Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz proszę o propozycje miejscówki bo o tej godzinie parkingi przy supermarketach odpadają pzdr :a4fan:

Moze by tak parking kolo KCK ? Miejsca sporo, ruchu zero.

spot.jpg

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dla mnie mogło by być można by było ładny wątek o spocie zrobić coś takiego jak mają w spotach krakowskich zobacz sobie tak na pierwszej stronie co o tym myślicie

Opublikowano

Jesli ustalimy jakies konkrety odnosnie miejsca to mozna sklecic jakis przejrzysty watek - czemu nie :)

Opublikowano

Jesli ustalimy jakies konkrety odnosnie miejsca to mozna sklecic jakis przejrzysty watek - czemu nie :)

dokladnie tak....

narazie to bedzie drugie spotkanie....

nie wiemy jeszcze jak czesto beda spociki.....nawet miejsca dokladnego nie znamy.....

beda konkrety.....bedzie ladny watek.........

Opublikowano
  • Autor

Witam jeśli chodzi o ten parking to w godzinach ok 17 będzie raczej zajęty. Rzadko tam jest dużo wolnego miejsca. Trzeba chyba poszukac czegoś innego może jakieś inne propozycje?? pzdr :a4fan:

Opublikowano

o której godzinie pasuje wam o 17

Opublikowano

o której godzinie pasuje wam o 17

mi pasuje kazda.....

tylko kurcze niech bedzie jeszcze widno.......bo znowu nic nie wyjdzie z fotek.......

Opublikowano
  • Autor

dla mnie też byle po 14 :>

Opublikowano

Witam jeśli chodzi o ten parking to w godzinach ok 17 będzie raczej zajęty. Rzadko tam jest dużo wolnego miejsca. Trzeba chyba poszukac czegoś innego może jakieś inne propozycje?? pzdr :a4fan:

Polemizowalbym. Jak na razie mamy 10 samochodow wiec niepotrzebne nam lotnisko z wolnym pasem startowym :)

Wpadla mi do glowy jeszcze jedna lokalizacja, slepa, szeroka i dluga ulica w zasadzie bez ruchu samochodow.

Wada jest brak oswietlenia (latarnie), wiec po 17 moze byc juz szaro, ciemno.

spot01.jpg

W ostatecznosci jest parking WTC...

Opublikowano

fajna prosta na takiej to można sprawdzić samochód :D prosze nie brać dosłownie tylko żartowałem

Opublikowano

fajna prosta na takiej to można sprawdzić samochód :D prosze nie brać dosłownie tylko żartowałem

Mozna, mozna :) Nawierzchnia rzec mozna idealna :P Problemem sa rowerzysci i rolkarze - ale od czego sa wycieraczki :evil:

Opublikowano

więc umawiamy się na godzinę 17 jeszcze jest jasno więc nie będzie problemu ze zrobieniem zdjęć jak by ktoś chciał to mogę vaga wziąść :>

Opublikowano

Chetnie bym sie podpial do VAG'a. Zabiore ze swojej strony jakis sprzet focacy :)

Opublikowano

Zabiore ze swojej strony jakis sprzet focacy

troche nie trybie o co chodzi

Opublikowano

grippen do robienia zdjec :naughty: - aparat fotograficzny.. :decayed:

Opublikowano

ykk dzięki może byś tak wpad na spocik daleko nie masz co

Opublikowano

Przekombinowalem... fococy- robiacy fotki-> aparat :)

Za duzy skrot myslowy z mojej strony.

Opublikowano

grippen to jest jakies 100 km.. :gwizdanie: ale dzieki za zaproszenie.. :)

Opublikowano

ykk nie zapominaj że masz TDI zapraszamy

Opublikowano

Nad zalewem nie ma miejsca gdzies ? Albo na kadzielni ?

Grosik daj link do tej mapy co korzystasz :D Przyda mi sie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.