Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli widze ze nie przegapilem nic wartego uwagi :>

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

łożysko zdemontowane. Nowe SKF bedzie dopiero w poniedziałek. Wiec teraz przesiadka na inne autko :tongue4:

Bedzie ktoś dzisiaj na moto show??

Opublikowano

Ja sie wybieram :wink4:

Opublikowano

ja też może podjadę ale poczekam aż się trochę temperatura zmniejszy bo klima pusta i sie jaja lepią do d*py w tych skórach. :evil::kox:

Opublikowano

nie ma ktos pozyczyc cewki zaplonowej na sprawdzenie?

Opublikowano

Aniolek wpadaj szybko bo mi sie wlasnie sprzedala na alle :( I musze jutro max pojutrze wyslac. Ty masz ADR ? Michniow 33a a kom 600121083

Opublikowano

Aniolek. ja też mam ale ja mam od AVJ silnika. nówka ze sklepu 507920922

Opublikowano

Koledzy ma ktoś jakieś dojscie do paliwa ON?? potrebne mi chociaz 200l w jak najniższej cenie bez zadnych faktur.

Opublikowano

Koledzy ma ktoś jakieś dojscie do paliwa ON?? potrebne mi chociaz 200l w jak najniższej cenie bez zadnych faktur.

zapytam się kumpla wiem że ostatnio sprzedawał koło 3 zł za litr ale nie wiem czy jeszcze chnadluje

Opublikowano

Za taką cenę to i ja bym się pisał :decayed:

Opublikowano

a 95 tam nie macie gdzie? hehe. :polew:

Opublikowano

zapytam się kumpla wiem że ostatnio sprzedawał koło 3 zł za litr ale nie wiem czy jeszcze chnadluje

Jakbyś coś mogł to daj najszybciej znac. To nie jest do Audi ale potrzebne mi jest jak najszybciej, najlepiej w tym tyg.

Opublikowano
  • Autor

dobrze nigdzie, tanio na sandomierskiej u grzywalskich ale wolał bym się pofatygować do mielca

Opublikowano

szukam pomyslu-bo mnie sie juz skonczyly

uwalil mi sie plywak-tzn wskazywal jak chcial,az zdechl calkiem

wskazowka zaraz po odpaleniu leciala w dol i rezerwa sie swiecila(bez wzgledu na poziom paliwa)

wymieniony byl plywak-tzn ten drut( 2 razy)

i problem teraz jest odwrotny-pokazuje albo full albo 3/4 baku

po sprawdzeniu kompem nie wykazuje zadnych bledow

co z tym zrobic?

ps.orientuje sie ktos ile uzywka sondy "lambada" ;) moze kosztowac?

Opublikowano

Zapewne stary plywak sie zabrudzil ( powinno wystarczyc czyszczenie ) . Nowy najwidoczniej masz od A6 ( stad odwrotne wskazania )

Sonda kolo 50 zl ale najlepiej wlozyc i od razu sprawdzic czy pracuje na miejscu u sprzedawcy zeby potem nie bylo ze dal dobra a zepsuta i lament.

PS : zaraz ide do kumpla to zobacze co ma za cewki.

:hi:

Opublikowano

czyszczenie starego nic nie dalo niestety

bylam na wielkiej wsi-i tam tatalna olewka co do tych plywakow(wola dac 3 niz sprawdzic na miejscu)

a ja jezdze jak glupia w te i we wte...

Opublikowano

No u nich tak jest niestety :) Ja to zawsze samoobsluga :) hihi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.