe te auta staly sie niestety takie same i takie same nijakie

wnetrze a7 prawie identyczne jak nowej a6

masowa produkcja za niestety przesadzona kase nowy a4 3.0tdi 60k euro a czasem wiecej jak dopasiony

roczny ponizej 35k euro to jest strata ponad 40% na aucie co bylo w starszych modelach nie do pomyslenia

w 2001 roku widzialem rs4 wtedy jeszcze za 138k marek to jest okolo 69k euro normalny a4 2,5 tdi jakies 38 - 40 tys marek

a rs4 to nie klekot 3.0tdi

a teraz rs4 jakies 100k euro to jest totalnie przesadzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roczny ponizej 35k euro

znajdź mi roczne, dobrze wypasione B8 3.0 TDI za mniej niż 35k euro... za tyle znajdziesz 2008, może 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 35K to sobie moze znajdzie ale poflotowe z przelotem 200k a to sie jednak nijak ma do nowegoa auto.Roczne B8 z dobrym wypasem i niewielkim przebiegiem w DE to 50 K euro !WSiec nie wiem jak wziales te 40%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli kupujesz na mobile albo na autoscout24 to zgadzam sie cena jest okolo 45 - 50k euro

ale jesli kupujesz prosto od audi a mozna to za ponizej 35k dostaniesz

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?scopeId=C&isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&minFirstRegistrationDate=2010-01-01&maxMileage=100000&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&maxPrice=40001&fuels=DIESEL

tu sa przyklady

mozna kupic auta tzw zakladowe z przelotem 10 -20 kkm max i te kupisz juz za spokojnie 35k e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest samochod zakladowy ? znaczy sie sluzbowy , to tak jak by ku...... kupic , wszyscy po niej ostro jezdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest samochod zakladowy ? znaczy sie sluzbowy , to tak jak by ku...... kupic , wszyscy po niej ostro jezdza

dokladnie, ale jednak nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochod zakladowy jest to auto uzywane przez kierownikow dzialow i tylko oni nimi jezdza

poporstu co 6 miesiecy dostaja nowe auto i te sa dobrze wypasione i maja przedluzona gwarancje do 5 ciu lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwal jak zwal, jest to zwykly samochod sluzbowy.Prawda jest taka zejezli chodzi o samochody sluzbo to te dobre zawsze sa odkupywane przez pracownikow firmy , a te zle ida do zyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie więc jak będzie wyglądać B9 bo ja znalazłem takie fotki oraz info, że ma być w 2014 i jeżeli tak to się posram ze szczęścia lol bo tamte czerwone B9 na pierwszej stronie w porównaniu do tego wygląda slabiutko wg. mnie.

Audi_A4_560x373_3c04a5d0d786bc2e.jpg

Audi_A4_560x373_bccb8a7f6584c59c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamte czerwone B9 na pierwszej stronie w porównaniu do tego wygląda slabiutko wg. mnie.

:slina::shocked::kox:

miazga to B9 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie więc jak będzie wyglądać B9 bo ja znalazłem takie fotki oraz info, że ma być w 2014 i jeżeli tak to się posram ze szczęścia lol bo tamte czerwone B9 na pierwszej stronie w porównaniu do tego wygląda slabiutko wg. mnie.

Audi_A4_560x373_3c04a5d0d786bc2e.jpg

Audi_A4_560x373_bccb8a7f6584c59c.jpg

Szacunek :slina: :slina: :slina: :slina: baaad loookkk :slina: :slina: :slina::kox: :kox: :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie żadne B9, tylko rendery przerobionego C7. :gwizdanie:

Co by nie było jak wyjdzie taki model to czekam z zakupem na ten model :shocked::good:

:good:

Już raz to pisałem, ale napiszę jeszcze raz - ten tył jest po prostu nie-sa-mo-wi-ty :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie żadne B9, tylko rendery przerobionego C7

bardziej jest podobny do prototypa nowej A3 sedan :cool1:

mimo to auto miażdży sylwetką :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie żadne B9, tylko rendery przerobionego C7

bardziej jest podobny do prototypa nowej A3 sedan :cool1:

mimo to auto miażdży sylwetką :kox:

Dlatego Was pytam bo sam nie wiem. Też pomyślałem o sedanie A3 ale troche sie jednak różnią.

Fakt jest taki, że jak patrze na te dwie fotki to, az mnie ciarki przechodzą... ze strachu :kox:

Bardzo bym chciał żeby B9 tak właśnie wyglądało... :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super ale seryjnie ma być hybrydą ? Jak tak będzie to napewno B9 omine szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...