Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To było fajne spotkanie i myślę że nie ostatnie. :dance:

Czekam z niecierpliwościa na nastepny zlot :drool:

Pozdrawiam :a4fan:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam nadzieje że 13.10.07r. będzie spocik świętokrzyski bo wtedy będę w rodzinnych stronach i chętnie przyjadę :a4fan: Więc zagospodarować sobie czas na ten dzień i przybywać :naughty:

Opublikowano

:dance:

nie wiedziałem że taka fajna ekipa jest w świętokrzyskim :thumbup:

Czekam na następny spocik

;)

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieję że ze spotu na spot będziemy rośli w siłę i oręże :> byle tak dalej :a4fan: i czekam na wrzucenie fotek

pzdr dla wszystkich :audi: maniaków

ps. Angela ja wysłałem Ci moje na maila

Opublikowano

No kurcze, te foty faktycznie wyszly kiepskie......moje tez :wallbash:

Poczekam jeszcze na fotki od Domana moze beda lepszej jakosci.....

A jesli nie to nastepne zrobimy kox :kox: i bedzie git :th:

Opublikowano

ja tez chetnie zobacze zdjecia tego co tam bylo w tych kielcach. na nastepnym sie napewno pojawie bo juz bede w polsce. mam nadzieje ze odbedzie sie nie bawem bo widze ze coraz wieksze zainteresowanie w kielcach :) czekam na zdjecia

Opublikowano

Amatorzy fotografii :P hehe :)

Dajcie jakies te foty :P i kiedy jakas powtórka ?:P

Opublikowano
Dajcie jakies te foty

Jeju.....przeciez napisalam, ze sa kiepskiej jakosci......

Bedziecie musieli poczekac na fotki z nastepnego spota.....

Opublikowano

Amatorzy fotografii :P hehe :)

Dajcie jakies te foty :P i kiedy jakas powtórka ?:P

No właśnie nie było zawodowca ze sprzętem i światłem ......Bixenon się to nazywa czy jakoś tak :thumbup:

Dajcie jakies te foty

Jeju.....przeciez napisalam, ze sa kiepskiej jakosci......

Bedziecie musieli poczekac na fotki z nastepnego spota.....

Angela nic się nie przejmuj , niech ekipa nie marudzi i kołuje większy skład....to sie zrobi foto-seszyn.

Opublikowano

Lepsze kiepskiej jakosci niz zadne :D A latarni to tam nie mieliscie co by autka postawic w jej swietle i pyknąc foto w trybie nocnym ? Na pewno by nieglupie wyszło :P

Ps : na nastepnym to sam sobie zrobie i nie bede musiał sie prosic :tongue4:

Opublikowano
Lepsze kiepskiej jakosci niz zadne

A ja sie nie zgadzam z tym......

Jak juz wrzucac foty to dobre......

Nosb a co Ty taki w goracej wodzie kapany...... :D

Daj mi poczekac na foty od Domana moze sa lepsze....

Opublikowano

Całe zycie tak mam :P

Perfekcjonisci myslałby kto :P:polew:

Ogólnie to zartuje ;) Trudno nie ma to nie ma :kox::P

Opublikowano

ok foty zaraz wysle do angeli

Niestety w takim oświetleniu moja konica potrzebuje statywu (długi czas naświetlania)(zdjęcia wyszły artystyczne)

Ale lepsze to niż nic

Opublikowano

Startujemy w World Press Photo czy jak....pełny luz :th:co jest to jest.Na następnym obiecuję kazdy dostanie aparacik i bedzie trzaskał ile bedzie chciał.

Opublikowano

wysłałem fotki angeli tylko nie wiem czy wrzuci na forum

Ja szczerze mówiąc czasu nie mam i nie wiem jak...

Jak ktoś jeszcze chce to to niech da jakiś adres e-mail to wysle

najlepszy byłby jednak serwer FTP

wysylam na e-maile w godzinach 8-16 ;)

I do zobaczenia

Opublikowano

Jesli chodzi o mnie, to ja bym ich nie wrzucala.....

Ale wy to straszne uparciuchy jestescie......fotki i fotki :D

Tylko nie miec pretensji ze zlej jakosci.......

Probowalam przetlumaczyc, ze sa kiepskie ale niestety nie sluchacie....

pict0117az5.jpg

pict0104rz3.jpg

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia wyszły kiepsko ale ludzie byli :thumbup: następnym razem będzie lepiej pzdr :a4fan:

Opublikowano

angela bede okropny.. :naughty: tylko jedno..? :D

Opublikowano

ykk no nie badz okropny :D

Jestem w pracy.....i w miedzy czasie udalo mi sie wrzucic jedno.....

Dorzuce pozniej jeszcze ze dwa........ :tongue4:

Zdjęcia wyszły kiepsko ale ludzie byli :thumbup: następnym razem będzie lepiej pzdr :a4fan:

Zgadzam sie.......z Toba Grzanek......

Wiec juz dajcie spokoj z tymi fotami :tongue4:

Opublikowano

Witam, spocik mysle bardo udany..mimo, ze to pierwszy na naszej ziemi kieleckiej :) czekam juz z niecierpliwoscia na nastepny..pozdrawiam :audi: klub :).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.